Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Zante Blue Beach 4*

Dhomat e Hotelit

Dhome Familjare 2 Bedrooms Deti

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
4
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 3 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.

Dhome Familjare 2 Bedrooms Kopshti

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
4
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 3 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.

Dhome Standard Pamje Deti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.

Dhome Standard Pamje Kopshti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.
4*
4 star
Greqi
Zakynthos
37.710941, 20.857205
14:00
10:00

Zante Blue Beach 4* operon sipas parimit All Inclusive.

Hoteli ndodhet ne Laganas , rreth 10 km larg portit. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli keshillohet si per pushime familjare dhe rinore njekohesisht. Disa sherbime dhe facilitete te ketij hoteli ofrohen ne hotelin simoter Zante Inn

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar individualisht
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace me pamje nga kopshti ose deti
 • Kasaforte me pagese
 • Makine kafeje dhe caji
 • Minibar me pagese
 • Internet access
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

 

Facilitete :

 • Hoteli operon sipas konceptit All Inclusive 
 • Restoranti kryesor ku sherbehen te 3 vaktet e ngrenies me gatime mesdhetare
 • Pishine e jashtme per te rritur dhe pishine per femije
 • Lunch Basket
 • Internet Corner
 • Miniclub
 • Kend lojrash per femije
 • Sherbim mjekesor
 • Minimarket dhe Souvenir Shop
 • Parking privat
 • Massage
 • Lavanderi
 • Wellness Center , Sauna , Masazh , Hamam , Jacuzzi
 • Sporte ujore
 • Fushe Futbolli , Fushe Tenisi , Volejboll ne rere
 • 24 ore recepsion
 • Salle konferencash
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Zante Blue Beach 4*

14:00
10:00
Femijet me moshe mbi 11,9 Vjec ne momentin e Check Out nga hoteli , konsiderohen Adult

Amenities of Zante Blue Beach 4*

Official website of Zante Blue Beach 4*

Shkruani regullat

Zante Blue Beach 4* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo