Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Zante Royal Resort 4*

Dhomat e Hotelit

Apartament Familjar me 2 Dhoma

Max i te rriturve:
6
Max i femijeve:
4
Maksimumi Total Akomodimit 6 Persona (Adult dhe Femije deri 12 Vjec te perfshire). Ofrohen VETEM keto mundesi akomodimi: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult , 5 Adult , 6 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 2 Adult+3 Femije , 2 Adult+4 Femije , 3 Adult+1 Femije , 3 Adult+2 Femije , 3 Adult+3 Femije , 4 Adult+1 Femije , 4 Adult+2 Femije , 5 Adult+1 Femije. Femija mbi 12 Vjec konsiderohet…

Dhome Familjare Pamje Deti

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
4
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 3 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult

Dhome Familjare Pamje Kopshti

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
4
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 3 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult

Dhome Pamje Deti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult

Dhome Pamje Kopshti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult
4*
4 star
Greqi
Zakynthos
37.719465, 20.986819
14:00
10:00
5 nights

Zante Royal Resort Hotel 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive

Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Zante Royal Resort. Hoteli eshte i ndertuar ne formen e U-se. Arkitektura e jashtme e hotelit eshte e stilit Ionian , ndersa design i brendshem eshte i stilit neoklasik. Hoteli ndodhet ne majen e nje kodre me gjelberim , 150m larg plazhit Mavratzis ne zonen e Vasilikos. Per frekuentuesit e detit hoteli ofron dhe ashensor per te zbritur ne det. Hoteli disponon 181 dhoma. Hoteli ngrihet mbi nje kodrine duke ofruar keshtu pamje mahnitese te detit. Resorti ndodhet 15km larg portit, ne pjesen jugore te ishullit Zakynthos. Resorti eshte 1 nder 3 hotelet e te njejtit grup hotelier ne te njejten vendndodhje.

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar individualisht
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace me pamje nga kopshti ose deti
 • Kasaforte me pagese
 • Makine kafeje dhe caji
 • Minibar me pagese
 • Internet access
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon sipas konceptit All Inclusive
 • Apollo Restorant ku sherbehen vaktet kryesore
 • Afrodite Lobby Bar I cili operon ne oraret 17:00 – 24:00
 • IL Cannale Pool Bar ne oraret 10:00n – 24:00
 • After Eleven Disco Bar ne oraret 23:00 – 02:00
 • Zantino World Fun Park ne hotelin simoter Zante Imperial Hotel
 • Snack Bar Taverna
 • Pishine e jashtme
 • Pishine per femije
 • Miniclub per moshat 4-12 vjec
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine e brendshme
 • Animacion gjate dites
 • Animacion ne hotelin simoter Imperial Beach Hotel
 • Mbremje zbavitese me show , karaoke , nate greke , disa here ne jave
 • Parking privat
 • Lavanderi
 • Wellness Center , Sauna , Masazh , Hamam , Jacuzzi
 • Sporte ujore
 • Fushe Futbolli , Fushe Tenisi
 • 24 ore recepsion
 • Salle konferencash

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Zante Royal Resort 4*

14:00
10:00
Femijet me moshe mbi 11,9 Vjec ne momentin e Check Out nga hoteli , konsiderohen Adult

Amenities of Zante Royal Resort 4*

Official website of Zante Royal Resort 4*

Please write FAQ here

Zante Royal Resort 4* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo