Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Halkidiki

76 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Across Coral Blue Beach 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board dhe / ose Half Board. Ndodhet ne Gerakini midis gjelberimit dhe ujrave te kristalte dhe reres te pafund. Ndodhet Vetem 65km larg Selanikut. Disponon 70 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Across Pashos Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Across Pashos Hotel 3* operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Kriopigi vetem pak km ne largesi nga Gjiri Kassandra. Hoteli eshte ndertuar ne nje zone te gjelber dhe mjaft te qete duke i kthyer ne perfekte pushimet verore. Hoteli ndodhet 250m larg detit , 500m larg qendres se Kriopigi dhe 80km larg qytetit te Selanikut. Pushuesit ne kete hotel do te perfitojne dhe nga afersia me Kalithean e njohur sidomos per jeten e nates.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Across Potidea Golden 2*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet 100m larg detit ne Potidea , rreth 60 km larg Selanikut. Hoteli disponon 47 dhoma te ndara ne 3 ndertesa

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aegean Melathron SPA 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Kassandra , rreth 85 km larg Selanikut. Resorti eshte i rrethuar me gjelberim te shumte ne kombinim me luksine sherbimeve qe ofron. Resorti disponon 255 dhoma luksoze

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Afitis Boutique 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Afitis Boutique Hotel ndodhet prane Gjirit Toroneos ne mes te gjelberimit dhe ujrave te kristalte perballe me te. Pushuesit do te freskohen ne ujrat e detit ose ne 2 pishinat njera prej te cilave disponon dhe “open air Jacuzzi”. Hotel buze detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Agionissi Resort 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Resorti pozicionohet ne afersi te Malit Athos. Agionissi Resort ne greqisht perkthehet “Resorti i Ishullit te Shenjte”. Resorti ndodhet 90 km nga Selaniku dhe 1,5 km nga fshati me i afert. Resorti ndodhet 50 m larg detit. Hoteli disponon 69 dhoma ne total.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Akrathos Beach Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit i rrethuar nga peme ulliri dhe pisha. Relaksi , plazhi , argetimi , ushqimi cilesor , dhomat konforte , te githa keto krijojne mundesine e kalimit te pushimeve te paharrueshme.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Akti Ouranoupolis 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli ndodhet buze detit ne Athos , kemba e trete e Halkidikise , rreth 110 km larg Selanikut. Hoteli ofron per admirim pamje te mrekullueshme te ishullit te vogel Amouliani dhe te Sithonias.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alexander The Great 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Hoteli ndodhet buze detit vetem 80 km larg Selanikut. Hoteli eshte i rrethuar nga pylli me pisha te buta dhe me nje pamje mahnitese te detit. Hoteli disponon 216 dhoma nga te cilat 196 jane ne ndertesen kryesore dhe bungalow

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alexandros Palace 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board. Ndodhet ne Ouranoupolis afer Malit Athos. Eshte hapur ne Qershor 2009 ne nje siperfaqe prej rreth 60.000 m2. Hoteli disponon 97 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alia Palace Hotel 5*
Halkidiki Greqi

operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Ndodhet 85 km larg Selanikut i pozicionuar ne maje te kodres ne Pefkohori duke ofruar nje pamje mahnitese te ngjyres se kalter te detit. Pamja e gjirit Kasandra eshte e paharrueshme nga verandat e dhomave te hotelit.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alkion Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Eshte nje hotel i cili operon sipas parimit Half Board. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 15ha. Hoteli ndodhet ne Kriopigi , rreth 80km larg qytetit te Selanikut. Hoteli disponon 59 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Ammon Zeus Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Hoteli eshte nje hotel me pamje dhe dalje te drejtperdrejte ne det i rinovuar ne vitin 2000. Hoteli eshte vleresuar me Flamurin Blu te Bashkimit Europian. Hoteli eshte mjaft i njohur per plazhin e tij mjaft te paster dhe te qete. Hoteli disponon 112 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Anastasia Resort&SPA 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board (Mengjes + Dreke + Darke) dhe / ose Half Board (Mengjes + Darke). Hoteli ndodhet buze detit ne Kassandra , rreth 85 km larg Selanikut. Hoteli eshte pozicionuar buze detit. Hoteli shquhet per cilesine larte te akomodimit dhe te sherbimit. Keshillohet per pushues ne kerkim te relaksit maksimal ne gjirin e familjes dhe te natyres

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Anna Maria Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board. perbehet prej 2 ndertesash te pozicionuara ne mes te gjelberimit dhe me nje arkitekture tradicionale. Hoteli i eshte nenshtruar nje rinovimi se fundmi. Siperfaqja minimale e dhomave eshte 20m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Anthemus Sea Beach 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Resorti ndodhet buze detit ne Sithonia , buze detit. Plazhi i resortit eshte vleresuar me Flamurin Blu te BE. Deti i qete dhe rera e verdhe jane pikat kyce qe e bejne kete resort nder me te kerkuarit ne Halkidiki. Resorti vleresohet per sherbimin me 5* qe ofron

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Assa Maris Beach 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Sithonia , rreth 100 km larg Selanikut. Hoteli vleresohet per cilesine e akomodimit dhe sherbimet qe ofron per pushuesit. Hoteli disponon 66 dhoma ne total. Keshioolhet si per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Athena Pallas 5*
Halkidiki Greqi

Eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit Half Board dhe / ose All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Nikiti. Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier Acrotel. Hoteli shquhet per cilesine e larte te sherbimit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Athorama Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. ndodhet vetem 5km larg qendres dhe 110km larg nga qyteti i Selanikut. Facilitetet i mundesojne klienteve te kalojne pushime te paharrueshme . Disponon 30 dhoma. Eshte ndertuar ne 1996 dhe rinovuar teresisht ne vitin 2007

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Athos Palace Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon All Inclusive ose Half Board. Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier “G Hotels”. Hoteli ndodhet afer Kalitheas , zemra e gadishullit te pare. Baret , Tavernat dhe Klubet e Nates se zones jane fare prane hotelit dhe mund te arrihen madje dhe ne kembe. Hotel Buze detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Atrium Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board (Mengjes+Darke). Ndodhet ne Gjirin Kassandra , ne Pefkohori ne nje zone mjaft te qete duke i ofruar pushuesve te tij nje cilesi sherbimi dhe akomodimi. Hoteli disponon 110 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bellagio Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Kassandra , Fourka , rreth 85 km larg Selanikut. Largesia e hotelit nga deti eshte 400m. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2013. Hoteli eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor grek. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe 10ha.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bianco Olympico Beach 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Bed&Breakfast. Hoteli ndodhet ne Vartopedi , rreth 76 km larg Selanikut. Hoteli eshte vetem 80m larg detit ne nje zone mjaft te qete dhe plazh fantastik. Hoteli keshillohet per pushime rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Blue Dolphin Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Hoteli ndodhet buze detit. Pemet e gjelbera , deti i kalter dhe rera e bardhe , jane ne harmoni te plote me njera-tjetren , duke e kthyer hotelin ne destinacionin ideal per pushime familjare. Hoteli prezanton pamje te mrekullueshme te Gjirit Toroneos

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Blue Lagoon Princess 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli fillon per here te pare funksionimin e tij ne Maj 2015. Hoteli ndodhet ne Kalives , ne nje zone midis kembes se pare dhe te dyte te Halkidikise. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli disponon 238 dhoma mjaft luksoze dhe me pajisje te reja komode

cmimi/nate€99.00 REZERVO

Calypso Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Bed&Breakfast. Hoteli ndodhet ne qender te Hanioti. Hoteli ndodhet 200 m larg detit dhe shume afer me restorantet dhe tavernat e zones qe ofrojne gatime tradicionale. Hoteli disponon 85 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Chrousso Village Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne nje zone idilike me pyje pishe ne nje siperfaqe 4ha. Natyra dhe deti , dhomat komode , e kthejne kete hotel ne nje destinacion perfekt per te kaluar pushimet verore. Ndodhet 120km larg Selanikut. Hoteli disponon 159 dhoma komode.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cronwell Rahoni Park 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne Kassandra , rreth 85 km larg Selanikut. Hoteli ndodhet ne Nea Skioni , qyteze peshkataresh

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cronwell Resort Sermilia 5*
Halkidiki Greqi

Operon Half Board dhe Full Board ( Me kerkese ). Hoteli ndodhet buze detit ne Sithonia. Hoteli shquhet per luksin qe ofron. Resorti disponon 102 Dhoma komode me siperfaqe minimale prej 18m2. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore njekohesisht.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Daphne Holiday Club 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe/ose Bed&Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet ne Kassandra. Hoteli eshte ndertuar ne nje vend te tille duke ofruar nje pamje te mrekullueshme te Gjirit Toroneos. Hoteli ndodhet ne nje largesi prej 100km nga Selaniku , 200m nga qyteza Hanioti dhe 400m larg detit. Hoteli rrethohet me ullinj dhe konsiston ne 10 ndertesa

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Diaporos Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Pozicionohet ne Vourvourou ne Sithonia , gadishulli i dyte i Halkidikise. Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote ne vitin 2012. Hoteli nodhet vetem 2-3 minuta ecje ne kembe larg nga plazhi. Ne afersi te hotelit ndodhen supermarkete

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Dolphin Beach Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board ose Half Board. Ndodhet buze detit , me nje kapacitet akomodues prej 66 dhomash. Hoteli ndodhet shume afer me qytezen Possidi dhe 100 km larg Selanikut.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Elea Village Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli ndodhet ne Nikiti vetem 20 m larg Plazhit Elea. Hoteli eshte nje kompleks ndertimesh bungalow. Qyteza Nikiti dhe Nea Marmaras ndodhen 10 km larg hotelit. Hoteli disponon 80 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Elinotel Apolamare 5*
Halkidiki Greqi

Elinotel Apolamare Hotel 5* eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit Ultra All Inclusive , Full Board ose Half Board duke funksionuar per here te pare ne Prill 2009 . Hoteli eshte ndertuar sipas stilit Barque dhe Boutique. Hoteli ndodhet ne Hanioti , buze detit.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Elinotel Polis Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board ose Half Board. Ndodhet ne qender te qytezes Hanioti. Pesoi nje rinovim te plote ne vitin 2010. Hoteli disponon 56 dhoma.Eshte nje mundesi e mire per pushime aktive gjate veres

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Flegra Palace Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Pefkohori , Kassandra , ne nje zone mjaft te qeta dhe me ujra te kristalte te detit. Ne vitin 2001 hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote duke mundesuar kalimin nga 3* ne nje hotel tashme me 4*. Hoteli eshte rinovuar ne 2007 dhe 2008.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Germany Hotel 2*+
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli ndodhet ne Olympiada , buze detit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2011. Hoteli disponon 17 dhoma. Hoteli ofron Mengjesin dhe Darken ne tavernen buze detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Grandotel Hanioti 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Hanioti , buze detit.. Largesia nga Selaniku eshte 115km. Plazhi perballe hotelit eshte vleresuar me Falmurin Blu per cilesine e reres dhe pastertine e ujrave. Disponon 135 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Grecotel Pella Beach 4*
Halkidiki Greqi

Grecotel Pella Beach 4* eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Hoteli ndodhet buze detit. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore Hoteli ndodhet ne Hanioti ne gadishullin Kassandra , buze detit me rere dhe guralece te vegjel. Hoteli eshte pjese e zinxhirit hotelier Grecotels. Hoteli shquhet per cilesi te larte te akomodimit dhe te sherbimit Hoteli disponon dhoma komode me siperfaqe minimale 24m2. Hoteli sugjerohet per pushime familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Hanioti Grand Victorian 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Kassandra , 100km larg Selanikut. Destinacion perfekt per ata qe jane ne kerkim te pushimeve verore duke i alternuar dhe me jeten e gjalle gjate oreve te mbremjes se vone. Ofron nje kapacitet prej 155 dhomash

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Ikos Oceania Club 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Ultra All Inclusive . Eshte hapur ne vitin 2005. Hoteli ka nje pozicion dominant duke ofruar pamje mahnitese te Detit Egje dhe te Malit Olimpos. Eshte nje kompleks i rrethuar me peme ulliri dhe pishe.Eshte i pozicionuar ne Nea Moudania , 60 Km larg nga Selaniku.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Ikos Olivia Resort 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Ultra All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Gjirin Torroneos. Resorti shtrihet ne nje siperfaqe prej 22 ha. Resorti ofron 3 pishina. Resorti disponon 291 dhoma te tipit deluxe dhe bungalow. Resorti keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Gjatesia e plazhit privat te resortit eshte 450m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Ultra All Inclusive ose Half Board. Resorti u ofron pushuesve te tij lluksin dhe relaksin e paimagjinueshem duke pasur dalje te drejtperdrejte ne det . Resorti eshte i stilit modern dhe tradicional

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kassandra Palace 5*
Halkidiki Greqi

Hotel buze detit i cili operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Ndodhet ne Kriopigi ne nje largesi prej 80 km nga Selaniku. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 7 ha. Hoteli ka dalje te drejtperdrejte ne det duke ofruar pamjet e mrekullueshme te detit. Disponon 300 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kriopigi Beach Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne qytezen Kriopigi ne prefekturen e Halkidiki-se. Eshte ndertuar ne majen e kesaj qyteze ne lartesine rreth 120 m mbi nivelin e detit. Kapacitet akomodues prej 180 dhomash. Hoteli ofron sherbimin e transportit falas deri ne plazh

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lagomandra Beach 4*
Halkidiki Greqi

Hotel buze detit sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke). Hoteli ndodhet ne Sithonia , rreth 6km larg Neo Marmaras. Plazhi Lagomandra eshte vleresuar me Flamurin Blu per pastertine e tij. Hoteli disponon 90 dhoma te cilat jane rinovuar teresisht ne vitet 2010 dhe 2011

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lagomandra Hotel & SPA 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board . Hoteli ndodhet ne Sithonia. Hoteli disponon 120 dhoma te rinovuara gjate viteve 2009 dhe 2013. Hoteli eshte zgjedhja e duhur per pushime familjare ne Halkidki. Hoteli shquhet per cilesi te larte

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lesse Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Ndodhet ne Kasandra. Eshte ndertuar ne 2003 ne nje siperfaqe rreth 12 ha i rrethuar me peme pishe te bute dhe ullinj. Ndodhet 80 m larg plazhit. Disponon 72 dhoma dhe 16 apartamente komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lily Ann Village 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Nikiti , Sithonia. Konsiston ne nje kompleks prej 4 ndertesash. Eshte ideal per pushime familjare. Hoteli disponon 40 dhoma me siperfaqe 24m2. Plazhi ndodhet 400m larg hotelit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Loutra Beach Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne pjesen jugperendimore te gadishullit Kassandra ne fshatin piktoresk Loutra. Hoteli eshte buze detit . Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote ne vitin 2005-2006. Kapacitet akomodues prej 22 dhomash

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Melissa Gold Coast 2*+
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Hoteli ndodhet ne Psakoudia. Hoteli konsiston ne 4 ndertesa te ndara nga Rruga nacionale. Ndertesat shtrihen midis pishave dhe detit. Hoteli disponon 63 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Meliton – Porto Carras 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board , Half Board , Bed&Breakfast. Resorti ngjan me nje anije crociere gati per lundrim. Hoteli eshte mjaft i njohur ne Halkidiki per lluksin e tij ne sherbim dhe facilitete. Resorti ndodhet buze detit dhe disponon 486 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mendi Hotel 3*+
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Kassandra. Hoteli ndodhet buze detit dhe disponon 163 dhoma komode. Hoteli eshte ne largesine 16km nga qendra e qytezes dhe vetem 90km larg Selanikut.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympic Kosmas Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Hanioti , vetem 85 km larg Selanik. Hoteli eshte ne mes te gjelberimit dhe te detit. Largesia nga deti 150m. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes eshte 500m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympion Sunset 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet buze detit ne Fourka ne Kassandra. Disponon 97 dhoma komode. Cilesohet si nje nder hotelet cilesor ne bregdetin e Halkidikise. Per vete pozicionin e tij , keshillohet per personat qe jane ne kerkim te pushime nen rrezet e diellit te kombinuar me freskine e detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Palladium Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Kassandra , 3km larg qytezes Kalithea , e njohur per jeten e nates. Eshte 600m larg detit. Perbehet nga 4 ndertesa bungalow . Hoteli disponon 60 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Pallini Beach 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) . Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier “G Hotels”. Pallini Beach Hotel ndodhet buze detit , ne Kasandra , vetem 69 km larg Selanikut. Shumica e dhomave te hotelit jane me pamje pjeserisht ose plotesisht nga deti.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Philoxenia Bungalow 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet 100m larg detit duke ofruar per admirim nje pamje te ujrave te kristalte te detit. Ndodhet 80km larg Selanikut. Disponon 155 dhoma .Hoteli eshte vendi ideal per pushime familjare.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Pomegranate SPA Hotel 5*
Halkidiki Greqi

Pomegranate SPA Hotel 5* eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit Half Board. Hoteli ndodhet ne Nea Potidea. Hoteli pozicionohet buze detit. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne vitin 2011 dhe 2013. Hoteli vleresohet per cilesi ne sherbim dhe ne Akomodim. Hoteli sugjerohet per pushime familjare ne kerkim te relaksit qe te fal natyra e qete dhe deti i kalter.Hoteli disponon 175 dhoma luksoze.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Porfi Beach 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Renditet ne hotelet cilesor ne Halkidiki. Hoteli ka filluar funksionimin e tij qe ne vitin 1992. Vendndodhja e hotelit eshte pika e tij e forte , duke qene ne nje zone mjaft te qete duke ofruar relaks per pushuesit. Hoteli disponon 88 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Port Marina Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board ose Half Board. Ndodhet 3 km larg Pefkohori dhe 6km nga Paliouri , ne pjesen jugore te gadishullit Kassandra ( gishti i pare ne Halkidiki ). Hoteli ka nisur funksionimin e tij qe ne vitin 1991. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 13.000m2 Hoteli perbehet nga 74 studio , 4 dhoma dyshe dhe 12 dhoma familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Portes Beach Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon All Inclusive ose Half Board. Ndodhet buze detit ne Nea Potidea , 65 km larg Selanikut. Eshte ndertuar i rrethuar me pisha te buta dhe me lule shumengjyreshe. Ofron 185 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Possidi Holidays Resort 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Ndodhet buze detit ne Kassandra , rrethuar me pisha te buta. Resorti ofron mikpritjen tradicionale greke dhe relaksin e shume kerkuar. Resorti shquhet per cilesi ne akomodim dhe ne sherbim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Possidi Paradise 4*
Halkidiki Greqi

Possidi Paradise 3* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board . Hoteli ndodhet ne Possidi. Hoteli preferohet kryesisht prej familjeve qe jane ne kerkim te relaksit gjate dites te shoqeruar me zbavitjen dhe kalimin ne menyre te gezueshme te oreve te nates .Hoteli disponon 97 dhoma komode

cmimi/nate€48.00 REZERVO

Potidea Palace 4*+
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Ultra All Inclusive. Ndodhet ne Gishtin e 1-re te Prefektures Halkidiki , ne nje pozicion panoramik midis 2 gjireve ne nje rrip toke mjaft te ngushte. Largesia e resortit nga Selaniku eshte 59km. Ndodhet buze detit ne nje plazh me rere. Disponon 232 Dhoma konforte me siperfaqe minimale 21,5 m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Simantro Beach 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Hoteli shquhet mbi te gjitha per stilin e tij bizantin arkitekturor. Fakti qe hoteli eshte ndertuar sipas stilit te Manastirit te Malit Athos , u jep pershtypjen pushuesve se po kalojne pushimet me mistiken e nje manastiri.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sithonia Porto Carras 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Resorti eshte i pozicionuar ne Nea Marmaras me dalje te drejtperdrejt ne det. Hoteli eshte i rrethuar nga kopshte dhe fusha golfi duke u ofruar pushuesve pervec relaksit ne det dhe pishine , dhe ate qe te fal gjelberimi. Hoteli disponon 276 dhoma komode dhe me hapesire te bollshme.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sonia Village 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Sithonia , 60km larg Selanikut. Ndodhet mes gjelberimit dhe ujrave te kristalta ne Gerakini. Hoteli eshte ne pozicionin perfekt , per t’i ofruar pushuesve te tij mundesine per te vizituar Kassandren dhe Sithonian.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sousouras Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Ndodhet prane fshatit Hanioti , 98 km larg Selanikut. Eshte ndertuar sipas stilit tradicional grek duke u ofruar pushuesve atmosfere mikpritese dhe facilitete moderne. Hoteli eshte vend perfekt per pushime familjare. Hoteli disponon 80 dhoma komode me siperfaqe minimale 27 m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Theo Bungalows 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Kriopigi. Largesia e hotelit nga plazhi eshte 600m , ndersa qendra e qytezes eshte vetem 300m larg tij. Theo Bungalows eshte nje kompleks me 40 dhoma me hapesire te bollshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board . Ndodhet buze detit. Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier “ G Hotels “. Hoteli eshte i perbere nga ndertesa dy kateshe dhe bungalow. Hoteli iu nenshtrua rinovimit te plote ne vitin 2008 duke u kthyer elegancen dhomave te tij

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Theoxenia Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet 120km larg Selanikut , 2km larg Ouranopoli , Mali Athos. Hoteli ofron pamje magjepese te ishullit Ammouliani. Hoteli disponon 136 dhoma duke ju ofruar pushuesve cilesi te larte akomodimi

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Toroni Blue Sea & SPA 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board. Hoteli disponon 85 dhoma te ndertuara ne formen e nje amfiteatri perreth pishines ne 2 ndertesa , njera nga te cilat filloi funksionimin ne vitin 2010. Hoteli eshte destinacioni perfekt per ata qe kerkojne te eksplorojne historine e Toronit te Lashte.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Tropical Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ).Tropical Hotel ndodhet ne Hanioti ne gadishullin Kassandra ( gishti i pare ne Halkidiki ). Hoteli ndodhet 300m larg detit dhe qendres se qytezes. Disponon 50 dhoma.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Village Mare Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet 50m larg detit. Eshte nje destinacion perfekt per pushime familjare. Hoteli ndodhet 80km larg nga Selaniku. Hoteli disponon 134 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Xenia Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Ndodhet buze detit ne Ouranopolis. Hoteli pervec pamjes se mrekullueshme te detit ofron dhe pamjet mistike te Malit Athos. Hoteli eshte vleresuar per plazhin e tij te paster

cmimi/nate€0.00 REZERVO