Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Dhomat e Hotelit

No Rooms Found
3*
3 star
Greqi
Parga-Preveza
PREVEZA 🇬🇷19 Korrik
Poseidon Beach 3*
Çmimi 165eur
 
Përfshihet 1 Person:
🌴 Akomodim 5 Netë / 6 Ditë
🌴 Ushqimi Mëngjes + Darkë
 
🔰 Ofertë MOMENTALE
🔰 Publikim dt.20 Qershor
 
ℹ️ Nuk përfshihet taksa turistit dhe transporti
ℹ️ Anullim Falas 100% Rimbursim deri 2 Korrik
 
LOLI TOURS, e vetmja agjensi e specializuar për Greqi që prej 2011☝️LOLI TOURS dora 1-rë
Mos e harroni këtë fakt 😉

Policies of

Amenities of

Shkruani regullat

Parga-Preveza, Greqi

Your overall Rating of this property

Numri i Rezervimit

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo