Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

ATHINA 🇬🇷 15 Korrik LUX⛱ Grand Resort Lagonissi 5*✅ Çmimi 600eur

Dhomat e Hotelit

No Rooms Found
5 star
Greqi

ATHINA 🇬🇷 15 Korrik LUX
 Grand Resort Lagonissi 5*
 Çmimi 600eur / BB
 Çmimi 850eur / HB
ℹ️ Çmimi më i lirë se çdo Agjensi apo Booking Online. Mos përtoni, vetëm kontrolloni😉

Përfshihet 1 Person:
🌴 Akomodim 4 Netë / 5 Ditë
🌴 BB = Mëngjes
🌴 HB = Mëngjes + Darkë
🌴 Luxury Room Splendid Club Sea View

🔰 Ofertë MOMENTALE
🔰 Publikim dt.19 Qershor

ℹ️ Nuk përfshihet taksa turistit dhe transporti

Website : https://www.lagonissiresort.gr/

LOLI TOURS, e vetmja agjensi e specializuar për Greqi që prej 2011☝️LOLI TOURS dora  1-rë
Mos e harroni këtë fakt 😉

Policies of ATHINA 🇬🇷 15 Korrik LUX⛱ Grand Resort Lagonissi 5*✅ Çmimi 600eur

Amenities of ATHINA 🇬🇷 15 Korrik LUX⛱ Grand Resort Lagonissi 5*✅ Çmimi 600eur

Official website of ATHINA 🇬🇷 15 Korrik LUX⛱ Grand Resort Lagonissi 5*✅ Çmimi 600eur

Shkruani regullat

ATHINA 🇬🇷 15 Korrik LUX⛱ Grand Resort Lagonissi 5*✅ Çmimi 600eur Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo