Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

The Barefoot Eco Hotel 4*

Dhomat e Hotelit

Ocean View Room

Max i te rriturve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona (Adult dhe Femije te perfshire). Ofrohet VETEM kjo mundesi akomodimi: 2 Adult.Per mundesi te tjera akomodimi , na KONTAKTONI …

Beach Front Room

Max i te rriturve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona (Adult dhe Femije te perfshire). Ofrohet VETEM kjo mundesi akomodimi: 2 Adult.Per mundesi te tjera akomodimi , na KONTAKTONI …
4*
4 star
Maldives
6.773745, 73.180825
14:00
12:00
1 nights

The Barefoot Eco Hotel 4* operon sipas parimit Full Board ose Half Board

The Barefoot Eco Hotel ndodhet ne ishullin Hanimadhoo ne pjesen me veriore te Maldives. Resorti eshte hapur ne 22 Nentor 2014. Resorti ndodhet Vetem 45 minuta me fluturim nga aeroporti Male. Resorti eshte vendi tipik i natyres se paprekur. Ishulli ka nje popullsi prej 2000 banoresh. Resorti disponon 40 dhoma ne ndertesa 2 kateshe

Transferta nga aeroporti nderkombetar Ibrahim Nasir ne Male deri ne hotel kushton :

– Me Sea Plane 330EUR / Personi / Vajtje – Ardhje

– Taksa e Turistit eshte e perfshire ne çmimin final te ofruar

– Airport – Meet & Greet – Handling eshte e pershire ne çmimin final te ofruar

 

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon Full Board ( Mengjes+Dreke+Darke ) ose Half Board ( Mengjes+Darke )
 • Restaurant ku sherbehen vaktet kryesore per pushuesit
 • Barefoot Boat Bar
 • Juice Bar
 • Pool Bar
 • Kend lojrash per femije
 • TV Lounge
 • SPA
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Ekskursione
 • Sporte Ujore
 • Makina dhe motorre me qera

Honeymoon Special

 • 1 Udhetim me anijen Dhoni ( tradicionale maldiviane )
 • Shporte me fruta
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of The Barefoot Eco Hotel 4*

14:00
12:00

Amenities of The Barefoot Eco Hotel 4*

Official website of The Barefoot Eco Hotel 4*

Please write FAQ here

The Barefoot Eco Hotel 4* Maldives

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo