Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Makarios Beach Hotel 3*

Dhomat e Hotelit

Dhome Standard

Max i te rriturve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 3Persona (Adult dhe Femije te perfshire). Ofrohet VETEM kjo mundesi akomodimi: 2 Adult.Per mundesi te tjera akomodimi , na KONTAKTONI …
3*
3 star
Greqi
Santorini
36.384172, 25.483292
14:00
10:00
1 nights

Makarios Beach Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive

Makarios Hotel ndodhet ne Kamari , zone mjaft e njohur per plazhin e saj dhe per jeten aktive qe ofron. Largesia e hotelit nga deti eshte vetem 150m ndersa nga Fira eshte 9km dhe nga aeroporti eshte 5km. Hoteli eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor cikladik. Hoteli disponon 68 dhoma komode ne gjendje te permbushin cdo kerkese te pushuesve per pushime relaksuese.

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon All Inclusive  
 • Restorant ku sherbehen mengjesi , dreka dhe darka
 • Pije te perfshira gjate orareve 10:00 – 22:00
 • Sherbehen 3 lloje akulloresh gjate vakteve kryesore
 • Main Bar
 • Pishine e jashtme dhe me seksion per femije
 • Outdoor Jacuzzi
 • Ping Pong
 • Kend lojrash
 • TV Lounge
 • Open Air Amfitheater
 • Internet corner
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Ekskursione
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Makarios Beach Hotel 3*

14:00
10:00

Amenities of Makarios Beach Hotel 3*

Official website of Makarios Beach Hotel 3*

Please write FAQ here

Makarios Beach Hotel 3* Santorini, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo