Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/plugins/screets-chat/core/fn.options.php:1) in /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/themes/Travelo/functions.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/plugins/screets-chat/core/fn.options.php:1) in /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/themes/Travelo/functions.php on line 2
Lefkada – Search Results – Loli Tours
Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Lefkada

3 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Porto Galini 4*
Lefkada Greqi

Porto Galini Hotel 4* eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit Half Board ose Full Board. Hoteli ndohet buze detit ne Lefkada , rreth 12 km larg nga qendra e saj. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe 40ha , i rrethuar me peme dhe gjelberim. Hoteli shquhet per cilesi ne sherbim dhe ne akomodim. Hoteli disponon 135 dhoma komforte.

cmimi/nate€50.00 REZERVO

Santa Marina Hotel 3*
Lefkada Greqi

Santa Marina Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) Santa Marina Hotel ndodhet ne Agios Nikitas. Hoteli ndodhet 800m larg detit. Hoteli keshillohet per pushime rinore. Hoteli disponon 56 dhoma

cmimi/nate€25.00 REZERVO

Tesoro Hotel 3*
Lefkada Greqi

Tesoro Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) Tesoro Hotel ndodhet ne Lefkada. Hoteli perbehet nga 6 bungalow te ndertuar me baze elementin gur , dhe me nje kapacitet akomodues prej 33 dhomash.

cmimi/nate€38.00 REZERVO
Keni nevoje per ndihme?

Per momentin nuk jemi ne linje. Ju mund te dergoni e-mail dhe ne do t'ju pergjigjemi sa me shpejt.

Si mund tju ndihmojme?

Shtyp ENTER per te hyre ne chat