Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Katerini

22 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Alkyonis Hotel 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet vetem disa metra larg detit ( 10m ). Pushuesit ne kete hotel per hir te vendndodhjes se hotelit , mund te kombinojne pushimet e tyre verore dhe me tour kulturore ne keshtjellen Platamonas , Malin Olimpus. Hoteli disponon 40 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cavo Olympo Luxury 5*
Katerini-Pieria Greqi

Operon Half Board ose Bed & Breakfast. ADULTS Only. Resorti luksoz eshte nje ndertim i ri strukturor mjaft modern , buze detit. Resorti me 5* ofron relaksin dhe luksin maksimal duke premtuar t’ju ktheje pushimet klienteve te tij , ne nje eksperience unike dhe te paharrueshme.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cosmopolitan Hotel&SPA 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ofron luksin dhe akomodimin e nje hoteli te mirefillte SPA. Kompleksi ultra modern eshte nje zgjedhje e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme ne Katerini. Hoteli disponon 50 dhoma luksoze

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cronwell Platamon Resort 5*
Katerini-Pieria Greqi

Operon Ultra All Inclusive. Eshte nje resort luksoz buze detit ne Platamonas dhe ne nje distance te shkurter nga Larisa ose Katerini. Disponon 192 dhoma konforte dhe te konceptuara sipas stilit modern me siperfaqe 29-90m2. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe 6ha

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Danai Hotel 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Eshte nje ndertim i ri i perfunduar ne 2010. Hoteli cilesohet si nder hotelet me modern ne bregdetin e Pierias. Disponon 47 dhoma luksoze. Hoteli eshte 8km nga Katerini

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Dion Palace Beauty&SPA 5*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet buze detit ne largesine 70km nga Larissa dhe 10km nga Katerini. Hoteli eshte nje zgjedhje ideale per pushuesit ne kerkimi te konfortit , luksit dhe diteve aktive ne det

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Europe Hotel 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) ose Bed&Breakfast. Europe Hotel eshte rinovuar se fundmi. Hoteli disponon 36 dhoma komode. Ndodhet afer me qendren e banuar duke ofruar mundesine e njohjes nga afer te vendasve

cmimi/nate€0.00 REZERVO

GL Hotel 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. GL Hotel ndodhet vetem 80 m larg plazhit ne Paralia. Hoteli disponon 20 dhoma. Ne afersine 100m nga hoteli ndodhen supermarkete , stacioni i autobusit , bare dhe restorante

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kronos Hotel 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) ose Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Kronos Hotel ndodhet ne Platamonas. Hoteli disponon 42 dhoma te rinovuara teresisht gjate vitit 2008

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mediterranean Olympus 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne Litochoro, vend ne kembe te Malit Olympus. Hoteli ndodhet 91km larg Selanikut dhe 24 km larg Katerinit. Hoteli disponon 23 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mediterranean Princess 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne largesine 6km nga Katerini dhe 62 km nga Selaniku. Plazhi ndodhet 400m larg hotelit. Disponon 75 dhoma komode. Eshte ndertuar ne 2008

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mediterranean Resort 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet 70km larg qytetit te Selanikut dhe vetem 50m larg detit. Hoteli ndodhet ne Paralia. Hoteli disponon 68 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mediterranean Village 5*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli eshte ne nje pozicion mjaft te mire i gatshem per te permbushur cdo kerkese te pushuesve. Hoteli ndodhet buze detit ne Gjirin Thermaikos. Hoteli shquhet per cilesine shume te larte te sherbimit dhe te akomodimit. Resorti disponon 176 dhoma luksoze

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympian Bay 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit ne Leptokaria Pierias. Pozicionimi i hotelit e ben kete hotel te preferuar per pushime familjare. Hoteli disponon 268 dhoma dhe bungalow te ndara ne 7 blloqe. Hoteli ndodhet 25km larg Katerinit dhe 90km larg Selanikut.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympic Star 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Bed&Breakfast. Olympic Star ndodhet ne buze te detit, te vleresuar me flamurin blu , ne Nei Pori Pieria. Hoteli disponon 32 dhoma. Hoteli ndodhet 40km larg Katerinit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympion Melathron 2*+
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli ndodhet ne Platamonas , rreth 100m larg detit. Hoteli keshillohet per pushime rinore dhe familjare. Hoteli disponon 22 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympus Thea 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne Platamonas ne maje te nje kodrine duke ofruar pamje mahnitese te detit. Hoteli vleresohet per cilesi ne akomodim dhe ne sherbim. Hoteli disponon 52 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Porto Del Sol 3*
Katerini-Pieria Greqi

Porto Del Sol 3* operon sipas parimit Full Board ( Mengjes + Dreke + Darke ) Half Board ( Mengjes + Darke ) ose Bed & Breakfast. Porto Del Sol Hotel ndodhet ne Katerini. Hoteli keshillohet kryesisht per pushime rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Poseidon Palace 4*+
Katerini-Pieria Greqi

Operon All Inclusive. Shtrihet buze detit dhe eshte destinacion pefekt per pushime familjare. Hoteli konsiston ne 7 ndertesa 2 kateshe. Cilesi akomodimi dhe sherbimi

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Regina Del Mare 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Regina Del Mare Hotel ndodhet ne qender te Paralias dhe vetem 10m larg detit. Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote ne vitin 2007. Hoteli disponon 38 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Royal Palace Resort&SPA 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Ndodhet ne qender te Platamonas , perballe me portin. Hoteli vleresohet per cilesine e larte te sherbimit dhe te akomodimit. Hoteli disponon 17 dhoma dhe 2 suita

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sun Beach Platamonas 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Sun Beach Platamonas ndodhet ne Platamonas , resorti kryesor ne Pieria. Hoteli ndodhet buze detit . Hoteli disponon 84 dhoma dhe 4 suita

cmimi/nate€0.00 REZERVO