Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Kroaci

11 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Adriatic Hotel 2* operon sipas parimit Half Board . Adriatic Hotel ndodhet ne Gjirin Lapad me dalje te drejtperdrejte ne det. Hoteli keshillohet kryesisht per pushues rinor. Hoteli disponon 107 Dhoma.

cmimi/nate€23.00 REZERVO

Cavtat Albatros 4* operon sipas parimit All Inclusive & Half Board. Albatros Hotel ndodhet ne Cavtat buze detit, 12 km pa vajtur ne Dubrovnik. Hoteli ndodhet perballe me detin ne nje zone mjaft te qete te Cavtat. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Hoteli duke qene pjese e zinxhirit hotelier mjaft te njohur ne bote si “Iberostar Hotels” , shquhet per cilesi ne sherbim . Per te rriturit , te rinjte dhe per femijet , hoteli ofron gjtithcka qe ju nevojitet per te kaluar pushime te gezueshme. Hoteli disponon 306 dhoma ne total me siperfaqe minimale 21,5 m2.

cmimi/nate€59.00 REZERVO

Ariston Hotel Dubrovnik 5* operon Half Board. Hoteli ndodhet ne gadishullin Lapad , rreth 3,8 km larg qendres se Dubrovnik. Hoteli ndodhet shume prane me plazhin e mirenjohur "Coppacabana Beach". Hoteli vleresohet per cilesine e larte te akomodimit dhe sherbimit qe ofron. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe ne cift. Hoteli disponon 115 dhoma me siperfaqe minimale 27 m2.

cmimi/nate€39.00 REZERVO

Cavtat Epidaurus 3* operon sipas parimit All Inclusive & Half Board . Ndodhet 1km larg Cavtat buze detit, 12 km pa vajtur ne Dubrovnik. Hoteli ofron pamje spektakolare te ujrave te kristalta. ndodhet perballe me detin ne nje zone mjaft te qete te Cavtat. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Hoteli duke qene pjese e zinxhirit hotelier mjaft te njohur ne bote si “Smart Selection Hotels” , shquhet per cilesi ne sherbim . Per te rriturit , te rinjte dhe per femijet , hoteli ofron gjtithcka qe ju nevojitet per te kaluar pushime te gezueshme. Hoteli disponon 312 dhoma ne total

cmimi/nate€39.00 REZERVO

Grand Park Hotel 4* Dubrovnik operon sipas parimit Half Board . Grand Park Hotel ndodhet ne Dubrovnik shume prane me qendren e tij. Hoteli ofron nje gjelberim te pamase dhe duke qene shume prane qendres se Dubrovnik , eshte destinacioni perfekt per pushuesit qe kerkojne kombinim te pushimeve aktive gjate dites me eksplorimet kulturore te traditave dhe kultures vendase. Hoteli disponon 244 dhoma konforte

cmimi/nate€45.00 REZERVO

Hotel Cavtat 3* operon sipas parimit Half Board . Hotel Cavtat ndodhet ne Gjirin Tiha ne Cavtat , 12 km pa arritur ne Dubrovnik. Hoteli ndodhet shume afer me detin duke ofruar pamje te mrekullueshme te perendimit te diellit , pare nga veranda e hotelit. Hoteli disponon 92 dhoma. Hoteli operon deri ne 1 Nentor

cmimi/nate€38.00 REZERVO

Hotel Croatia 5* operon sipas parimit Half Board . Hotel Croatia ndodhet ne Cavtat. Hoteli eshte mjaft i njohur per cilesi te larte akomodimi dhe sherbimi qe ofron per klientet e tij. Hoteli ngrihet madherishem mbi nje koder duke ofruar pamje te mrekullueshme te ujrave te kalter te Detit Adriatik. Hoteli disponon 487 Dhoma luksoze.

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Ivka Hotel 3*
Kroaci

Ivka Hotel 3* operon sipas parimit Full Board ose Half Board Ivka Hotel ndodhet ne gadishullin Lapad. Hoteli operon gjate gjithe vitit duke qen ne nje zone mjaft te populluar te Dubrovnikut. Ne afersi te hotelit ndodhen shume restorante qe ofrojne gatime tradicionale vendase. Hoteli disponon 76 dhoma

cmimi/nate€25.00 REZERVO

Lero Hotel 3*
Kroaci

Lero Hotel 5* operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. Lero Hotel ndodhet ne qytetin e vjeter Dubrovnik. Hoteli eshte perfekt per pushuesit qe jane ne kerkim te pushimeve active gjate gjithe vitit. Ne afersi te hotelit ndodhen shume locale dhe restorante me gatime tradicionale vendase. Hoteli ofron mundesine e akomodimit ne 155 dhoma.

cmimi/nate€28.00 REZERVO

Valamar Club Dubrovnik 3* operon sipas parimit All Inclusive . Valamar Club Hotel ndodhet ne gadishullin Babin Kuk. Hoteli eshte i keshillueshem per pushime familjare duke ju ofrouar shume mundesi argetimi femijeve. Hoteli ndodhet vetem 150m larg detit me guralece dhe plazhit te mirenjohur "Coppacabana" . Hoteli ndodhet vetem 6 km larg qendres se Dubrovnik. Hoteli disponon 338 dhoma ne total. Hoteli shquhet per kopshtet e shumte me gjelberim dhe hapesirat e pamasa

cmimi/nate€29.00 REZERVO

Valamar Lacroma Dubrovnik 4*+ operon Half Board. Hoteli ndodhet ne gadishullin Babin Kuk. Hoteli eshte i keshillueshem per pushime ne cift duke ju ofrouar shume mundesi argetimi. Hoteli shquhet per cilesi mjaft te larte sherbimi dhe akomodimi. Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier 'Valamar Hotels". Hoteli ndodhet vetem 250m larg detit me guralece dhe plazhit te mirenjohur "Coppacabana" . Hoteli ndodhet vetem 6 km larg qendres se Dubrovnik. Hoteli pozicionohet ne nje zone mjaft te qete , i rrethuar nga peme pishe. Hoteli disponon 385 dhoma

cmimi/nate€48.00 REZERVO