Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Rezultatet e kerkimit: Bullgari

4 Rezultate

Ndrysho Filtrat e kerkimit

All
Best Price Guaranteed
Deal of the Day

Rendit sipas:

Mak Hotel 4*
Bullgari

Mak Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive. Mak Hotel ndodhet ne Varna , Bullgari. Largesia e hotelit nga Tirana eshte 1100 km. Resorti ndodhet ne qender te Golden Sands , rreth 300m larg detit dhe shetitores. Resorti rrethohet me peme te larta dhe te gjelberta per t’u dhene pushuesve relaksin e munguar. Resorti disponon 149 dhoma. Resorti eshte rinovuar ne vitin 2014. Resorti eshte nje ndertese 7 kateshe

cmimi/nate€25.00 REZERVO

Marina Grand Beach 5* operon sipas parimit All Inclusive. Marina Grand Beach Hotel ndodhet buze detit ne Varna , Bullgari. Largesia e hotelit nga Tirana eshte 1050 km. Resorti eshte ndertuar ne vitin 2002 dhe eshte rikonstruktuar ne vitin 2014. Resorti ndodhet ne nje zone me gjelberim dhe perballe detit. Ne afersi te resortit ndodhen tavern dhe restorante me gatime tradicionale vendase. Resorti ofron 234 dhoma komode. Resorti keshillohet per Pushime familjare. Resorti ndodhet 200m larg qendres

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Melia Grand Hermitage 5* operon sipas parimit All Inclusive. Melia Grand Hermitage Hotel ndodhet ne Varna , buze ujrave te Detit te Zi ne Bullgari. Largesia e hotelit nga Tirana eshte 1100 km. Ne afersi te resortit ndodhen tavern dhe locale qe sherbejne gatime vendase. Resorti permbush cdo kerkese te pushuesve. Resorti ofron 727 dhoma komode. Resorti ne vitin 2014 eshte pajisur dhe me 1 rreshqitese ujore. Resorti eshte destinacion perfekt per pushime familjare per hi rte afersise me detin dhe te pemeve te pishave qe e rrethojne

cmimi/nate€57.00 REZERVO

Sunshine Magnolia SPA 4* operon sipas parimit All Inclusive. Sunshine Magnolia SPA Hotel ndodhet 150 m larg detit ne Varna , Bullgari. Largesia e hotelit nga Tirana eshte 1050 km. Resorti shtrihet ne nje siperfaqe 28000 m2. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne vitin 2003. Hoteli disponon 98 Dhoma konforte. Hoteli eshte kombinim perfekt i ujrave te kalter te detit me freskine e pemeve

cmimi/nate€53.00 REZERVO