Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Santorini

10 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Artemis Santorini 3*
Santorini Greqi

Artemis Santorini Hotel 3* operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Artemis Santorini Hotel ndodhet ne Kamari , zone mjaft e njohur per plazhin e saj dhe per jeten aktive qe ofron. Largesia e hotelit nga Fira eshte 9km dhe nga aeroporti eshte 5km. Hoteli eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor cikladik. Hoteli disponon dhoma komode ne gjendje te permbushin cdo kerkese te pushuesve per pushime relaksuese.

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Atlas Boutique Hotel 3*
Santorini Greqi

Atlas Boutique Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) ose Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Atlas Boutique Hotel ndodhet ne Kamari , vetem 30m larg plazhit. Hoteli eshte nje destinacion perfekt per pushime rinore. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne vitet 2013-2014

cmimi/nate€44.00 REZERVO

Imperial Med Resort 5*
Santorini Greqi

Imperial Med Resort Hotel 4* operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Imperial Med Resort ndodhet ne Agia Paraskevi , ne afersi me Kamari Beach. Kapaciteti akomodues i resorti eshte 47 dhoma , te gjitha te arreduara sipas stilit Boutique. Resorti organizon ceremoni martesore pergjate gjithe vitit. Hoteli ndodhet ne nje zone mjaft te gjalle gjate mbremjeve duke ofruar cdo gje qe nje turist mund te kerkoje ne kete ishull

cmimi/nate€60.00 REZERVO

Kallisti Thera 4*
Santorini Greqi

Kallisti Thera 4* operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. Kallisti Thera ne qytezen Fira , vetem disa hapa larg muzeumeve , galerive , tavernave dhe lokaleve te nates. Hoteli eshte vndi ideal per te njohur me mire kete ishull magjepses. Hoteli keshillohet per ciftet ne muaj mjalti. Hoteli ofron 50 dhoma luksoze dhe mjaft komforte

cmimi/nate€62.00 REZERVO

Makarios Beach Hotel 3*
Santorini Greqi

Makarios Beach Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive. Makarios Hotel ndodhet ne Kamari , zone mjaft e njohur per plazhin e saj dhe per jeten aktive qe ofron. Largesia e hotelit nga deti eshte vetem 150m ndersa nga Fira eshte 9km dhe nga aeroporti eshte 5km. Hoteli eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor cikladik. Hoteli disponon 68 dhoma komode ne gjendje te permbushin cdo kerkese te pushuesve per pushime relaksuese.

cmimi/nate€38.00 REZERVO

Mediterranean Beach 4*
Santorini Greqi

Mediterranean Beach Hotel 4* operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. Hoteli ndodhet buze detit , ne Monolithos prane Kamari Beach me dalje te drejtperdrejt ne det. Hoteli ndodhet ne nje zone mjaft te qete dukeofruar relaks maksimal. Hoteli ndodhet vetem 5 km larg aeroportit dhe 8 km larg Fira-s kryeqytetit te ishullit. Hoteli disponon 70 dhoma disa nga te cilat jane bungalow.

cmimi/nate€48.00 REZERVO

Mediterranean Royal 5*
Santorini Greqi

Mediterranean Royal Hotel 5* operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board . Hoteli ndodhet 200m larg detit , ne Monolithos prane Kamari Beach. Hoteli ndodhet vetem 5 km larg aeroportit dhe 8 km larg Fira-s kryeqytetit te ishullit. Hoteli keshillohet si per pushime familjare dhe per pushime rinore duke qene mjaft afer me lokalet dhe dyqanet e shumte te Kamar-it.

cmimi/nate€50.00 REZERVO

Rivari Hotel 3*
Santorini Greqi

Rivari Hotel 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. Hoteli ndodhet Kamari. Distanca e hotelit nga deti dhe plazhi me guralece eshte 400m. Distanca e hotelit nga qendra e ishullit Fira eshte rreth 9km. Hoteli disponon 63 dhoma me siperfaqe mesatare 30m2. Hoteli ndodhet shume prane me lokalet dhe dyqanet e qytezes

cmimi/nate€30.00 REZERVO

RK Beach Hotel 4*
Santorini Greqi

RK Beach Hotel 4* operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. RK Beach Hotel ndodhet buze detit ne qytezen Kamari. Plazhi me guralece te zinj Kamari Beach eshte perballe hotelit. Hoteli eshte rinovuar ne vitet 2013-14. Hoteli eshte i dekoruar me stil dhe arkitektura e tije eshte nje nderthurje e stilit cikladik me ate modern. Dhomat e hotelit jane shume komode dhe garantojne relaks maksimal.

cmimi/nate€51.00 REZERVO

Rose Bay 4*
Santorini Greqi

Rose Bay Hotel 4* operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Rose Bay Hotel ndodhet ne Kamari , zone mjaft e njohur per plazhin e saj dhe per jeten aktive qe ofron. Largesia e hotelit nga plazhi me i afert eshte 150m. Fira dhe Oia mund te arrihen mjaft lehte pasi stacioni i autobusit eshte afer me hotelin. Hoteli eshte perfekt per pushuesit qe duan te jene afer me detin dhe po aq afer me jeten aktive gjate mbremjeve.Hoteli disponon 55 dhoma

cmimi/nate€45.00 REZERVO