Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Louis Zante Beach 4*

Dhomat e Hotelit

Dhome Standard Pamje Kopshti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije . Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.

Dhome Standard Pamje Deti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije . Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.

Bungalow Superior Pamje Kopshti

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 3 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.

Bungalow Superior Pamje Deti

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 3 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.
4*
4 star
Greqi
Zakynthos
37.731111, 20.873883
14:00
10:00
5 nights

Louis Zante Beach Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive

Louis Zante Beach Hotel eshte i rrethuar nga kopshte me gjelberim te perhershem me nje siperfaqe 230ha , buze detit Laganas. Hoteli ndodhet buze detit duke qene nje destinacion perfekt per pushime familjare. Resorti ofron cdo gje qe nje familje mund te kerkoje per te kenaqur kerkesat. Resorti keshillohet si per pushime familjare dhe rinore njekohesisht

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar individualisht
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace me pamje nga kopshti ose deti
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon All Inclusive
 • Restorant ku sherbehen mengjesi , dreka dhe darka
 • Sporte ujore
 • Dance lessons
 • Bingo ne mbremje
 • Disco
 • Cabaret show
 • Folklore show
 • Kids club
 • Snack Bar
 • Lobby Bar
 • Pool Bar sherben pije te ndryshme
 • Pishine e jashtme per te rritur dhe me seksion per femije
 • Program animativ gjate dites dhe ne mbremje
 • Kend lojrash per femije
 • Salle konferencash
 • Internet corner
 • Wi – Fi
 • Sauna , Masazh , Hamam , Jacuzzi
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Parking privat
 • Ekskursione
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Louis Zante Beach 4*

14:00
10:00
Femijet me moshe mbi 11,9 Vjec ne momentin e Check Out nga hoteli , konsiderohen Adult

Amenities of Louis Zante Beach 4*

Official website of Louis Zante Beach 4*

Please write FAQ here

Louis Zante Beach 4* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo