Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Villamendoo Island Resort 4*

Dhomat e Hotelit

Beach Villa

Max i te rriturve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona (Adult dhe Femije te perfshire). Ofrohet VETEM kjo mundesi akomodimi: 2 Adult.Per mundesi te tjera akomodimi , na KONTAKTONI …

Garden Villa

Max i te rriturve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona (Adult dhe Femije te perfshire). Ofrohet VETEM kjo mundesi akomodimi: 2 Adult.Per mundesi te tjera akomodimi , na KONTAKTONI …
4*
4 star
Maldives
3.633471, 72.958129
14:00
12:00
1 nights

Villamendoo Island Resort Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board 

Villamendoo Island Resort Hotel ndodhet ne South Ari Atoll , Maldives , rreth 82km larg Male-s , afersisht 25 minuta udhetim me Sea Plane nga Male. Ky resort eshte 900m i gjate dhe 300m i gjere i rrethuar me rere te bardhe dhe ujra te kristalte te lagunes. Resorti ofron akomodim ne 154 dhoma. Resorti eshte mjaft i njohur per luksin e akomodimit dhe per cilesine e sherbimit qe ofron , pa harruar dhe gatimet tradicionale te ofruara nga mjeshtrat e kuzhines

Transferta nga aeroporti nderkombetar Ibrahim Nasir ne Male deri ne hotel kushton :

– Me Sea Plane 350EUR / Personi / Vajtje – Ardhje

– Taksa e Turistit eshte e perfshire ne çmimin final te ofruar

– Airport – Meet & Greet – Handling eshte e pershire ne çmimin final te ofruar

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar
 • TV satelitor
 • DVD / CD Player
 • Ballkon ose Tarrace
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon All Inclusive Full Board 
 • 4 Restorant ku sherbehen vaktet kryesore
 • Mengjesi ( 07:30 – 09:30 )
 • Dreka ( 12:30 – 14:00 )
 • Darka ( 19:30 – 21:00 )
 • Pishine per te rritur dhe per femije
 • 2 Pool Bar
 • Main Bar
 • Kend lojrash
 • Kopshte
 • Sauna , jacuzzi , massage
 • TV Lounge
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Ekskursione
 • Sporte Ujore
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Villamendoo Island Resort 4*

14:00
12:00

Amenities of Villamendoo Island Resort 4*

Official website of Villamendoo Island Resort 4*

Please write FAQ here

Villamendoo Island Resort 4* Maldives

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo