Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Alexandros Palace 5*

Dhomat e Hotelit

Dhome Pamje Pishine

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult

Dhome Familjare Pamje Kopshti

Max i akomodimit:
5
Max i te rriturve:
4
Max i femijeve:
3
Maksimumi Total Akomodimit 5 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 2 Adult+3 Femije , 3 Adult+1 Femije , 3 Adult+2 Femije , 4 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult

Dhome Familjare Pamje Deti

Max i akomodimit:
5
Max i te rriturve:
4
Max i femijeve:
3
Maksimumi Total Akomodimit 5 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 4 Adult , 2 Adult+1 Femije , 2 Adult+2 Femije , 2 Adult+3 Femije , 3 Adult+1 Femije , 3 Adult+2 Femije , 4 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult

Dhome Pamje Deti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult

Dhome Pamje Kopshti

Max i akomodimit:
3
Max i te rriturve:
3
Max i femijeve:
1
Maksimumi Total Akomodimit 3 Persona ( Adult dhe Femije deri 11,9 Vjec te perfshire ) . Mundesite e akomodimit: 2 Adult , 3 Adult , 2 Adult+1 Femije. Femija mbi 11,9 Vjec ( Ne momentin e Check out nga hoteli ) konsiderohet Adult
5*
5 star
Greqi
Halkidiki
Unnamed Road, Aristotelis 630 75, Greece
14:00
10:00
6 nights

Alexandros Palace Hotel 5* operon sipas parimit Half Board dhe / ose Full Board.

Hoteli ndodhet ne Ouranoupolis afer Malit Athos. Hoteli ka filluar funksionimin e tij ne Qershor 2009 i ndertuar ne nje siperfaqe prej rreth 60.000 m2. Hoteli eshte konceptuar sipas stilit arkitekturor modern dhe tradicional njekohesisht. Hoteli disponon 97 dhoma komode. Hoteli eshte 50m larg detit dhe keshillohet per pushime familjare

 

Akomodimi :

 • Ajeri kondicionuar individualisht
 • TV satelitor
 • Ballkon ose Tarrace me pamje nga kopshti ose deti
 • Kasaforte me pagese
 • Makine kafeje dhe caji
 • Minibar me pagese
 • Internet access
 • Toilet me dush ose vaske
 • Tharese flokesh
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete :

 • Hoteli operon sipas konceptit Full Board (Mengjes+Dreke+Darke) ose Half Board (Mengjes+Darke)
 • Restorant me pamje nga deti ku sherbehen vaktet kryesore ne stilin Bufe e Hapur me vetesherbim
 • Pool Bar dhe Beach Bar ku sherbehen pije freskuese dhe alkolike
 • Snack Bar Taverna
 • Pishine e jashtme 650 m2
 • Pishine per femije e ndare nga pishina per te rritur
 • Miniclub
 • Kend lojrash per femije
 • Teater per femije
 • Minimarket dhe Souvenir Shop
 • Parking privat
 • Kalim nentokesor per ne plazh
 • Lavanderi
 • Wellness Center , Sauna , Masazh , Hamam , Jacuzzi
 • Sporte ujore
 • Fushe Futbolli , Fushe Tenisi , Volejboll ne rere , Bilardo
 • 24 ore recepsion
 • Salle konferencash
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VK

Policies of Alexandros Palace 5*

14:00
10:00
Femijet me moshe mbi 11,9 Vjec ne momentin e Check Out nga hoteli , konsiderohen Adult

Amenities of Alexandros Palace 5*

Official website of Alexandros Palace 5*

Alexandros Palace 5* Halkidiki, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo