Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Commodore 3*

Dhomat e Hotelit

Apartament Standard

Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 4 Persona (Adult dhe Femije deri 13 Vjec te perfshire). Ofrohen VETEM keto mundesi akomodimi: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 3 Adult+1 Femije. Femija mbi 13 Vjec konsiderohet Adult

Studio Standard

Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona (Adult dhe Femije deri 13 Vjec te perfshire). Ofrohen VETEM keto mundesi akomodimi: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 13 Vjec konsiderohet Adult
3*
3 star
Greqi
Zakynthos
37.760282, 20.924363
14:00
10:00
1 nights
100 %

Commodore Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive

Commodore Hotel eshte ndertuar ne nje koder duke ofruar keshtu ne saj te pozites se tij , nje pamje te mrekullueshme te Resortit Argassi dhe te detit. Hoteli disponon 77 dhoma. Hoteli ndodhet 6 km larg aeroportit , 200 m larg qendres se Argassi dhe 300m larg plazhit. Program animacioni ofrohet nga hoteli simoter Admiral ( 50m larg )

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar individualisht
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace me pamje nga kopshti ose deti
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon All Inclusive
 • Restorant ku sherbehen mengjesi , dreka dhe darka
 • Lobby Bar
 • Pool Bar sherben pije te ndryshme
 • Pishine e jashtme per te rritur dhe me seksion per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Internet corner
 • Wi – Fi
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Parking privat
 • Ekskursione
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Commodore 3*

14:00
10:00
100%

Amenities of Commodore 3*

Official website of Commodore 3*

Please write FAQ here

Commodore 3* Zakynthos, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo