Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Mediterranean Beach Resort 5*

Dhomat e Hotelit

Dhome Low Cost

Max i te rriturve:
3
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona (Vetem Adult). Ofrohen VETEM keto mundesi akomodimi: 2 Adult , 3 Adult. Per mundesi te tjera na kontaktoni …

Dhome Executive

Max i te rriturve:
3
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona (Vetem Adult). Ofrohen VETEM keto mundesi akomodimi: 2 Adult , 3 Adult. Per mundesi te tjera na kontaktoni …

Dhome Standard

Max i te rriturve:
3
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona (Vetem Adult). Ofrohen VETEM keto mundesi akomodimi: 2 Adult , 3 Adult. Per mundesi te tjera na kontaktoni …
5*
5 star
Greqi
Zakynthos
37.726715, 20.870150
14:00
10:00
1 nights
100 %

Mediterranean Beach Resort 5* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke )

Mediterranean Beach Resort ndodhet buze detit ne Laganas. Resorti perbehet nga 8 ndertesa me emra te ndryshem , por te gatshem te ofrojne relaksin dhe komoditetin maksimal per pushuesit. Resorti ka kapacitet prej 114 dhoma. Resorti ndodhet ne buze te plazhit me rere te bute ne Laganas. Perballe tij pozicionohet mahnitshem ishulli Caretta – Caretta. Resorti keshillohet si per pushime familjare dhe per rinore pasi tavernat dhe diskotekat ne Laganas jane mjaft te njohura per jeten e gjalle te nates. Siperfaqja mesatare e dhomave eshte 30m2

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace me pamje nga kopshti ose deti
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon Half Board ( Mengjes + Darke )
 • Odyssos Restorant ku sherbehen mengjesi dhe darka
 • Pishine per te rritur dhe per femije
 • Syracuse Pool bar ku sherbehen pije te ndryshme
 • Napflio Lobby Bar
 • TV Lounge
 • Bilardo
 • Salle gjimnastike
 • Salle konferencash
 • Internet corner
 • Wi – Fi
 • Kend lojrash
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Parking privat
 • Ekskursione
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Mediterranean Beach Resort 5*

14:00
10:00
100%

Amenities of Mediterranean Beach Resort 5*

Official website of Mediterranean Beach Resort 5*

Please write FAQ here

Mediterranean Beach Resort 5* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo