Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/plugins/screets-chat/core/fn.options.php:1) in /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/themes/Travelo/functions.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/plugins/screets-chat/core/fn.options.php:1) in /home/veromedi/public_html/lolitours.com/wp-content/themes/Travelo/functions.php on line 2
Kefalonia – Search Results – Loli Tours
Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Kefalonia

5 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Apollonion Resort&SPA 5*
Kefalonia Greqi

Apollonion Resort & SPA 5* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli eshte i pozicionuar ne pjesen perendimore te ishullit Kefalonia. Hoteli eshte vetem 300m larg plazhit Xi , plazh me rere te arte dhe det te qete. Resorti shquhet per cilesi te larte ne akomodimin e ofruar dhe ne sherbimin e ushqimit. Resorti eshte nje ndertim i ri me 127 dhoma Deluxe

cmimi/nate€60.00 REZERVO

Apostolata Island Resort 5*
Kefalonia Greqi

Apostolata Island Resort & SPA 5* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli eshte i pozicionuar ne pjesen lindore te Kefalonia. Hoteli ngrihet mbi nje kodrine duke ofruar pamje te mrekullueshme te detit. Resorti ndodhet 4km larg qytezes Skala , e njohur per baret dhe tavernat e shumta

cmimi/nate€60.00 REZERVO

Kefalonia Bay Palace 5*
Kefalonia Greqi

Kefalonia Bay Palace 5* eshte nje hotel buze detit qe operon Half Board. Hoteli eshte i pozicionuar ne Agia Effimia. Hoteli ndodhet buze detit ne plazhin Mirto dhe shume afer me liqenin Melissani dhe Shpellen Drogarati. Hoteli disponon 42 dhoma dhe 6 villa luksoze. Duke qene shume prane me qytezen Agia Effimia , hoteli mundeson per pushuesit e tij dhe eksplorimin e ishullit dhe njohjen me traditat vendase te gatimit dhe artit.

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Kefalonia Palace Hotel 4*
Kefalonia Greqi

Kefalonia Palace Hotel 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli eshte i pozicionuar ne Kefalonia. Hoteli eshte 50m larg plazhit te famshem Xi me rere te kuqe. Hoteli ndodhet 6km larg qytezes Lixouri. Dhomat e hotelit jane te dekoruara me shije dhe ofrojne konfort maksimal per pushuesit. Hoteli disponon 197 dhoma

cmimi/nate€50.00 REZERVO

Porto Skala 4*
Kefalonia Greqi

Porto Skala 4* operon Full Board ose Half Board. Pozicionohet ne Kefalonia. Kompleksi eshte i rrethuar me kopshte dhe ofron nje atmosphere relaksuese. Pamjet e Detit Jon nga veranda e kompleksit jane te mrekullueshme. Kompleksi eshte ndertuar ne formen e amfiteatrit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2004. Hoteli ndodhet buze detit , Vetem 10m larg tij. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes Skala eshte 3km , qyteze e cila eshte nje mundesi me shume per te shijuar gatimet e tavernave vendase dhe per te blere souvenir. Hoteli disponon 74 dhoma.

cmimi/nate€40.00 REZERVO
Keni nevoje per ndihme?

Per momentin nuk jemi ne linje. Ju mund te dergoni e-mail dhe ne do t'ju pergjigjemi sa me shpejt.

Si mund tju ndihmojme?

Shtyp ENTER per te hyre ne chat