Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

KATERINI 1 – 31 Korrik Poseidon Palace 4*+ Çmimi 315eur

Dhomat e Hotelit

No Rooms Found
4*
4 star
Greqi
Katerini-Pieria

KATERINI 🇬🇷 1 – 31 Korrik
⛱ Poseidon Palace 4*+
✅ Çmimi 315eur / Mëngjes + Darkë
✅ Çmimi 370eur / ALL Inclusive

ℹ️ Çmimi më i lirë se çdo Agjensi apo Booking Online. Mos përtoni, vetëm kontrolloni😉

Përfshihet 1 Person:
🌴 Akomodim 5 Netë / 6 Ditë
🌴 Ushqimi si më sipër

🔰 Ofertë MOMENTALE
🔰 Publikim dt.16 Qershor

ℹ️ Nuk përfshihet taksa turistit dhe transporti

LOLI TOURS, e vetmja agjensi e specializuar për Greqi që prej 2011☝️LOLI TOURS dora ✋ 1-rë
Mos e harroni këtë fakt 😉

Policies of KATERINI 1 – 31 Korrik Poseidon Palace 4*+ Çmimi 315eur

Amenities of KATERINI 1 – 31 Korrik Poseidon Palace 4*+ Çmimi 315eur

Shkruani regullat

KATERINI 1 – 31 Korrik Poseidon Palace 4*+ Çmimi 315eur Katerini-Pieria, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo