Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Filoxenia Hotel 4*

Dhomat e Hotelit

Dhome Standard

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult

Dhome Familjare

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
4
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 3 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult
4*
4 star
Greqi
Zakynthos
37.803206, 20.873621
14:00
10:00
5 nights

Filoxenia Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive.

Hoteli ndodhet ne Tsilivi , rreth 5 km larg portit. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Diana Hotels Group. Hoteli keshillohet per pushime rinore kryesisht por dhe familjare.

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar individualisht
 • TV satelitor
 • Kasaforte me pagese
 • Makine kafeje dhe caji
 • Minibar me pagese
 • Internet access
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

 

Facilitete :

 • Hoteli operon sipas konceptit All Inclusive 
 • Restoranti kryesor ku sherbehen te 3 vaktet e ngrenies me gatime mesdhetare
 • Pool Bar dhe Lobby Bar ku sherbehen pije freskuese dhe alkolike
 • Akullore dhe snack
 • Pasdite caji
 • Pishine e jashtme per te rritur dhe pishine per femije
 • Internet Corner
 • Kend lojrash per femije
 • Sherbim mjekesor
 • Minimarket dhe Souvenir Shop
 • Parking privat
 • 24 ore recepsion
 • Salle konferencash
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Filoxenia Hotel 4*

14:00
10:00
Femijet me moshe mbi 11,9 Vjec ne momentin e Check Out nga hoteli , konsiderohen Adult

Amenities of Filoxenia Hotel 4*

Official website of Filoxenia Hotel 4*

Shkruani regullat

Filoxenia Hotel 4* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo