Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Zakynthos

30 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Astir Beach Hotel 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Laganas , plazh me rere 9km i gjate. Disponon 83 dhoma. Hoteli keshillohet si per pushime familjare dhe rinore pasi ne afersi te hotelit zhvillohet jete me e gjalle e nates ne baret , tavernat dhe diskotekat e zones

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Astir Palace Hotel 4*
Zakynthos Greqi

Astir Palace Hotel 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne resortin e mbrojtur Laganas , plazh me rere te bute 9km i gjate. Hoteli ndodhet buze detit ngjitur me Astir Beach Hotel 3* ( pjese e te njetit grup hotelier ). Hoteli disponon 116 dhoma. Per vete vendndodhjen e tij ne Laganas , hoteli keshillohet si per pushime familjare dhe per pushime rinore pasi ne afersi te hotelit zhvillohet jete me e gjalle e nates ne baret , tavernat dhe diskotekat e zones. Hoteli ndodhet 7km larg portit

cmimi/nate€45.00 REZERVO

Belussi Beach 3*
Zakynthos Greqi

Operon All Inclusive. Ndodhet buze detit , vetem 11 km larg portit. Eshte ne nje zone mjaft te qete duke ju ofruar mundesine e pushimeve relaksuese buze detit. Disponon dhe plazh privat , pa pagese per klientet e tij. Hoteli disponon 70 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Best Western Galaxy 5*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Gjirin e Laganas , rreth 10 km larg portit. Hoteli eshte pjese e zinxhirit hotelier mjaft te njohur per cilesine e larte ne akomodim dhe ne sherbim.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Best Western Zante Park 5*
Zakynthos Greqi

Operon All Inclusive. Ndodhet 300m larg plazhit ne Laganas , nje zone mjaft e njohur per tavernat , baret dhe diskotekat qe gumezhijne oreve te mbremjes. Ofron mundesi te shumta per relaks , perzgjedhje ushqimi , atmosfere familjare. Qendra e ishullit ndodhet 7km larg . Disponon 135 dhoma te rinovuara teresisht ne vitin 2007.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Commodore 3*
Zakynthos Greqi

Commodore Hotel 3* operon All Inclusive. Commodore Hotel eshte ndertuar ne nje koder duke ofruar keshtu ne saj te pozites se tij , nje pamje te mrekullueshme te Resortit Argassi dhe te detit. Hoteli disponon 77 dhoma. Hoteli ndodhet 6 km larg aeroportit , 200 m larg qendres se Argassi dhe 300m larg plazhit. Program animacioni ofrohet nga hoteli simoter Admiral ( 50m larg )

cmimi/nate€20.00 REZERVO

Denise Beach Hotel 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet buze detit ne Laganas , qendra e te cilit eshte vetem 200 m larg. Perbehet nga 3 ndertesa. Hoteli ofron pamje te mrekullueshme te ishullit Caretta - Caretta ( ishulli i breshkes )

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Diana Palace Hotel 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Argassi , Vetem 5 minuta ecje ne kembe larg detit. Largesia nga qendra eshte 5km. Hoteli ofron relaks ne kopshtet e tij me lule. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier "Diana Hotels". Hoteli disponon 120 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Filoxenia Hotel 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Tsilivi , rreth 5 km larg portit. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Diana Hotels Group. Hoteli keshillohet per pushime rinore kryesisht por dhe familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Imperial Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon All Inclusive. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Zante Royal Resort. Hoteli ngrihet mbi nje koder , duke ofruar pamje mahnitese te detit. Keshillohet per familje

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Karras Hotel 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Laganas , resorti me i njohur ne ishull per jeten e gjalle dhe aktive qe zhvillohet gjate mbremjeve. Hoteli ndodhet 300m larg detit dhe 700m larg qendres se Laganas.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Keri Village 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Zakynthos. Hoteli ofron akomodim per personat mbi moshen 18 vjec. Hotel Adults Only. Hoteli eshte nje kombinim perfekt i relaksit me gjallerine e aktiviteteve gjate dites dhe mbremjeve.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Klelia Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Kalamaki , rreth 4 km larg portit. Hoteli eshte 90m larg detit. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne vitin 2012. Eshte destinacioni ideal per pushime familjare dhe rinore njekohesisht

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Konstantin Beach 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Konstantin Beach Hotel ndodhet buze detit ne Alykes. Largesia e hotelit nga porti eshte 16km. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete. Disponon 48 dhoma. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louis Plagos Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit ne Tsilivi. Hoteli disponon 161 dhoma komode , pjesa me madhe e te cilave iu nenshtrua rinovimit ne dimer 2014.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louis Zante Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit i rrethuar nga kopshte me gjelberim te perhershem me nje siperfaqe 230ha. Ofron cdo gje qe nje familje mund te kerkoje

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mabely Grand 5*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Kambi i shtrire ne nje siperfaqe 60.000 m2. Eshte ndertuar ne 2008. Vleresohet per cilesi ne sherbim dhe ne akomodim. Hoteli ofron 108 dhoma luksoze. Hoteli ngrihet madherishem mbi nje koder

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Majestic Hotel & SPA 4*
Zakynthos Greqi

Majestic Hotel & SPA 4* operon sipas parimit All Inclusive Majestic Hotel & SPA ndodhet ne Laganas resorti me i njohur ne ishullin e Zakynthos. Largesia e hotelit nga deti eshte vetem 400m. Hoteli disponon 140 dhoma.

cmimi/nate€42.00 REZERVO

Mediterranean Beach Resort 5* operon sipas parimit Half Board. Mediterranean Beach Resort ndodhet buze detit ne Laganas. Resorti perbehet nga 8 ndertesa me emra te ndryshem , por te gatshem te ofrojne relaksin dhe komoditetin maksimal per pushuesit. Resorti ka kapacitet prej 113 dhoma. Resorti ndodhet ne buze te plazhit me rere te bute ne Laganas. Perballe tij pozicionohet mahnitshem ishulli Caretta - Caretta. Resorti keshillohet si per pushime familjare dhe per rinore

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Mirabelle Hotel 3*
Zakynthos Greqi

Mirabelle Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes+Darke ). Mirabelle Hotel ndodhet ne Argasi , rreth 4km larg portit te ishullit. Hoteli ndodhet vetem 40 m larg detit. Hoteli konsiston ne 3 ndertesa me 9 studio dhe 18 dhoma. Hoteli keshillohet per pushime rinore

cmimi/nate€20.00 REZERVO

Palazzo Di Zante 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne resortin Vassilikos ne pjesen jugore te ishullit. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Hoteli ndodhet ne majen e nje kodre me gjelberim , 150m larg plazhit Mavratzis ne zonen e Vasilikos.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Planos Beach 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Tsilivi , disa 80 metra lag detit dhe vetem 2 minuta ne kembe larg qendres Tsilivi. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Largesia e hotelit nga porti eshte 5km.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Poseidon Beach 3*+
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Laganas , rreth 5 km larg portit. Eshte nje kompleks 3 katesh i cili eshte prane me tavernat dhe baret duke qene destinacion perfekt per te kaluar gezueshem mbremjet

cmimi/nate€0.00 REZERVO

The Lesante Hotel & SPA 5*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Eshte nje hotel i ri me 5* shume luksoz i ndodhur ne zonen Tsilivi. Hoteli eshte zgjedhja e duhur per pushuesit qe jane ne kerkim te luksit , akomodimit konfort dhe sherbimit cilesor. Keshillohet per pushime familjare ashtu dhe rinore. Disponon 120 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Tsamis Zante SPA Resort 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Kipseli ne pjesen veri-lindore te ishullit. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli disponon 74 dhoma te ndara ne 2 ndertesa te rrethuara me kopshte me gjelberim te perhershem.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Tsilivi Admiral Hotel 3*
Zakynthos Greqi

Tsilivi Admiral Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive Tsilivi Admiral Hotel ka nje kapacitet prej 150 dhomash. Hoteli keshillohet sidomos per pushime familjare. Hoteli ndodhet ne Tsilivi dhe ka shume afer Water Park ne kete zone. Hoteli ndodhet 7km larg portit dhe vetem 80m larg detit

cmimi/nate€30.00 REZERVO

Village Inn Studios 3*
Zakynthos Greqi

Village Inn Studios Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive. Village Inn Studios Hotel ndodhet shume afer me resortin Laganas dhe ishullin Caretta Caretta. Hoteli ofrohet si per pushime familjare ashtu dhe per pushime rinore. Hoteli disponon 98 dhoma.

cmimi/nate€30.00 REZERVO

Zante Blue Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Laganas , rreth 10 km larg portit. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli keshillohet si per pushime familjare dhe rinore njekohesisht.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Zante Royal Resort 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Zante Royal Resort. Arkitektura e jashtme e hotelit eshte e stilit Ionian. Hoteli ndodhet ne majen e nje kodre me gjelberim , 150m larg plazhit Mavratzis ofron dhe ashensor per te zbritur ne det. Hoteli disponon 181 dhoma.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Zante Sun 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Agios Sostis , Vetem 80m larg detit. Hoteli perbehet nga 2 ndertesa me nje total akomodues prej 36 dhomash. Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te pjesshem ne vitin 2014

cmimi/nate€0.00 REZERVO