Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Parga

7 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Dion Boutique Hotel 4*
Parga-Preveza Greqi

Dion Boutique Hotel 4* operon sipas parimit Half Board. Dion Boutique Hotel ( rinovuar teresisht ) ndodhet ne qender te Prevezes , shume afer me qendren historike dhe shopping district. Hoteli eshte mjaft i njohur per cilesine mjaft te larte te sherbimit dhe luksin ne akomodim. Hoteli ndodhet 95km larg nga Igoumenitsa. Hoteli ndodhet ne largesi jo shume te madhe me te gjithe plazhet e zones. Hoteli disponon 33 dhoma standarte dhe 3 suite

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Domotel Agios Nikolaos 4*+
Parga-Preveza Greqi

Domotel Agios Nikolaos 4*+ operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Domotel Agios Nikolaos Hotel ndodhet ne Sivota. Hoteli konsiderohet si nje resort luksoz i rrethuar nga bukurite natyrore dhe ujrat e kristalte te detit. Hoteli keshillohet per pushime ne cift dhe me familjen

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kanali Beach 3*
Parga-Preveza Greqi

Kanali Beach Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hotel Kanali Beach ndodhet ne zonen Kanali ne Preveza , 12 km larg qendres dhe vetem 400m larg detit. Pushuesit e ketij hoteli kane akses te lehte per te vizituar Prevezen ( Qendren Arkeologjike Nikopolis , Teatrin e lashte Dodona , etj ). Hoteli rrethohet me kopshte me gjelberim te perhershem. Hoteli disponon 41 dhoma

cmimi/nate€40.00 REZERVO

Parga Beach Resort 3*
Parga-Preveza Greqi

Parga Beach Resort 3* operon sipas parimit Half Board. Parga Beach Resort eshte destinacioni perfekt veror per turistet ne kerkim te detit te kalter dhe ushqimit tradicional grek. Hoteli ndodhet ne Parga dhe 48km larg nga Igoumenitsa. Hoteli disponon 77 dhoma te ndertuara midis pemeve te ullinjve dhe kopshteve me lule. Hoteli vleresohet per cilesi te larte akomodimi dhe sherbim qe ofron.

cmimi/nate€55.00 REZERVO

Poseidon Beach 3*
Parga-Preveza Greqi

Poseidon Beach Hotel 3* operon sipas parimit Half Board. Poseidon Beach Hotel ndodhet ne Kanali , 18km larg nga qyteti Preveza. Hoteli eshte nje ndertese 3 kateshe e rrethuar me kopshte me lule , peme dhe det. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne pranvere te vitit 2010.

cmimi/nate€27.00 REZERVO

Preveza Beach Hotel 3*
Parga-Preveza Greqi

Preveza Beach Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board ose Half Board. Preveza Beach Hotel perbehet nga 1 ndertese 4 kateshe ( Ndertesa Kryesore ) dhe disa Bungalow ne krahun e saj te majte. Hoteli ndodhet buze detit Jon ne Kastrosykia , 18km larg nga Preveza. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2008. Hoteli disponon 264 dhoma. Hoteli ndodhet ne zonen midis qytetit te Parga dhe Preveza.

cmimi/nate€25.00 REZERVO

Sivota Diamond 5*
Parga-Preveza Greqi

Sivota Diamond 5* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Sivota Diamond Hotel ndodhet ne Sivota ne largesine 300m nga Plazhi Bella Vraka mjaft i njohur per bukurine e tij. Hoteli disponon dhoma me hapesire te bollshme. Hoteli ndodhet 40km larg Parges dhe 24km larg Igoumenitses

cmimi/nate€60.00 REZERVO