Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Korfuz

143 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Acharavi Beach 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke). Hoteli ndodhet ne pjesen veriore te Korfuzit , rreth 25 km larg Portit. Hoteli eshte pozicionuar buze detit. Hoteli eshte destinacion perfekt per pushuesit ne kerkim te qetesise dhe klimes se bute mesdhetare. Hoteli disponon 250 shtreter.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aeolos Beach Resort 4*
Korfuz Greqi

Hotel buze detit operon sipas parimit All Inclusive.Ndodhet ne pjesen jug-lindore te ishullit te Korfuzit. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe 72,000 m2 me gjelberim te perhershem. Duke ofruar dhe nje pamje te mrekullueshme te ujrave te Detit Jon. Largesia e hotelit nga Korfuzi eshte 8km. Hoteli ka 266 dhoma me siperfaqe minimale 19m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Akrotiri Beach 4*
Korfuz Greqi

Hoteli operon Half Board dhe/ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Paleokastritsa , resorti me popullor ne Korfuz , 3 shkembinjte e ndajne detin ne 6 gjire. Eshte 21km larg portit. Hoteli eshte pozicionuar buze detit. Ngrihet mbi nje gadishull te vogel duke ofruar pamje te mrekullueshme te ujrave te kalter te detit nga dhomat dhe nga ambjentet publike.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Resorti cili operon sipas parimit Room Rate (Dhome me Qera) dhe / ose Bed&Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet ne Barbati , rreth 18 km larg portit. Resorti eshte ne kombinim perfekt mes malit dhe detit. Studiot dhe apartamentet jane ideale per familje dhe cifte. Resorti ndodhet buze detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Akti Panela Beach 3*
Korfuz Greqi

Hoteli operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed & Breakfast. Hoteli ndodhet ne Kavos, pjesa jugore e ishullit , rreth 40 km larg portit. Zona Kavos eshte mjaft e njohur per jeten e gjalle te nates , pubet dhe tavernat vendase. Hoteli nodhet buze detit. Keshillohet per pushime rinore. Adult ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alexandros Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Perama , rreth 7 km larg portit. Hoteli eshte ndertuar ne afersi te Achilleion Palace (Resorti veror i perandoreshes hungareze Sissy). Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2007. Hoteli eshte 200m larg detit ne nje zone me gjelberim. Ofron 95 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alkionis Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) ose All Inclusive. Hoteli eshte i pozicionuar ne Moraitika , rreth 25 km larg portit te Korfuzit. Duke qene ne Moraitika , hoteli ofron mundesine e defrimit ne kete qyteze mjaft te njohur per jeten e nates ne ishull. Largesia 300m nga deti

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Amalia Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Ndodhet ne Dassia , rreth 10 km larg portit. Hoteli ndodhet vetem 350m larg plazhit publik ne Dassia. Largesia e hotelit nga qyteza Dassia eshte 1,5km. qyteze mjaft e njohur per jeten aktive te nates , baret dhe tavernat e shumta. 50m nga hoteli , eshte stacioni i autobusit. Hoteli ofrohet vetem Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Hoteli operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Ndodhet ne Gouvia , rreth 8 km larg portit. Kompleksi perbehet nga hoteli dhe nga apartmentet. Largesia e dhomave nga deti eshte nga 300 - 800m. Ne largesine 50m nga hoteli ndodhet stacioni i autobusit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Angelina Aparthotel 3*
Korfuz Greqi

Angelina Aparthotel 3* operon sipas parimit Full Board , Half Board dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Sidari , rreth 45 km larg portit. Hoteli eshte pozicionuar 250m larg detit. Ne largesine 200m eshte Cannal D'Amour. Hoteli ofron 50 dhoma. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Ne afersi te hotelit ndodhen restorante , pub , dhe night clubs

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive . Resorti eshte i pozicionuar ne Agios Ioannis Parelion. Resort eshte vendi ideal per pushime familjare , duke ofruar mundesi te pafundme argetimi per femije dhe te rritur. Resorti eshte ndertim i ri i bazuar ne traditen arkitekturore greke. Resorti shtrihet ne nje siperfaqe rreth 12.000 m2 me 15 rreshqitese uji dhe ujevara te mrekulueshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aquis Capo Di Corfu 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose All Inclusive. Ndodhet buze detit ne pjesen jugore e ishullit te Korfuzit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2010. Hoteli disponon 176 dhoma konforte. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aquis Park Hotel 3*
Korfuz Greqi

Aquis Park Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Gouvia , 8km larg portit te Korfuzit. Qyteza Gouvia , mjaft e gjalle gjate oreve te mbremjes , ndodhet 300m larg hotelit. Hoteli eshte ndertuar ne nje siperfaqe prej 40,000m2 i rrethuar me peme dhe kopshte 20,000m2 me gjelberim te perhershem. Hoteli disponon 192 dhoma komode me siperfaqe minimale prej 23m2. Balkonet e dhomave jane me siperfaqe 5m2 Hoteli ndodhet vetem 100m larg detit

cmimi/nate€30.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli ndodhet buze detit ne Plazhin Pelekas i njohur per qetesine dhe pamjet mahnitese te detit. Hoteli ofron 181 dhoma te rinovuara se fundmi , pjesa me e madhe e te cilave me pamje nga deti. Hoteli ndodhet vetem 12 km larg portit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aquis Sandy Beach 4*
Korfuz Greqi

Hotel buze detit i cili operon sipas parimit All Inclusive . Ndodhet ne pjesen jugperendimore te Korfuzit , ne St. George. Hoteli ndodhet 30 km larg Portit te Korfuzit. Hoteli ndodhet buze plazhit me rere te arte. Hoteli sugjerohet per pushime familjare. Hoteli disponon 562 dhoma.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Arcadion Hotel 3*
Korfuz Greqi

Arcadion Hotel 3* operon sipas parimit Bed & Breakfast. Ndodhet ne qender te qytetit . Eshte kombinim perfekt i luksit dhe mikpritjes korfiote. Hoteli eshte ideal per pushues ne kerkim te pushimeve kulturore. Ndodhet ne qender te Venetian Town me pamje nga sheshi "Spianada"

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Ariti Grand Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe/ose Bed & Breakfast. Ndodhet ne Kanoni , vetem 4 km larg portit te Korfuzit. Hoteli disponon 164 dhoma me siperfaqe te bollshme dhe te arreduara sipas stilit modern. Hoteli eshte perfekt per pushuesit qe deshirojne te admirojne kulturen dhe historine e ishullit. Hoteli vleresohet per cilesi akomodimi dhe sherbimi.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive , Half Board ose Bed&Breakfast. Resorti eshte i pozicionuar ne Ermones 10 km larg portit te Korfuzit. Resorti eshte i rrethuar nga kopshte me palma dhe pisha te buta duke u kthyer ne nje oaz te vertete dhe mjaft relaksues. Resorti disponon 267 dhoma. Resort Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aurora Beach 2*+
Korfuz Greqi

Aurora Beach Hotel 2*+ eshte nje hotel i cili operon sipas parimit Half Board . Hoteli eshte i pozicionuar ne Agios Ioannis Peristeron , Vetem disa hapa larg detit. Pamjet e detit qe ofrohen nga ballkonet e dhomave dhe veranda e hotelit , jane spektakolare. Hoteli eshte ne nje pozicion perfekt duke ju mundesuar pushuesve si relaksin ne ditet e nxehta dhe mundesine per te njohur nga afer plazhet e pafund te ketij ishulli. Hoteli disponon 19 dhoma

cmimi/nate€20.00 REZERVO

Barbayannis Studios 2*
Korfuz Greqi

Barbayannis Studios 2* operon sipas parimit Half Board , Room Rate dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Moraitika , rreth 18 km larg portit. Ndodhet ne pjesen jugore te ishullit. Ne afersi jane dhe rrenojat e banjove romake. Hoteli ndodhet 500m larg detit, 10m larg stacionit te autobusit dhe shume lokaleve dhe tavernave.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Acharavi , buze detit , 500m larg qendres dhe rreth 35 km larg portit. Konsiston ne 2 ndertesa te ndara. Ndertesa ne pjesen e pasme ofron apartamente me 2 dhoma me siperfaqe 50m2, ndertesa ne pjesen e perparme ofron apartamente me 1 dhome me siperfaqe 32 m2.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bella Mare Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast. Ndodhet ne Kassiopi , buze detit , ne Avlaki Beach, rreth 35 km larg portit. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe ne cift. Hoteli ofron relaks maksimal , akomodim perfekt dhe pamje te mrekullueshme te ujrave te kalter.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bella Venezia 3*+
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed&Breakfast. Ndodhet ne Corfu Town , rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte i stilit Boutique. Ndertese e fillim shekullit 19-te. Rinovuar ne vitin 2006. Disponon 31 dhoma luksoze. Keshillohet per pushuesit qe jane ne kerkim te pushimeve aktive dhe kulturore.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bella Vista Studios
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Ndodhet ne Benitses , 50m larg detit dhe 10 km larg portit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2011. Disponon 23 dhoma komforte. Hoteli eshte i stilit Family Run Hotel. Per hir te vendndodhjes , hoteli eshte perfekt si per pushime familjare dhe per pushime rinore. Dhomat e hotelit variojne me siperfaqe 18 deri 22m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Benitses , rreth 12 km larg portit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2011. Hoteli disponon 170 dhoma komode. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Benitses Bay View 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet afer Achillion Palace , 8 km larg portit. Hoteli eshte pozicionuar 800m larg detit. Eshte Ex Montaniola Hotel. Disponon 71 dhoma. Hoteli eshte ne balance cilesi-cmim. Hoteli ofron per klientet e tij transferte falas per plazh dhe per Corfu Town

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Blue Sea Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed & Breakfast. Ndodhet ne Agios Georgios , pjesa jugore e ishullit. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1976. Largesia e hotelit nga porti eshte 25km. Largesia e hotelit nga deti eshte 100m , nga stacioni i autobusit eshte 150m. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Hoteli ofron gjelberim dhe akomodim konfort per pushime relaksuese

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bretagne Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast. Ndodhet ne afersine 2km nga porti i ishullit dhe vetem 500m larg nga shetitorja buze detit ne Gjirin Garitsa. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Ofron cilesi ne akomodim dhe ne sherbim. Hoteli ofron 45 dhoma komode. Hoteli eshte vetem 1km larg qendres se ishullit te Korfuzit.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cavalieri Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet ne qytet , rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte ndertese e shek.XVII , e rinovuar nder vite. Hoteli ndodhet ne qender te pjeses veneciane te qytetit , me pamje te mrekullueshme te detit , te Forteses dhe te sheshit "Spianada".

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Century Resort 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Resorti ndodhet 400m larg detit dhe 8km larg qytezes Acharavi. Resorti vleresohet per gjelberimin dhe qetesine maksimale qe ofron per pushuesit. Keshillohet per pushime familjare. Resorti ofron 122 villa , apartamente dhe studio luksoze me siperfaqe kopshtesh prej 30.000m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Ipsos , rreth 14 km larg portit. Studiot jane pozicionuar vetem 600m larg detit , mes pemeve dhe gjelberimit. Per hir te afersise me Ipsos , studiot jane perfekte per pushime rinore dhe familjare. Ne Ipsos mund te gjendet qe nga restorantet dhe tavernat me gatime tradicionale , deri tek supermarketet

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Christina Studios Paleokastritsa operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Studiot ndodhen ne Paleokastritsa , rreth 24 km larg portit. Studiot ndodhen buze detit , 30m larg. Ofrohen per akomodim 7 studio dhe 2 apartamente me 2 dhoma secili. Ne largesine 30m ndodhet stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

City Marina 3*
Korfuz Greqi

City Marina 3* operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Ndodhet ne qytet , rreth 1 km larg portit. Hoteli eshte shume prane me sheshin "Spianada" dhe qendren e qytetit. Hoteli eshte i stilit klasik. Keshillohet per pushime aktive dhe kulturore. Hoteli ofron 54 dhoma. Hotel Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Full Board (Mengjes+Dreke+Darke) ose Half Board (Mengjes+Darke). Eshte buze detit ne Dassia , qyteze mjaft e njohur per jeten e gjalle te nates qe zhvillohet cdo sezon veror me mberritjen e turisteve. Hoteli eshte 10 km larg portit te Korfuzit. Hoteli ofron 212 dhoma. Hoteli eshte me dalje te drejtperdrejt ne det. Idela per pushime aktive gjate nates dhe dites

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ) . Ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Largesia nga deti eshte 700m. Kompleksi eshte i perbere nga studio 1 kateshe. Ipsos eshte nje qyteze mjaft e njohur per jeten aktive gjate nates dhe gjate dites me varietete sportive

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) . Hoteli eshte mjaft popullor ne Korfuz duke mirepritur personalitete te njohura si ish presidenti amerikan Jimmy Carter , presidentin e Greqise Constantine Karamanlis , aktoret Anthony Quinn dhe Jacqueline Bisset

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Mare Boutique 4*
Korfuz Greqi

Corfu Mare Boutique 4* operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne qytet , rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte i stilit Boutique. Hoteli shquhet per cilesi te larte akomodimi dhe sherbimi. Hoteli eshte shume afer me qendren e qytetit. Hoteli disponon 36 dhoma konforte. Hoteli ofrohet vetem per personat mbi 16 Vjec. Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Maris Bellos 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Benitses , rreth 12 km larg portit. Hoteli eshte ideal per pushime familjare pasi eshte shume ekonomik. Hoteli ofron disponibilitet prej 60 dhomash komode dhe me hapesire te bollshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Palace Luxury 5*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Corfu Town vetem 400m larg qendres dhe rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte i stilit klasik , ndodhet vetem 5 minuta larg Liston. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1954 nga arkitekti Sakelarios. Hoteli disponon 106 dhoma luksoze duke garantuar luksin e vecante per klientet e tij

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Hoteli ndodhet ne Nissaki , rreth 23 km larg portit. Hoteli ndodhet vetem 500m larg detit. Hoteli disponon 49 dhoma. Ngjitur me hotelin ndodhet stacioni i autobusit , nje mundesi shume e mire per te levizur me lirshem ne ishull.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Senses Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive Light , Half Board , Full Board. Ndodhet buze detit , 17km larg portit te Korfuzit. Resorti eshte nje kompleks ekskluziv i cili ofron nje sherbim cilesor ne akomodim dhe ne ushqim. Resorti ndodhet ne Agios Ioannis. Resorti disponon 84 dhoma konforte.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Village 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli eshte i pozicionuar ne Agios Ioannis Peristeron. Hoteli ndodhet buze detit. Largesia e hotelit nga porti eshte 17km. Ne afersi te hotelit ndodhet supermarket. Per te vizituar ishullin mund te shfrytezohet transporti publik

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne pjesen veriore te Korfuzit , 38km larg portit. Ndodhet buze detit ne nje zone te qete. Resorti eshte i rrethuar me kodra te veshura me peme. Kopshtet zene nje siperfaqe prej 35,000m2. Disponon 160 dhoma bungalow , ndertesa 2 kateshe

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cyprotel Panorama 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Sidari , rreth 42 km larg portit. Hoteli eshte ndertim i vitit 2002. Hoteli eshte ndertuar ne nje koder , e pyllezuar me qiparise dhe peme ulliri , me pamje te plazhit Sidari. Hoteli ndodhet vetem 450m larg detit. Hoteli ofron 156 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet buze detit ne Dassia , vetem 12 km larg portit te Korfuzit , ne nje qyteze mjaft te njohur per jeten e nates mjaft te gjalle qe organizohet ketu me mberritjen e turisteve gjate sezonit veror. Hoteli disponon 251 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Debono Art Hotel 4*
Korfuz Greqi

Debono Art Hotel 4* operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Gouvia , rreth 9 km larg portit. Hoteli pozicionohet ne nje zone me gjelberim , 500m nga deti. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2012. Hoteli shquhet per cilesi ne akomodim dhe ne sherbim. Hoteli eshte ideal per pushime familjare.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Delfinia Hotel 4*
Korfuz Greqi

Hotel buze detit i cili operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke). Resorti eshte nje kompleks hotelier i ndertuar ne Moraitika ne pjesen jugore, vetem 20 km larg portit te Korfuzit. Resorti eshte i rrethuar me kopshte te gjelber. Moraitika eshte nje qyteze e njohur per jeten e gjalle te nates

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Dimitra Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 8 km larg portit. Ndodhet vetem 400m larg detit ne nje zone te populluar , me shume dyqane dhe taverna. Kompleksi ofron 11 dhoma per akomodim. Kompleksi ndodhet 300m larg qendres se Gouvias

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Divani Corfu Palace 5*
Korfuz Greqi

Hotel luksoz i cili operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Hotel mjaft modern dhe i ndertuar ne kodren e gjelber ne Kanoni , vetem 4 km larg portit te Korfuzit. Hoteli u prezanton pushuesve te tij , pamjet e mrekullueshme te perendimit te diellit dhe disponon 162 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Egrypos Pension 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Hoteli ndodhet ne Petriti , rreth 30 km larg portit. Fshat i vogel , por gjendet cdo gje per te mundesuar pushime te qeta dhe te paharrueshme. Pensioni eshte vetem 50m larg detit. Ne afersine 50m ndodhet dhe stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Elea Beach Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose All Inclusive. Ndodhet buze detit ne Dassia , 12 km larg portit te Korfuzit. Ndodhet prane nje plazhi te vleresuar me Flamurin Blu te Bashkimit Europian.Hoteli eshte i rrethuar nga kopshte me peme ulliri. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Hoteli ndodhet ne Sidari , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 150m. Hoteli ndodhet ne pjesen veriore te ishullit , afer me Canal d'Amour. Hoteli disponon 16 apartamente. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 1,5ha.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Erkina Villas
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate (Dhoma me Qera). Bdodhet ne Kalami , 37 km larg portit. Largesia e villave nga deti eshte 30-80m. Perbehet nga 6 villa luksoze. Villat jane kombinim i stilit kontemporant me ate tradicional korfiot. Qyteza me e afert Kassiopi eshte 9km larg. Ne rrezen 250m mund te gjenden dyqane dhe taverna me gatime mesdhetare.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Eros Riviera Beach 2*
Korfuz Greqi

operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje + Mengjes). Ndodhet ne Benitses , rreth 10 km larg portit. Hoteli eshte buze detit. Ne afersi te tij ndodhen supermarket dhe stacioni i autobusit. Recepsioni eshte prane Riviera Hotel. Hoteli keshillohet per pushime rinore. Hoteli eshte ne balance te plote cilesi-cmim.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Fani Apartments
Korfuz Greqi

Fani Apartments operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ) . Hoteli ndodhet ne Ipsos , rreth 12 km larg portit. Largesia nga deti eshte 500m. Largesia supermarketi dhe stacioni i autobusit eshte 100m.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Filorian Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Kompleksi ndodhet buze detit. Perbehet nga 1 ndertese 2 kateshe. Ne largesine 500m ndodhet dhe Waterpark. Hoteli keshillohet per pushime familjare duke ofruar relax maksimal.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Firefly Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Hoteli ndodhet ne Moraitika , rreth 15 km larg portit. Hoteli eshte 30m larg detit. Largesia nga supermarketi me i afert dhe stacioni i autobusit eshte 50m.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Fouxia Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Perama , rreth 5 km larg portit dhe vetem 100m larg detit. Kompleksi ndodhet ne nje zone te qete duke ofruar mundesine per relaks maksimal. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Siperfaqja e dhomave fillon nga 22m2. Kompleksi konsiston ne 14 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Fundana Villas 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Hoteli ndodhet ne Liapades. Hoteli eshte nje Mansion Historik i shek.XVI. Rrethohet nga 500 peme ulliri. Hoteli ofron pamje te mrekullueshme te kaltersise se detit Jon. Porti ndodhet 14 km larg. Plazhi Liapades eshte 3 km larg. Siperfaqja e dhomave fillon nga 30m2.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Gemini Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Half Board ose Bed&Breakfast . Hoteli ndodhet ne Messonghi , ne jug te ishullit Korfuz , rreth 22 km larg portit. Hoteli ndodhet vetem 50 m larg plazhit me rere te bute , dhe 10 m larg stacionit te autobusit. Hoteli disponon 125 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Gerekos Apartments 3*
Korfuz Greqi

operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Nissi Gerekou , rreth 8 km larg portit. Largesia nga deti eshte 100m , nga stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert eshte 200m. Ofrohen 12 Apartamente komode me siperfaqe 40-50m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Agios Gordios , rreth 12 km larg portit. Largesia nga deti eshte 300m. Ne afersine 50m ndodhet 1 supermarket. Hoteli disponon 20 dhoma. Ne nje hotel afer klientet mund te marrin dhe sherbimin Half Board.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Golden Sands Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne plazhin St.George Argirades , si nje nder plazht me te gjate dhe me te bukur te Korfuzit. Hoteli ndodhet 40 km larg portit. Hoteli orfon pamje te mrekullueshme te detit dhe te natyres perreth tij. Hoteli disponon 90 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board , Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Ndodhet ne Gouvia , rreth 10 km larg portit. Kompleksi eshte buze detit. Siperfaqja e kompleksit eshte 40,000m2. Keshillohet per pushime familjare. Kompleksi vleresohet per qetesine e tij dhe gjelberimin.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Benitses , rreth 10 km larg portit. Hoteli ndodhet perballe me detin. Hoteli eshte destinacioni perfekt per pushime familjare dhe ne cift.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon Half Board. Ngrihet madherishem ne gadishull duke u kujtuar pushuesve lluksin e Queen Victoria dhe Perandoreshes Sissy. Resorti eshte mjaft i njohur per lluksin ne akomodim Shumica e dhomave te hotelit jane me pamje nga deti. Hoteli ndodhet vetem 12 km larg portit te Korfuzit. Hoteli eshte arreduar sipas stilit neoklasik. Hoteli disponon 301 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli ndodhet vetem 12 km larg portit te Korfuzit. Hoteli ofron nje pamje spektakolare te detit dhe te natyres i rrethuar me peme ulliri dhe pishe te buta ne faqet e kodres. Hoteli ofron per akomodim 260 dhoma mjaft komode dhe me siperfaqe te bollshme duke filluar nga 28 m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Hellinis Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Half Board ose Bed & Breakfast. Ndodhet ne Kanoni vetem 4 km larg portit te Korfuzit. Hoteli disponon 2 ndertesa 6 kateshe. Duke qene afer me qendren e ishullit , hoteli eshte vendi perfekt per pushuesit qe jane ne kerkim te eksplorimit te ishullit dhe te jetes se nates. Hoteli eshte hotel ekonomik , me largesi rreth 600 m larg plazhit Kanoni

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Ipsos Beach Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board ( Mengjes + Darke ).Hoteli ndodhet ne qytezen me te njohur ne ishull per jeten e nates qe organizohet. Hoteli keshillohet kryesisht per pushues familjar dhe rinor. Hoteli ndodhet 12 km larg portit. Largesia nga deti eshte 100m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Irene Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Ndodhet ne Agios Gordios , rreth 15 km larg portit. Ndodhet 400m larg detit. Gjatesia e detit ne kete zone eshte 1km. Apartamentet jane shume afer me qendren e qytezes. Ne afersi te tyre ndodhet dhe stacioni i autobusit.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board , Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Ndodhet ne Kavos , mjaft e njohur per jeten aktive te nates dhe sportive gjate dites , rreth 40 km larg portit. Largesia nga deti varion 0 - 100m (Annex Building). Ofrohet per pushime rinore. Hoteli operon Adults ONLY.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Jason Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Hoteli ndodhet 300m larg Plazhit Ipsos , ne nje kodrine. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Hoteli keshillohet per pushime rinore.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Dhoma me Qera). Ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Hoteli ndodhet buze detit , vetem 10m larg plazhit. Vendndodhja e hotelit eshte perfekte per te pasur pushime aktive gjate dites dhe sidomos gjate mbremjeve. Hoteli eshte perfekt per pushime rinore , ne afersi te disco lokaleve dhe tavernave me gatime vendase

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Karina Hotel 2*+
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Ndodhet ne Benitses , rreth 12 km larg portit. Hoteli ndodhet 30m larg detit ne Tsaki. Hoteli disponon 23 dhoma komode. Jeta e nates ndodhet vetem 10 minuta larg me ecje nga hoteli.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kiki’s Apartments 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Barbati , rreth 15 km larg portit. Apartamentet jane komode dhe ne gjendje te ofrojne komfort per pushuesit. Apartmentet jan ne mes te gjelberimit dhe te pemeve te ullinjve. Apartamentet ofrojne pamje te mrekullueshme nga verandat

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Apartamentet ndodhen 300m larg detit. Ne afersi ndodhen dyqane dhe restorante me gatime tradicionale. Kompleksi perbehet nga 2 ndertesa. Ofrohen 10 apartamente dhe studio komode.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ) dhe / ose Room Rate (Dhoma me Qera). Hoteli ndodhet ne qender te Korfuzit , 2 km larg portit. Hoteli eshte ndertuar qe ne 1862. Hoteli ndodhet perballe me Portin e Vjeter. Hoteli qendron i hapur gjate gjithe vitit. Ne afersi te hotelit ndodhen gjithe atraksionet e ishullit qe mund te vizitohen dhe ne kembe. Hoteli keshillohet per pushime kulturore. Hoteli disponon 31 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon Full Board , Half Board ose Bed&Breakfast . Resorti eshte i pozicionuar buze detit ne Kontokali rreth 4 km larg portit te Korfuzit. Resorti ndodhet midis gjelberimit dhe detit te kalter. Sherbimi dhe akomodimi qe ofron resorti , jane te nje cilesie te larte.Hoteli disponon 259 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Ndodhet buze detit ne Acharavi , rreth 40 km larg portit. Hoteli ndodhet ne pjesen veriore. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1982 dhe rinovuar ne vitin 2004. Hoteli eshte buze detit , 10m larg plazhit ne Acharavi , plazhi me i gjate ne ishullin e Korfuzit. Hoteli keshillohet si per pushime rinore dhe per familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

La Calma Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Dassia , rreth 12 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 450m. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Siperfaqja e dhomave fillon nga 22m2. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Moraitika , rreth 20 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 300m. Apartamentet jane komode dhe ne gjendje te ofrojne relaks per cdo familje. Ne afersi te hotelit ndodhen bare , taverna dhe dyqane te ndryshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Le Mirage Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed & Breakfast. Hoteli ndodhet ne Benitses , rreth 10 km larg portit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2006. Hoteli disponon 33 dhoma. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Sherbimi Half Board eshte A La Carte

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lefkes Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 40 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 150m. Disponon 3 Apartamente. Largesia nga stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert eshte 500m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 40 km larg portit. Hoteli ndodhet 700m larg detit. Hoteli eshte i stilit Boutique. Hoteli eshte i rrethuar nga gjelberim i perhershem. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Liberty’s Studios 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Acharavi , rreth 40 km larg portit. Largesia nga deti eshte 150m. Kompleksi i apartamenteve eshte mes gjelberimit dhe palmave te larta. Kompleksi ofron nje siperfaqe te madhe me kopsht. Kompleksi disponon 6 studio

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lina’s Studios 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Hoteli ndodhet ne Messonghi , rreth 20 km larg portit. Largesia nga plazhi publik eshte 500m. Kompleksi ndodhet ne nje zone te qete ne Moraitika. Perbehet nga ndertesa 2 kateshe.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Livadi Nafsika 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Dassia , 11km larg portit. Hoteli eshte ndertuar ne nje zone mjaft te qete 300m larg detit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2011. Hoteli disponon 102 dhoma. Cdo 20 minuta kalon ne afersi te hotelit autobusi i linjes se Korfuzit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louis Corcyra Beach 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli ndodhet buze detit ne Gouvia. Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote ne vitin 2011. Hoteli eshte destinacioni perfekt per pushime familjare. Hoteli disponon 370 dhoma komode. Hoteli vleresohet per cilesi ne sherbim dhe akomodim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louis Kerkyra Golf 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive . Ndodhet buze detit vetem 3 km larg portit te Korfuzit. Hoteli iu nenshtrua rinovimeve te dhomave dhe te korridoreve gjate viteve 2010 – 2011. Hoteli eshte i rrethuar nga kopshte rreth 95 acres. Destinacion perfekt per pushime familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Loutrovia Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet buze detit ne Benitses , rreth 12 km larg portit. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes eshte 300m. Hoteli eshte ideal per pushime me kosto te ulet. Stacioni Autobusit eshte100m larg

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louvre Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 6 km larg portit. Largesia nga deti eshte 100m. Hoteli eshte rinovuar ne 2002 dhe disponon 25 dhoma. Ne afersi te hotelit ndodhet cdo gje qe pushuesit mund te kerkojne: taverna , bare , dyqane

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Magna Graecia Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli ndodhet ne Dassia , ne pjesen qendrore te ishullit , rreth 12 km larg portit te Korfuzit. Hoteli ofrohet per pushime familjare duke qene nje hotel ne balance midis cmimit ekonomik te ofruar dhe cilesise se sherbimit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Maltezos Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Ndodhet ne Gouvia , rreth 5 km larg portit. Hoteli ndodhet 250m larg detit. Hoteli disponon 26 dhoma komode. Duke qene ne afersi te qendres se Gouvia, hoteli ofron mundesine e kalimit te gezueshem te pushimeve

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Hoteli eshte mjaft lluksoz. Resorti perbehet nga 2 ndertesa kryesore dhe ndertesa te tjera me te vogla (Cluster), sipas arkitektures mesdhetare. Marbella Beach ofron akomodim elegant me hapesire te bollshme. Ndodhet 15 km larg portit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli ndodhet buze detut ne Agios Spyridon rreth 37 km larg portit. Hoteli ndodhet ne pjesen veri-lindore te ishullit , ne nje zone te virgjer. Hoteli disponon 350 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet ne Benitses , rreth 10 km larg portit. Largesia nga deti eshte 50m. Apartamentet jane komode dhe te mirepajisura. Ne afersi gjenden shume lokale dhe taverna me gatime vendase. Ne afersine 30m ndodhet stacioni i autobusit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet buze detit ne Agios Gordios , rreth 15 km larg portit. Kompleksi konsiston ne 2 ndertesa. Ndertesa e pare eshte 30m larg detit dhe ofron studio dhe apartamente me pamje nga kopshti. Ndertesa e dyte ndodhet buze detit duke ofruar studio me pamje deti

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Marios Studios 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet ne Sidari , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 400m. Kompleksi ofron 14 studio. Kompleksi rrethohet me gjelberim. Ofrohet BBQ facilities. Ne largesine 100m eshte nje Water Park i vogel. Largesia nga qendra e Sidari eshte 500m , ku mund te gjenden shume restorante , lokale dhe dyqane.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne pjesen me panoramike te ishullit te Korfuzit ne Aquis Gordios. Hoteli ndodhet 19km larg portit te Korfuzit dhe 500m larg qendres se Aquis Gordios. Hoteli operon si Hotel Adults Only. Hoteli disponon 246 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet ne Korfuz , rreth 3 km larg portit. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli eshte i stilit "Art Hotel". Dhomat e hotelit ofrojne komfort dhe luks. Hoteli ofrohet Adults ONLY.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mega Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet buze detit ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Hoteli disponon 56 dhoma. Per hir te afersise me tavernat , lokalet dhe dyqanet , ky hotel keshillohet pushime familjare dhe per rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Messonghi Beach 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit ne Moraitika , rreth 20 km larg portit te Korfuzit. Hoteli eshte nje kompleks hotelier i madh me kapacitet akomodues prej 920 dhomash.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Molfetta Beach 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje + Mengjes). Ndodhet buze detit ne Gouvia , rreth 7 km larg portit. Gouvia eshte nje qyteze e njohur per jeten aktive te nates dhe sportet ujore gjate dites. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 3000 m2. Hoteli disponon 27 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Nautilus Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board . Nautilus Hotel ndodhet ne Barbati , pjesa veri – lindore e Korfuzit. Hoteli ndodhet 15km larg portit dhe 2km larg Ipsos. Vetem 10 minuta me ecje eshte largesia e hotelit me plazhin.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Nefeli Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje + Mengjes). Ndodhet ne Gadishullin Kommeno , rreth 15 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 800m. Hoteli rrethohet me gjelberim dhe me peme ulliri. Hoteli disponon 45 dhoma komode te ndara ne 3 ndertesa. Hoteli i qete per familjar

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Nissaki Beach Hotel 4*
Korfuz Greqi

Nissaki Beach Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Nissaki Beach Hotel 4* ndodhet ne Nissaki, pjesa veri-lindore e ishullit te Korfuzit. Hoteli eshte 22km larg portit te Korfuzit. Hoteli pozicionohet buze detit , i ndertuar ne nje kodrine per te ofruar pamje te mrekullueshme te detit. Hoteli disponon 239 dhoma komode.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Oasis Hotel 3*
Korfuz Greqi

Oasis Hotel 3* hotel buze detit sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Perama , vetem 4 km larg portit. Hoteli disponon 90 dhoma komode te arreduara sipas stilit modern dhe te dekoruara me ngjyra te ngrohta. Hoteli ndodhet shume afer me lokalet dhe restorantet e zones

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Resorti ndodhet ne Kavos , rreth 45 km larg portit. Largesia nga deti eshte 200m. Stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert eshte 10m larg resortit. Resorti shtrihet ne nje hapesire te gjelber. Resort Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympion Village 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) , Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes) dhe / ose Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet ne Kavos , rreth 40 km larg portit. Largesia nga deti eshte 1 km. Resorti eshte vendi ideal per pushime familjare dhe rinore. Ne largesine 250m nga resorti ndodhet stacioni me i afert i autobusit. Resorti pranon kafshe personale deri ne peshen 4kg

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Omiros Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 6 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 500m. Hoteli disponon 62 dhoma komode. Keshillohet per pushime rinore dhe familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive , Half Board , Bed&Breakfast. Ndodhet ne Paleokastritsa , zona me e bukur e ishullit , rreth 22 km larg portit te Korfuzit. Pamjet e detit nga ballkonet e hotelit jane magjepsese. Hoteli ndodhet vetem 200 m larg plazhit. Hoteli ofron 179 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Pantokrator Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Ndodhet ne Barbati , rreth 19 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 300m. Hoteli disponon 86 dhoma superiore dhe 14 dhoma standard. Nga verandat e hotelit ofrohen pamje te mrekullueshme te detit Jon

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Largesia nga deti eshte 400m. Perbehet nga ndertese 2 kateshe. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Ne afersi ndodhen restorante dhe lokale

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Pegasus Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Roda , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 400m. Hoteli eshte i tipit Family Run , ideal per pushime ne cift , familjare dhe rinore. Hoteli disponon 39 dhoma. Stacioni autobusit dhe supermarketi vetem 100m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Penelope Studios 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke). Ndodhet buze detit ne Boukari , rreth 20 km larg portit. Hotelin nga deti e ndan vetem rruga. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Hoteli disponon 16 dhoma. 10m larg ndodhet dhe supermarketi

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Perama Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Hoteli ndodhet ne qender te Perama , rreth 7 km larg portit. Hoteli eshte 80m larg detit. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Popi Star 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje + Mengjes). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 6 km larg portit. Largesia nga deti eshte 150m. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2008. Hoteli eshte mjaft ekonomik

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke) ose Bed&Breakfast (Fjetje + Mengjes). Potomaki Beach Hotel eshte nder hotelet cilesor ne Benitses. Hoteli ndodhet buze detit . Hoteli duke qene buze detit ofron dhe pamje mahnitese te perendimit te diellit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne Moraitika , rreth 20 km larg portit. Largesia nga deti eshte 60m. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes Moraitika eshte 300m. Hoteli disponon 32 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Primasol Ionian Sun 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli ndodhet vetem 20 m larg detit , dhe 14 km larg portit. Hoteli klasifikohet tek hotelet ekonomik dhe familjar. U rinovua gjate viteve 2010 – 2011. Hoteli disponon 221 dhoma.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Primavera Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Ndodhet ne Dassia , rreth 12 km larg portit. Largesia nga plazhi ne Dassia eshte 250m. Stacioni i autobusit dhe supermarketi eshte ne largesine 20m nga hoteli. Hoteli disponon 47 dhoma. Hoteli ndodhet ne nje zone te qete. Hoteli ka kopshte me gjelberim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Rigos Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet ne Vitalades , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 1km. Apartamentet konsistojne ne 2 ndertesa 2 kateshe. Apartamentet kane ballkone te bollshem. Ofron gjelberim te perhershem. Kompleksi disponon 7 apartamente

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Dhoma me Qera). Ndodhet buze detit ne Barbati , rreth 15 km larg portit. Kompleksi eshte destinacioni ideal per pushime familjare. Apartamentet e tij jane mjaft komode. Kompleksi perbehet nga 60 apartamente

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Rosa Bella Corfu Suites Hotel & SPA 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit Half Board dhe / ose All Inclusive . Hoteli eshte i pozicionuar ne Ermones ( Pjesa perendimore e ishullit ), rreth 14 km larg portit te Korfuzit. Hoteli ofron suita me hapesire te bollshme dhe me pamje te mrekullueshme te detit Jon. Hoteli disponon 78 ddhoma mjaft komode ( Siperfaqe minimale 40 m2 ) me siperfaqe nga deti. Hoteli eshte vetem 100 m larg plazhit.

cmimi/nate€44.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes+Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Ndodhet ne Kanoni , rreth 3 km larg portit. Hoteli eshte 300m larg detit. Hoteli eshte rinovuar se fundmi. Hoteli vleresohet per cilesine e akomodimit dhe te sherbimit qe ofron. Keshillohet per pushime rinore dhe familjare.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

San Antonio Resort 3*+
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes+Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Ndodhet perballe detit ne Kalami , rreth 25 km larg portit. Largesia e resortit nga plazhi eshte 100m. Resorti ngrihet ne nje kodrine me pamje te mrekullueshme te detit. Resorti eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor mesdhetar. Resorti eshte vendi ideal per pushuesit familjar dhe rinor

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sea Bird Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke). Ndodhet ne Moraitika , rreth 19 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 150m , qendra e qytezes eshte 300m. Moraitika eshte mjaft e njohur per jeten aktive gjate dites dhe gjate mbremjeve me lokalet e shumte dhe diskotekat e famshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Silver Bay Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Ndodhet ne Kontokali , rreth 10 km larg portit. Hoteli ndodhet shume prane gjirit Gouvia. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Across Resorts. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 120m. Kompleksi disponon 10 studio dhe apartamente. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Pishina 50m larg kompleksit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Dassia , rreth 10 km larg portit. Largesia nga plazhi ne Ipsos eshte 150m , nga plazhi ne Dassia eshte 350m. Kompleksi eshte i rrethuar me kopshte me gjelberim. Kompleksi eshte vendi perfekt midis Dassia dhe Ipsos

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Korfuz , rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte i stilit antik. Hoteli vleresohet per cilesine e larte te akomodimit dhe sherbimit. Hoteli konsiston ne 9 ddhoma luksoze. Hoteli ka qene prone e Familjes Metaxa

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Resorti eshte 500m larg detit. Resorti shquhet per qetesine dhe hapesirat e gjelbera. Keshillohet sidomos per pushime familjare. Resorti disponon 37 dhoma mjaft komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sunrise Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Hoteli ndodhet buze detit ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Qyteza Ipsos eshte e njohur per jeten e nates dhe lokalet e shumte. Hoteli keshillohet si per pushues rinor ashtu dhe per familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli eshte i pozicionuar buze detit ne Nissaki , nje zone mjaft piktoreske e ishullit te Korfuzit. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Hoteli disponon 314 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Tassos Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 100m. Plazhi ne Acharavi eshte me i gjati ne ishull , gajtesia 8km. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes eshte 150m. Keshillohet per pushime familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

V.A Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 50m. Kompleksi konsiston ne 6 apartamente te pajisura plotesisht dhe me siperfaqe 35-60m2. Kompleksi ofron dhe kopshte me gjelberim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Vergina Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 8 km larg portit dhe 1,5 km larg detit. Apartamentet jane mjaft komode dhe ne gjendje te permbushin cdo kerkese te pushuesve. Apartamentet jane te rrethuara me peme ulliri dhe gjelberim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet buze detit ne Boukari , rreth 25 km larg portit. Konsiston ne nje ndertese 3 kateshe qe ofron pamje te mrekullueshme te detit. Shezlong ne det jane falas. Ofrohen 2 Studio dhe 2 Apartamente

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Vitalades , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti dhe Plazhi Gardenos eshte 200m. Villa eshte e rrethuar me peme dhe me gjelberim te perhershem. Keshillohet per pushime familjare. Ofrohen 10 Apartamente komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Villa Anthoula 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Nissaki , rreth 20 km larg portit. Largesia nga deti eshte 800m. Villa eshte e stilit arkitekturor modern dhe e arreduar me se miri. Gjeja qe pushuesve ne kete ville ju mbetet ne memorie , jane pamjet e mrekullueshme te detit. Villa eshte e perbere nga 3 dhoma komode ne gjendje te akomodojne 6 persona

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes) . Ndodhet ne Dassia , rreth 10 km larg portit. Hoteli eshte vetem 300m larg stacionit te autobusit. Largesia e hotelit nga deti eshte 1,5km. Hoteli ofron luks dhe cilesi te larte akomodimi dhe sherbimi. Hoteli ofron sende personale higjene te linjes "Korres" dhe veshje banjoje te markes "Frette".

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Villa Karmar 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) , Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes) dhe / ose Room Rate (Vetem Fjetje). Villa ndodhet ne Dassia , rreth 10 km larg portit. Largesia nga deti eshte 500m. Ofrohen 15 studio komode me siperfaqe 25m2.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Villa Magic Perla 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Villa ndodhet ne Kontokali , rreth 7 km larg portit. Largesia nga deti eshte 1km. Villa eshte mjaft komode dhe e pajisur me te gjitha orendite dhe pajisjet e nevojshme te gatimit , ne gjendje te permbushe cdo kerkese te pushuesve

cmimi/nate€0.00 REZERVO