Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/plugins/screets-chat/core/fn.options.php:1) in /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/themes/Travelo/functions.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/plugins/screets-chat/core/fn.options.php:1) in /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/themes/Travelo/functions.php on line 2
Artemis Santorini 3* – Loli Tours
Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Artemis Santorini 3*

Dhomat e Hotelit

Dhome Standard 2-she

Max i te rriturve:
2
Maksimumi Total Akomodimit 3Persona (Adult dhe Femije te perfshire). Ofrohet VETEM kjo mundesi akomodimi: 2 Adult.Per mundesi te tjera akomodimi , na KONTAKTONI …
3*
3 star
Greqi
Santorini
36.371991, 25.479139
14:00
10:00
1 nights

Artemis Santorini Hotel 3* operon sipas parimit Bed & Breakfast  ( Fjetje + Mengjes  )

Artemis Santorini Hotel ndodhet ne Kamari , zone mjaft e njohur per plazhin e saj dhe per jeten aktive qe ofron. Largesia e hotelit nga Fira eshte 9km dhe nga aeroporti eshte 5km. Hoteli eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor cikladik. Hoteli disponon dhoma komode ne gjendje te permbushin cdo kerkese te pushuesve per pushime relaksuese.

Akomodimi :

 • Ajer i kondicionuar
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace
 • Kasaforte me pagese
 • Minibar me pagese
 • Internet access me pagese
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes )  
 • Restorant ku sherbehen mengjesi
 • Main Bar
 • Canopied Pergola
 • Pishine e jashtme
 • Internet corner
 • 24 ore recepsion
 • Sherbim dhome
 • Ekskursione
 • Makina dhe motorre me qera
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Artemis Santorini 3*

14:00
10:00

Amenities of Artemis Santorini 3*

Official website of Artemis Santorini 3*

Please write FAQ here

Artemis Santorini 3* Santorini, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo
Keni nevoje per ndihme?

Per momentin nuk jemi ne linje. Ju mund te dergoni e-mail dhe ne do t'ju pergjigjemi sa me shpejt.

Si mund tju ndihmojme?

Shtyp ENTER per te hyre ne chat