Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Village Inn Studios 3*

Dhomat e Hotelit

Studio Standard Max 4 Adult

Max i te rriturve:
4
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Vetem Adult ). Ofrohen VETEM keto mundesi akomodimi: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult.

Studio Standard Max 3 Adult

Max i te rriturve:
3
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Vetem Adult ). Ofrohen VETEM keto mundesi akomodimi: 2 Adult , 3 Adult.
3*
3 star
Greqi
Zakynthos
37.726587, 20.864143
14:00
10:00
1 nights
100 %

Village Inn Studios Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive

Village Inn Studios Hotel ndodhet shume afer me resortin Laganas dhe ishullin Caretta Caretta. Hoteli ofrohet si per pushime familjare ashtu dhe per pushime rinore. Hoteli disponon 98 dhoma.

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar individualisht
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon All Inclusive
 • Restorant ku sherbehen mengjesi , dreka dhe darka
 • Lobby Bar
 • Pool Bar sherben pije te ndryshme
 • Pishine e jashtme per te rritur dhe me seksion per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Internet corner
 • Ping Pong
 • Wi – Fi
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Parking privat
 • Ekskursione
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Village Inn Studios 3*

14:00
10:00
100%

Amenities of Village Inn Studios 3*

Please write FAQ here

Village Inn Studios 3* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo