Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/plugins/screets-chat/core/fn.options.php:1) in /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/themes/Travelo/functions.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/plugins/screets-chat/core/fn.options.php:1) in /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/themes/Travelo/functions.php on line 2
Konstantin Beach 3* – Loli Tours
Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Konstantin Beach 3*

Dhomat e Hotelit

Dhome Standard

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult
3*
3 star
Greqi
Zakynthos
37.845071, 20.762352
14:00
10:00
6 nights

Konstantin Beach 3* operon sipas parimit All Inclusive

Konstantin Beach Hotel ndodhet buze detit ne Alykes. Largesia e hotelit nga porti ne Zante eshte 16km. Hoteli ndodhet ne nje zone mjaft te qete. Hoteli disponon 48 dhoma komode. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon All Inclusive
 • Restaurant ku sherbehen vaktet kryesore per pushuesit
 • Lobby Bar ne oraret 11:00 – 23:00
 • Pishine e jashtme per te rritur  dhe per femije
 • Pool Bar ne oraret 11:00 – 23:00
 • Kend lojrash per femije
 • TV Lounge
 • Salle konferencash
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Ekskursione
 • Sporte Ujore
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Konstantin Beach 3*

14:00
10:00
Femijet me moshe mbi 11,9 Vjec ne momentin e Check Out nga hoteli , konsiderohen Adult

Amenities of Konstantin Beach 3*

Official website of Konstantin Beach 3*

Please write FAQ here

Konstantin Beach 3* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo
Keni nevoje per ndihme?

Per momentin nuk jemi ne linje. Ju mund te dergoni e-mail dhe ne do t'ju pergjigjemi sa me shpejt.

Si mund tju ndihmojme?

Shtyp ENTER per te hyre ne chat