Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Louis Plagos Beach 4*

Dhomat e Hotelit

Dhome Familjare Pamje Deti

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
2
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult. Personi i 3-te Adult nuk lejohet te akomodohet ne kete tip dhome

Dhome Familjare Pamje Kopshti

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
2
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult. Personi i 3-te Adult nuk lejohet te akomodohet ne kete tip dhome

Dhome Standard Pamje Deti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.

Dhome Standard Pjeserisht Deti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.

Dhome Standard Pamje Kopshti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult.
4*
4 star
Greqi
Zakynthos
37.826740, 20.845762
14:00
10:00
5 nights

Louis Plagos Beach Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive

Louis Plagos Beach Hotel ndodhet ne Tsilivi. Largesia e hotelit nga qendra e Tsilivi eshte 2km. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli disponon 161 dhoma komode , pjesa me madhe e te cilave iu nenshtrua rinovimit ne dimer 2014. Hoteli eshte i vleresuar me cmime per cilesi ne akomodim dhe ne sherbim. Kete sezon hoteli eshte pjese e grupit “Sentido Hotels”. Hoteli ndodhet vetem 7km larg portit te ishullit

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar individualisht
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace me pamje nga kopshti ose deti
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon All Inclusive
 • Restorant ku sherbehen mengjesi , dreka dhe darka
 • Greek Night 1 here ne jave
 • Show cooking 3 here ne jave
 • Mengjesi 07:00 – 10:00
 • Dreka 12:00 – 15:00
 • Lunch Box 12:00 – 16:00
 • Darka 18:30 – 21:30
 • Snack 10:00 – 18:00
 • Pije te ndryshme 10:00 – 24:00
 • Akullore per femijet 10:00 – 18:00 & 19:30 – 21:00
 • Snack Bar
 • Lobby Bar
 • Pool Bar sherben pije te ndryshme
 • Pishine e jashtme per te rritur dhe me seksion per femije
 • Ping pong
 • Program animativ gjate dites dhe ne mbremje
 • Kend lojrash per femije
 • Salle konferencash
 • Internet corner
 • Wi – Fi
 • Sauna , Masazh , Hamam , Jacuzzi
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Parking privat
 • Ekskursione
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Louis Plagos Beach 4*

14:00
10:00
Femijet me moshe mbi 11,9 Vjec ne momentin e Check Out nga hoteli , konsiderohen Adult

Amenities of Louis Plagos Beach 4*

Please write FAQ here

Louis Plagos Beach 4* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo