Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Diana Palace Hotel 4*

Dhomat e Hotelit

Dhome Familjare

Max i akomodimit:
4
Max i te rriturve:
4
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 3 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult

Dhome Superiore

Max i akomodimit:
2
Max i te rriturve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 2 Persona ( Vetem Adult ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult

Dhome Standard

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult
4*
4 star
Greqi
Zakynthos
37.763040, 20.924239
14:00
10:00
5 nights

Diana Palace Hotel 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive

Hoteli ndodhet ne Argassi , Vetem 5 minuta ecje ne kembe larg detit. Largesia e hotelit nga qendra e e Zakynthos eshte 5km. Hoteli ofron relaks ne kopshtet e tij me lule dhe gjelberim te perhershem. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier “Diana Hotels”. Hoteli disponon 120 dhoma

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar individualisht
 • TV satelitor
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon sipas konceptit All Inclusive
 • Restorant ku sherbehen vaktet kryesore
 • Pool Bar ku sherbehen pije freskuese dhe alkolike
 • Snack Bar Taverna
 • Pishine e jashtme
 • TV Lounge
 • Kend lojrash per femije
 • Teater per femije
 • Minimarket dhe Souvenir Shop
 • Parking privat
 • Sporte ujore
 • WiFi
 • 24 ore recepsion
 • Internet Corner
 • Sherbim mjekesor me kerkese
 • Salle konferencash

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Diana Palace Hotel 4*

14:00
10:00
Femijet me moshe mbi 11,9 Vjec ne momentin e Check Out nga hoteli , konsiderohen Adult

Amenities of Diana Palace Hotel 4*

Official website of Diana Palace Hotel 4*

Please write FAQ here

Diana Palace Hotel 4* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo