Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Sunshine Magnolia SPA 4*

Dhomat e Hotelit

Dhome Standard

Max i te rriturve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona (Adult dhe Femije te perfshire). Ofrohet VETEM kjo mundesi akomodimi: 2 Adult.Per mundesi te tjera akomodimi , na KONTAKTONI …
4*
4 star
Bullgari
43.251792, 28.026459
14:00
10:00
1 nights

Sunshine Magnolia SPA 4* operon sipas parimit All Inclusive

Sunshine Magnolia SPA Hotel ndodhet 150 m larg detit ne Varna , Bullgari. Largesia e hotelit nga Tirana eshte 1050 km. Resorti shtrihet ne nje siperfaqe 28000 m2. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne vitin 2003. Hoteli disponon 98 Dhoma konforte. Hoteli eshte kombinim perfekt i ujrave te kalter te detit me freskine e pemeve

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon All Inclusive
 • Restaurant ku sherbehen vaktet kryesore per pushuesit
 • Main Bar
 • Lobby Bar
 • Pishine e jashtme , e brendshme dhe per femije
 • Pool Bar
 • Pastry shop
 • Kend lojrash per femije
 • TV Lounge
 • SPA
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Ekskursione
 • Sporte Ujore
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Sunshine Magnolia SPA 4*

14:00
10:00

Amenities of Sunshine Magnolia SPA 4*

Official website of Sunshine Magnolia SPA 4*

Please write FAQ here

Sunshine Magnolia SPA 4* Bullgari

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo