Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

GREQI / Sivota ❤️ MarBella Elix Hotel 5*😊Hoteli Hapet Maj 2020😊

Dhomat e Hotelit

No Rooms Found
5*
5 star
Greqi
GREQI / Sivota ❤️ MarBella Elix Hotel 5*😊
Hoteli Hapet Maj 2020😊
500eu / Half Board
680eu / ALL Inclusive
🌴 Pushime 13 – 18 Qershor
 
Përfshihet Personi:
🌴 5 Netë / 6 Ditë
🌴 Ushqimi si më sipër
🌴 Dhoma Double Promo
 
Nuk përfshihet taksa turistit dhe transporti
 
🔰 Vlefshmëria e Ofertës Momentale
🔰 Publikim dt.7 Shkurt
 
LOLI TOURS, e vetmja agjensi e specializuar për Greqi që prej 2011☝️LOLI TOURS dora 1-rë. Mos e harroni këtë fakt 😉
Çmimet më të lira se çdo agjensi. Mos përtoni, vetëm kontrolloni😉
 
Website: https://www.marbellacollection.gr/marbella-elix/
 
Për data dhe resorte të tjerë disponibël , kontaktoni:
KONTAKT ☎️ +355 674076678 / +355672024122
📬 Mesazh Facebook “Loli Tours.” ose “Loli Travel”
📬 Instagram @loli.tours
https://www.instagram.com/loli.tours/
🌐 www.lolitours.com
📧 info@lolitours.com
#LoliTours #LoliTravel

Policies of GREQI / Sivota ❤️ MarBella Elix Hotel 5*😊Hoteli Hapet Maj 2020😊

Amenities of GREQI / Sivota ❤️ MarBella Elix Hotel 5*😊Hoteli Hapet Maj 2020😊

Official website of GREQI / Sivota ❤️ MarBella Elix Hotel 5*😊Hoteli Hapet Maj 2020😊

Shkruani regullat

GREQI / Sivota ❤️ MarBella Elix Hotel 5*😊Hoteli Hapet Maj 2020😊 Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo