Loli ToursLoli Tours
Forgot password?

Zante Blue Beach 4*

321 results found.

Modify Search

Sort results by:

Acharavi Beach 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke). Hoteli ndodhet ne pjesen veriore te Korfuzit , rreth 25 km larg Portit. Hoteli eshte pozicionuar buze detit. Hoteli eshte destinacion perfekt per pushuesit ne kerkim te qetesise dhe klimes se bute mesdhetare. Hoteli disponon 250 shtreter.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Across Coral Blue Beach 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board dhe / ose Half Board. Ndodhet ne Gerakini midis gjelberimit dhe ujrave te kristalte dhe reres te pafund. Ndodhet Vetem 65km larg Selanikut. Disponon 70 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Across Pashos Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Across Pashos Hotel 3* operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Kriopigi vetem pak km ne largesi nga Gjiri Kassandra. Hoteli eshte ndertuar ne nje zone te gjelber dhe mjaft te qete duke i kthyer ne perfekte pushimet verore. Hoteli ndodhet 250m larg detit , 500m larg qendres se Kriopigi dhe 80km larg qytetit te Selanikut. Pushuesit ne kete hotel do te perfitojne dhe nga afersia me Kalithean e njohur sidomos per jeten e nates.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Across Potidea Golden 2*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet 100m larg detit ne Potidea , rreth 60 km larg Selanikut. Hoteli disponon 47 dhoma te ndara ne 3 ndertesa

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Adriatic Hotel 2* operon sipas parimit Half Board . Adriatic Hotel ndodhet ne Gjirin Lapad me dalje te drejtperdrejte ne det. Hoteli keshillohet kryesisht per pushues rinor. Hoteli disponon 107 Dhoma.

cmimi/nate€23.00 REZERVO

Aegean Melathron SPA 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Kassandra , rreth 85 km larg Selanikut. Resorti eshte i rrethuar me gjelberim te shumte ne kombinim me luksine sherbimeve qe ofron. Resorti disponon 255 dhoma luksoze

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aeolos Beach Resort 4*
Korfuz Greqi

Hotel buze detit operon sipas parimit All Inclusive.Ndodhet ne pjesen jug-lindore te ishullit te Korfuzit. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe 72,000 m2 me gjelberim te perhershem. Duke ofruar dhe nje pamje te mrekullueshme te ujrave te Detit Jon. Largesia e hotelit nga Korfuzi eshte 8km. Hoteli ka 266 dhoma me siperfaqe minimale 19m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Afitis Boutique 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Afitis Boutique Hotel ndodhet prane Gjirit Toroneos ne mes te gjelberimit dhe ujrave te kristalte perballe me te. Pushuesit do te freskohen ne ujrat e detit ose ne 2 pishinat njera prej te cilave disponon dhe “open air Jacuzzi”. Hotel buze detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Agionissi Resort 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Resorti pozicionohet ne afersi te Malit Athos. Agionissi Resort ne greqisht perkthehet “Resorti i Ishullit te Shenjte”. Resorti ndodhet 90 km nga Selaniku dhe 1,5 km nga fshati me i afert. Resorti ndodhet 50 m larg detit. Hoteli disponon 69 dhoma ne total.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Akrathos Beach Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit i rrethuar nga peme ulliri dhe pisha. Relaksi , plazhi , argetimi , ushqimi cilesor , dhomat konforte , te githa keto krijojne mundesine e kalimit te pushimeve te paharrueshme.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Akrotiri Beach 4*
Korfuz Greqi

Hoteli operon Half Board dhe/ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Paleokastritsa , resorti me popullor ne Korfuz , 3 shkembinjte e ndajne detin ne 6 gjire. Eshte 21km larg portit. Hoteli eshte pozicionuar buze detit. Ngrihet mbi nje gadishull te vogel duke ofruar pamje te mrekullueshme te ujrave te kalter te detit nga dhomat dhe nga ambjentet publike.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Resorti cili operon sipas parimit Room Rate (Dhome me Qera) dhe / ose Bed&Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet ne Barbati , rreth 18 km larg portit. Resorti eshte ne kombinim perfekt mes malit dhe detit. Studiot dhe apartamentet jane ideale per familje dhe cifte. Resorti ndodhet buze detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Akti Ouranoupolis 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli ndodhet buze detit ne Athos , kemba e trete e Halkidikise , rreth 110 km larg Selanikut. Hoteli ofron per admirim pamje te mrekullueshme te ishullit te vogel Amouliani dhe te Sithonias.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Akti Panela Beach 3*
Korfuz Greqi

Hoteli operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed & Breakfast. Hoteli ndodhet ne Kavos, pjesa jugore e ishullit , rreth 40 km larg portit. Zona Kavos eshte mjaft e njohur per jeten e gjalle te nates , pubet dhe tavernat vendase. Hoteli nodhet buze detit. Keshillohet per pushime rinore. Adult ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cavtat Albatros 4* operon sipas parimit All Inclusive & Half Board. Albatros Hotel ndodhet ne Cavtat buze detit, 12 km pa vajtur ne Dubrovnik. Hoteli ndodhet perballe me detin ne nje zone mjaft te qete te Cavtat. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Hoteli duke qene pjese e zinxhirit hotelier mjaft te njohur ne bote si “Iberostar Hotels” , shquhet per cilesi ne sherbim . Per te rriturit , te rinjte dhe per femijet , hoteli ofron gjtithcka qe ju nevojitet per te kaluar pushime te gezueshme. Hoteli disponon 306 dhoma ne total me siperfaqe minimale 21,5 m2.

cmimi/nate€59.00 REZERVO

Alexander The Great 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Hoteli ndodhet buze detit vetem 80 km larg Selanikut. Hoteli eshte i rrethuar nga pylli me pisha te buta dhe me nje pamje mahnitese te detit. Hoteli disponon 216 dhoma nga te cilat 196 jane ne ndertesen kryesore dhe bungalow

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alexandros Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Perama , rreth 7 km larg portit. Hoteli eshte ndertuar ne afersi te Achilleion Palace (Resorti veror i perandoreshes hungareze Sissy). Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2007. Hoteli eshte 200m larg detit ne nje zone me gjelberim. Ofron 95 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alexandros Palace 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board. Ndodhet ne Ouranoupolis afer Malit Athos. Eshte hapur ne Qershor 2009 ne nje siperfaqe prej rreth 60.000 m2. Hoteli disponon 97 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alia Palace Hotel 5*
Halkidiki Greqi

operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Ndodhet 85 km larg Selanikut i pozicionuar ne maje te kodres ne Pefkohori duke ofruar nje pamje mahnitese te ngjyres se kalter te detit. Pamja e gjirit Kasandra eshte e paharrueshme nga verandat e dhomave te hotelit.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alkion Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Eshte nje hotel i cili operon sipas parimit Half Board. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 15ha. Hoteli ndodhet ne Kriopigi , rreth 80km larg qytetit te Selanikut. Hoteli disponon 59 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alkionis Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) ose All Inclusive. Hoteli eshte i pozicionuar ne Moraitika , rreth 25 km larg portit te Korfuzit. Duke qene ne Moraitika , hoteli ofron mundesine e defrimit ne kete qyteze mjaft te njohur per jeten e nates ne ishull. Largesia 300m nga deti

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Alkyonis Hotel 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet vetem disa metra larg detit ( 10m ). Pushuesit ne kete hotel per hir te vendndodhjes se hotelit , mund te kombinojne pushimet e tyre verore dhe me tour kulturore ne keshtjellen Platamonas , Malin Olimpus. Hoteli disponon 40 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Amalia Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Ndodhet ne Dassia , rreth 10 km larg portit. Hoteli ndodhet vetem 350m larg plazhit publik ne Dassia. Largesia e hotelit nga qyteza Dassia eshte 1,5km. qyteze mjaft e njohur per jeten aktive te nates , baret dhe tavernat e shumta. 50m nga hoteli , eshte stacioni i autobusit. Hoteli ofrohet vetem Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Ammon Zeus Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Hoteli eshte nje hotel me pamje dhe dalje te drejtperdrejte ne det i rinovuar ne vitin 2000. Hoteli eshte vleresuar me Flamurin Blu te Bashkimit Europian. Hoteli eshte mjaft i njohur per plazhin e tij mjaft te paster dhe te qete. Hoteli disponon 112 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Anastasia Resort&SPA 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board (Mengjes + Dreke + Darke) dhe / ose Half Board (Mengjes + Darke). Hoteli ndodhet buze detit ne Kassandra , rreth 85 km larg Selanikut. Hoteli eshte pozicionuar buze detit. Hoteli shquhet per cilesine larte te akomodimit dhe te sherbimit. Keshillohet per pushues ne kerkim te relaksit maksimal ne gjirin e familjes dhe te natyres

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Hoteli operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Ndodhet ne Gouvia , rreth 8 km larg portit. Kompleksi perbehet nga hoteli dhe nga apartmentet. Largesia e dhomave nga deti eshte nga 300 - 800m. Ne largesine 50m nga hoteli ndodhet stacioni i autobusit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Angelina Aparthotel 3*
Korfuz Greqi

Angelina Aparthotel 3* operon sipas parimit Full Board , Half Board dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Sidari , rreth 45 km larg portit. Hoteli eshte pozicionuar 250m larg detit. Ne largesine 200m eshte Cannal D'Amour. Hoteli ofron 50 dhoma. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Ne afersi te hotelit ndodhen restorante , pub , dhe night clubs

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Anna Maria Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board. perbehet prej 2 ndertesash te pozicionuara ne mes te gjelberimit dhe me nje arkitekture tradicionale. Hoteli i eshte nenshtruar nje rinovimi se fundmi. Siperfaqja minimale e dhomave eshte 20m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Anthemus Sea Beach 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Resorti ndodhet buze detit ne Sithonia , buze detit. Plazhi i resortit eshte vleresuar me Flamurin Blu te BE. Deti i qete dhe rera e verdhe jane pikat kyce qe e bejne kete resort nder me te kerkuarit ne Halkidiki. Resorti vleresohet per sherbimin me 5* qe ofron

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Apollonion Resort&SPA 5*
Kefalonia Greqi

Apollonion Resort & SPA 5* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli eshte i pozicionuar ne pjesen perendimore te ishullit Kefalonia. Hoteli eshte vetem 300m larg plazhit Xi , plazh me rere te arte dhe det te qete. Resorti shquhet per cilesi te larte ne akomodimin e ofruar dhe ne sherbimin e ushqimit. Resorti eshte nje ndertim i ri me 127 dhoma Deluxe

cmimi/nate€60.00 REZERVO

Apostolata Island Resort 5*
Kefalonia Greqi

Apostolata Island Resort & SPA 5* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli eshte i pozicionuar ne pjesen lindore te Kefalonia. Hoteli ngrihet mbi nje kodrine duke ofruar pamje te mrekullueshme te detit. Resorti ndodhet 4km larg qytezes Skala , e njohur per baret dhe tavernat e shumta

cmimi/nate€60.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive . Resorti eshte i pozicionuar ne Agios Ioannis Parelion. Resort eshte vendi ideal per pushime familjare , duke ofruar mundesi te pafundme argetimi per femije dhe te rritur. Resorti eshte ndertim i ri i bazuar ne traditen arkitekturore greke. Resorti shtrihet ne nje siperfaqe rreth 12.000 m2 me 15 rreshqitese uji dhe ujevara te mrekulueshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aquis Capo Di Corfu 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose All Inclusive. Ndodhet buze detit ne pjesen jugore e ishullit te Korfuzit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2010. Hoteli disponon 176 dhoma konforte. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aquis Park Hotel 3*
Korfuz Greqi

Aquis Park Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Gouvia , 8km larg portit te Korfuzit. Qyteza Gouvia , mjaft e gjalle gjate oreve te mbremjes , ndodhet 300m larg hotelit. Hoteli eshte ndertuar ne nje siperfaqe prej 40,000m2 i rrethuar me peme dhe kopshte 20,000m2 me gjelberim te perhershem. Hoteli disponon 192 dhoma komode me siperfaqe minimale prej 23m2. Balkonet e dhomave jane me siperfaqe 5m2 Hoteli ndodhet vetem 100m larg detit

cmimi/nate€30.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli ndodhet buze detit ne Plazhin Pelekas i njohur per qetesine dhe pamjet mahnitese te detit. Hoteli ofron 181 dhoma te rinovuara se fundmi , pjesa me e madhe e te cilave me pamje nga deti. Hoteli ndodhet vetem 12 km larg portit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aquis Sandy Beach 4*
Korfuz Greqi

Hotel buze detit i cili operon sipas parimit All Inclusive . Ndodhet ne pjesen jugperendimore te Korfuzit , ne St. George. Hoteli ndodhet 30 km larg Portit te Korfuzit. Hoteli ndodhet buze plazhit me rere te arte. Hoteli sugjerohet per pushime familjare. Hoteli disponon 562 dhoma.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Arcadion Hotel 3*
Korfuz Greqi

Arcadion Hotel 3* operon sipas parimit Bed & Breakfast. Ndodhet ne qender te qytetit . Eshte kombinim perfekt i luksit dhe mikpritjes korfiote. Hoteli eshte ideal per pushues ne kerkim te pushimeve kulturore. Ndodhet ne qender te Venetian Town me pamje nga sheshi "Spianada"

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Ariston Hotel Dubrovnik 5* operon Half Board. Hoteli ndodhet ne gadishullin Lapad , rreth 3,8 km larg qendres se Dubrovnik. Hoteli ndodhet shume prane me plazhin e mirenjohur "Coppacabana Beach". Hoteli vleresohet per cilesine e larte te akomodimit dhe sherbimit qe ofron. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe ne cift. Hoteli disponon 115 dhoma me siperfaqe minimale 27 m2.

cmimi/nate€39.00 REZERVO

Ariti Grand Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe/ose Bed & Breakfast. Ndodhet ne Kanoni , vetem 4 km larg portit te Korfuzit. Hoteli disponon 164 dhoma me siperfaqe te bollshme dhe te arreduara sipas stilit modern. Hoteli eshte perfekt per pushuesit qe deshirojne te admirojne kulturen dhe historine e ishullit. Hoteli vleresohet per cilesi akomodimi dhe sherbimi.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Artemis Santorini 3*
Santorini Greqi

Artemis Santorini Hotel 3* operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Artemis Santorini Hotel ndodhet ne Kamari , zone mjaft e njohur per plazhin e saj dhe per jeten aktive qe ofron. Largesia e hotelit nga Fira eshte 9km dhe nga aeroporti eshte 5km. Hoteli eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor cikladik. Hoteli disponon dhoma komode ne gjendje te permbushin cdo kerkese te pushuesve per pushime relaksuese.

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Assa Maris Beach 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Sithonia , rreth 100 km larg Selanikut. Hoteli vleresohet per cilesine e akomodimit dhe sherbimet qe ofron per pushuesit. Hoteli disponon 66 dhoma ne total. Keshioolhet si per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Astir Beach Hotel 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Laganas , plazh me rere 9km i gjate. Disponon 83 dhoma. Hoteli keshillohet si per pushime familjare dhe rinore pasi ne afersi te hotelit zhvillohet jete me e gjalle e nates ne baret , tavernat dhe diskotekat e zones

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Astir Palace Hotel 4*
Zakynthos Greqi

Astir Palace Hotel 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne resortin e mbrojtur Laganas , plazh me rere te bute 9km i gjate. Hoteli ndodhet buze detit ngjitur me Astir Beach Hotel 3* ( pjese e te njetit grup hotelier ). Hoteli disponon 116 dhoma. Per vete vendndodhjen e tij ne Laganas , hoteli keshillohet si per pushime familjare dhe per pushime rinore pasi ne afersi te hotelit zhvillohet jete me e gjalle e nates ne baret , tavernat dhe diskotekat e zones. Hoteli ndodhet 7km larg portit

cmimi/nate€45.00 REZERVO

Athena Pallas 5*
Halkidiki Greqi

Eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit Half Board dhe / ose All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Nikiti. Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier Acrotel. Hoteli shquhet per cilesine e larte te sherbimit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Athorama Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. ndodhet vetem 5km larg qendres dhe 110km larg nga qyteti i Selanikut. Facilitetet i mundesojne klienteve te kalojne pushime te paharrueshme . Disponon 30 dhoma. Eshte ndertuar ne 1996 dhe rinovuar teresisht ne vitin 2007

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Athos Palace Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon All Inclusive ose Half Board. Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier “G Hotels”. Hoteli ndodhet afer Kalitheas , zemra e gadishullit te pare. Baret , Tavernat dhe Klubet e Nates se zones jane fare prane hotelit dhe mund te arrihen madje dhe ne kembe. Hotel Buze detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive , Half Board ose Bed&Breakfast. Resorti eshte i pozicionuar ne Ermones 10 km larg portit te Korfuzit. Resorti eshte i rrethuar nga kopshte me palma dhe pisha te buta duke u kthyer ne nje oaz te vertete dhe mjaft relaksues. Resorti disponon 267 dhoma. Resort Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Atlas Boutique Hotel 3*
Santorini Greqi

Atlas Boutique Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) ose Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Atlas Boutique Hotel ndodhet ne Kamari , vetem 30m larg plazhit. Hoteli eshte nje destinacion perfekt per pushime rinore. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne vitet 2013-2014

cmimi/nate€44.00 REZERVO

Atrium Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board (Mengjes+Darke). Ndodhet ne Gjirin Kassandra , ne Pefkohori ne nje zone mjaft te qete duke i ofruar pushuesve te tij nje cilesi sherbimi dhe akomodimi. Hoteli disponon 110 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Aurora Beach 2*+
Korfuz Greqi

Aurora Beach Hotel 2*+ eshte nje hotel i cili operon sipas parimit Half Board . Hoteli eshte i pozicionuar ne Agios Ioannis Peristeron , Vetem disa hapa larg detit. Pamjet e detit qe ofrohen nga ballkonet e dhomave dhe veranda e hotelit , jane spektakolare. Hoteli eshte ne nje pozicion perfekt duke ju mundesuar pushuesve si relaksin ne ditet e nxehta dhe mundesine per te njohur nga afer plazhet e pafund te ketij ishulli. Hoteli disponon 19 dhoma

cmimi/nate€20.00 REZERVO

Barbayannis Studios 2*
Korfuz Greqi

Barbayannis Studios 2* operon sipas parimit Half Board , Room Rate dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Moraitika , rreth 18 km larg portit. Ndodhet ne pjesen jugore te ishullit. Ne afersi jane dhe rrenojat e banjove romake. Hoteli ndodhet 500m larg detit, 10m larg stacionit te autobusit dhe shume lokaleve dhe tavernave.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Acharavi , buze detit , 500m larg qendres dhe rreth 35 km larg portit. Konsiston ne 2 ndertesa te ndara. Ndertesa ne pjesen e pasme ofron apartamente me 2 dhoma me siperfaqe 50m2, ndertesa ne pjesen e perparme ofron apartamente me 1 dhome me siperfaqe 32 m2.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bella Mare Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast. Ndodhet ne Kassiopi , buze detit , ne Avlaki Beach, rreth 35 km larg portit. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe ne cift. Hoteli ofron relaks maksimal , akomodim perfekt dhe pamje te mrekullueshme te ujrave te kalter.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bella Venezia 3*+
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed&Breakfast. Ndodhet ne Corfu Town , rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte i stilit Boutique. Ndertese e fillim shekullit 19-te. Rinovuar ne vitin 2006. Disponon 31 dhoma luksoze. Keshillohet per pushuesit qe jane ne kerkim te pushimeve aktive dhe kulturore.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bella Vista Studios
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Ndodhet ne Benitses , 50m larg detit dhe 10 km larg portit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2011. Disponon 23 dhoma komforte. Hoteli eshte i stilit Family Run Hotel. Per hir te vendndodhjes , hoteli eshte perfekt si per pushime familjare dhe per pushime rinore. Dhomat e hotelit variojne me siperfaqe 18 deri 22m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bellagio Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Kassandra , Fourka , rreth 85 km larg Selanikut. Largesia e hotelit nga deti eshte 400m. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2013. Hoteli eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor grek. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe 10ha.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Belussi Beach 3*
Zakynthos Greqi

Operon All Inclusive. Ndodhet buze detit , vetem 11 km larg portit. Eshte ne nje zone mjaft te qete duke ju ofruar mundesine e pushimeve relaksuese buze detit. Disponon dhe plazh privat , pa pagese per klientet e tij. Hoteli disponon 70 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Benitses , rreth 12 km larg portit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2011. Hoteli disponon 170 dhoma komode. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Benitses Bay View 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet afer Achillion Palace , 8 km larg portit. Hoteli eshte pozicionuar 800m larg detit. Eshte Ex Montaniola Hotel. Disponon 71 dhoma. Hoteli eshte ne balance cilesi-cmim. Hoteli ofron per klientet e tij transferte falas per plazh dhe per Corfu Town

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Best Western Galaxy 5*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Gjirin e Laganas , rreth 10 km larg portit. Hoteli eshte pjese e zinxhirit hotelier mjaft te njohur per cilesine e larte ne akomodim dhe ne sherbim.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Best Western Zante Park 5*
Zakynthos Greqi

Operon All Inclusive. Ndodhet 300m larg plazhit ne Laganas , nje zone mjaft e njohur per tavernat , baret dhe diskotekat qe gumezhijne oreve te mbremjes. Ofron mundesi te shumta per relaks , perzgjedhje ushqimi , atmosfere familjare. Qendra e ishullit ndodhet 7km larg . Disponon 135 dhoma te rinovuara teresisht ne vitin 2007.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bianco Olympico Beach 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Bed&Breakfast. Hoteli ndodhet ne Vartopedi , rreth 76 km larg Selanikut. Hoteli eshte vetem 80m larg detit ne nje zone mjaft te qete dhe plazh fantastik. Hoteli keshillohet per pushime rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Blue Dolphin Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Hoteli ndodhet buze detit. Pemet e gjelbera , deti i kalter dhe rera e bardhe , jane ne harmoni te plote me njera-tjetren , duke e kthyer hotelin ne destinacionin ideal per pushime familjare. Hoteli prezanton pamje te mrekullueshme te Gjirit Toroneos

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Blue Lagoon Princess 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli fillon per here te pare funksionimin e tij ne Maj 2015. Hoteli ndodhet ne Kalives , ne nje zone midis kembes se pare dhe te dyte te Halkidikise. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli disponon 238 dhoma mjaft luksoze dhe me pajisje te reja komode

cmimi/nate€99.00 REZERVO

Blue Sea Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed & Breakfast. Ndodhet ne Agios Georgios , pjesa jugore e ishullit. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1976. Largesia e hotelit nga porti eshte 25km. Largesia e hotelit nga deti eshte 100m , nga stacioni i autobusit eshte 150m. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Hoteli ofron gjelberim dhe akomodim konfort per pushime relaksuese

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Bretagne Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast. Ndodhet ne afersine 2km nga porti i ishullit dhe vetem 500m larg nga shetitorja buze detit ne Gjirin Garitsa. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Ofron cilesi ne akomodim dhe ne sherbim. Hoteli ofron 45 dhoma komode. Hoteli eshte vetem 1km larg qendres se ishullit te Korfuzit.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Calypso Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Bed&Breakfast. Hoteli ndodhet ne qender te Hanioti. Hoteli ndodhet 200 m larg detit dhe shume afer me restorantet dhe tavernat e zones qe ofrojne gatime tradicionale. Hoteli disponon 85 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cavalieri Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet ne qytet , rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte ndertese e shek.XVII , e rinovuar nder vite. Hoteli ndodhet ne qender te pjeses veneciane te qytetit , me pamje te mrekullueshme te detit , te Forteses dhe te sheshit "Spianada".

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cavo Olympo Luxury 5*
Katerini-Pieria Greqi

Operon Half Board ose Bed & Breakfast. ADULTS Only. Resorti luksoz eshte nje ndertim i ri strukturor mjaft modern , buze detit. Resorti me 5* ofron relaksin dhe luksin maksimal duke premtuar t’ju ktheje pushimet klienteve te tij , ne nje eksperience unike dhe te paharrueshme.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Century Resort 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Resorti ndodhet 400m larg detit dhe 8km larg qytezes Acharavi. Resorti vleresohet per gjelberimin dhe qetesine maksimale qe ofron per pushuesit. Keshillohet per pushime familjare. Resorti ofron 122 villa , apartamente dhe studio luksoze me siperfaqe kopshtesh prej 30.000m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Ipsos , rreth 14 km larg portit. Studiot jane pozicionuar vetem 600m larg detit , mes pemeve dhe gjelberimit. Per hir te afersise me Ipsos , studiot jane perfekte per pushime rinore dhe familjare. Ne Ipsos mund te gjendet qe nga restorantet dhe tavernat me gatime tradicionale , deri tek supermarketet

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Christina Studios Paleokastritsa operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Studiot ndodhen ne Paleokastritsa , rreth 24 km larg portit. Studiot ndodhen buze detit , 30m larg. Ofrohen per akomodim 7 studio dhe 2 apartamente me 2 dhoma secili. Ne largesine 30m ndodhet stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Chrousso Village Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne nje zone idilike me pyje pishe ne nje siperfaqe 4ha. Natyra dhe deti , dhomat komode , e kthejne kete hotel ne nje destinacion perfekt per te kaluar pushimet verore. Ndodhet 120km larg Selanikut. Hoteli disponon 159 dhoma komode.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

City Marina 3*
Korfuz Greqi

City Marina 3* operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Ndodhet ne qytet , rreth 1 km larg portit. Hoteli eshte shume prane me sheshin "Spianada" dhe qendren e qytetit. Hoteli eshte i stilit klasik. Keshillohet per pushime aktive dhe kulturore. Hoteli ofron 54 dhoma. Hotel Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Commodore 3*
Zakynthos Greqi

Commodore Hotel 3* operon All Inclusive. Commodore Hotel eshte ndertuar ne nje koder duke ofruar keshtu ne saj te pozites se tij , nje pamje te mrekullueshme te Resortit Argassi dhe te detit. Hoteli disponon 77 dhoma. Hoteli ndodhet 6 km larg aeroportit , 200 m larg qendres se Argassi dhe 300m larg plazhit. Program animacioni ofrohet nga hoteli simoter Admiral ( 50m larg )

cmimi/nate€20.00 REZERVO

Operon sipas parimit Full Board (Mengjes+Dreke+Darke) ose Half Board (Mengjes+Darke). Eshte buze detit ne Dassia , qyteze mjaft e njohur per jeten e gjalle te nates qe zhvillohet cdo sezon veror me mberritjen e turisteve. Hoteli eshte 10 km larg portit te Korfuzit. Hoteli ofron 212 dhoma. Hoteli eshte me dalje te drejtperdrejt ne det. Idela per pushime aktive gjate nates dhe dites

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ) . Ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Largesia nga deti eshte 700m. Kompleksi eshte i perbere nga studio 1 kateshe. Ipsos eshte nje qyteze mjaft e njohur per jeten aktive gjate nates dhe gjate dites me varietete sportive

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) . Hoteli eshte mjaft popullor ne Korfuz duke mirepritur personalitete te njohura si ish presidenti amerikan Jimmy Carter , presidentin e Greqise Constantine Karamanlis , aktoret Anthony Quinn dhe Jacqueline Bisset

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Mare Boutique 4*
Korfuz Greqi

Corfu Mare Boutique 4* operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne qytet , rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte i stilit Boutique. Hoteli shquhet per cilesi te larte akomodimi dhe sherbimi. Hoteli eshte shume afer me qendren e qytetit. Hoteli disponon 36 dhoma konforte. Hoteli ofrohet vetem per personat mbi 16 Vjec. Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Maris Bellos 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Benitses , rreth 12 km larg portit. Hoteli eshte ideal per pushime familjare pasi eshte shume ekonomik. Hoteli ofron disponibilitet prej 60 dhomash komode dhe me hapesire te bollshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Palace Luxury 5*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Corfu Town vetem 400m larg qendres dhe rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte i stilit klasik , ndodhet vetem 5 minuta larg Liston. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1954 nga arkitekti Sakelarios. Hoteli disponon 106 dhoma luksoze duke garantuar luksin e vecante per klientet e tij

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Hoteli ndodhet ne Nissaki , rreth 23 km larg portit. Hoteli ndodhet vetem 500m larg detit. Hoteli disponon 49 dhoma. Ngjitur me hotelin ndodhet stacioni i autobusit , nje mundesi shume e mire per te levizur me lirshem ne ishull.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Senses Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive Light , Half Board , Full Board. Ndodhet buze detit , 17km larg portit te Korfuzit. Resorti eshte nje kompleks ekskluziv i cili ofron nje sherbim cilesor ne akomodim dhe ne ushqim. Resorti ndodhet ne Agios Ioannis. Resorti disponon 84 dhoma konforte.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Corfu Village 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli eshte i pozicionuar ne Agios Ioannis Peristeron. Hoteli ndodhet buze detit. Largesia e hotelit nga porti eshte 17km. Ne afersi te hotelit ndodhet supermarket. Per te vizituar ishullin mund te shfrytezohet transporti publik

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cosmopolitan Hotel&SPA 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ofron luksin dhe akomodimin e nje hoteli te mirefillte SPA. Kompleksi ultra modern eshte nje zgjedhje e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme ne Katerini. Hoteli disponon 50 dhoma luksoze

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cronwell Platamon Resort 5*
Katerini-Pieria Greqi

Operon Ultra All Inclusive. Eshte nje resort luksoz buze detit ne Platamonas dhe ne nje distance te shkurter nga Larisa ose Katerini. Disponon 192 dhoma konforte dhe te konceptuara sipas stilit modern me siperfaqe 29-90m2. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe 6ha

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cronwell Rahoni Park 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne Kassandra , rreth 85 km larg Selanikut. Hoteli ndodhet ne Nea Skioni , qyteze peshkataresh

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cronwell Resort Sermilia 5*
Halkidiki Greqi

Operon Half Board dhe Full Board ( Me kerkese ). Hoteli ndodhet buze detit ne Sithonia. Hoteli shquhet per luksin qe ofron. Resorti disponon 102 Dhoma komode me siperfaqe minimale prej 18m2. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore njekohesisht.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne pjesen veriore te Korfuzit , 38km larg portit. Ndodhet buze detit ne nje zone te qete. Resorti eshte i rrethuar me kodra te veshura me peme. Kopshtet zene nje siperfaqe prej 35,000m2. Disponon 160 dhoma bungalow , ndertesa 2 kateshe

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cyprotel Panorama 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Sidari , rreth 42 km larg portit. Hoteli eshte ndertim i vitit 2002. Hoteli eshte ndertuar ne nje koder , e pyllezuar me qiparise dhe peme ulliri , me pamje te plazhit Sidari. Hoteli ndodhet vetem 450m larg detit. Hoteli ofron 156 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Danai Hotel 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Eshte nje ndertim i ri i perfunduar ne 2010. Hoteli cilesohet si nder hotelet me modern ne bregdetin e Pierias. Disponon 47 dhoma luksoze. Hoteli eshte 8km nga Katerini

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Daphne Holiday Club 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe/ose Bed&Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet ne Kassandra. Hoteli eshte ndertuar ne nje vend te tille duke ofruar nje pamje te mrekullueshme te Gjirit Toroneos. Hoteli ndodhet ne nje largesi prej 100km nga Selaniku , 200m nga qyteza Hanioti dhe 400m larg detit. Hoteli rrethohet me ullinj dhe konsiston ne 10 ndertesa

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet buze detit ne Dassia , vetem 12 km larg portit te Korfuzit , ne nje qyteze mjaft te njohur per jeten e nates mjaft te gjalle qe organizohet ketu me mberritjen e turisteve gjate sezonit veror. Hoteli disponon 251 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Debono Art Hotel 4*
Korfuz Greqi

Debono Art Hotel 4* operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Gouvia , rreth 9 km larg portit. Hoteli pozicionohet ne nje zone me gjelberim , 500m nga deti. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2012. Hoteli shquhet per cilesi ne akomodim dhe ne sherbim. Hoteli eshte ideal per pushime familjare.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Delfinia Hotel 4*
Korfuz Greqi

Hotel buze detit i cili operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke). Resorti eshte nje kompleks hotelier i ndertuar ne Moraitika ne pjesen jugore, vetem 20 km larg portit te Korfuzit. Resorti eshte i rrethuar me kopshte te gjelber. Moraitika eshte nje qyteze e njohur per jeten e gjalle te nates

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Denise Beach Hotel 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet buze detit ne Laganas , qendra e te cilit eshte vetem 200 m larg. Perbehet nga 3 ndertesa. Hoteli ofron pamje te mrekullueshme te ishullit Caretta - Caretta ( ishulli i breshkes )

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Diana Palace Hotel 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Argassi , Vetem 5 minuta ecje ne kembe larg detit. Largesia nga qendra eshte 5km. Hoteli ofron relaks ne kopshtet e tij me lule. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier "Diana Hotels". Hoteli disponon 120 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Diaporos Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Pozicionohet ne Vourvourou ne Sithonia , gadishulli i dyte i Halkidikise. Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote ne vitin 2012. Hoteli nodhet vetem 2-3 minuta ecje ne kembe larg nga plazhi. Ne afersi te hotelit ndodhen supermarkete

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Dimitra Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 8 km larg portit. Ndodhet vetem 400m larg detit ne nje zone te populluar , me shume dyqane dhe taverna. Kompleksi ofron 11 dhoma per akomodim. Kompleksi ndodhet 300m larg qendres se Gouvias

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Dion Boutique Hotel 4*
Parga-Preveza Greqi

Dion Boutique Hotel 4* operon sipas parimit Half Board. Dion Boutique Hotel ( rinovuar teresisht ) ndodhet ne qender te Prevezes , shume afer me qendren historike dhe shopping district. Hoteli eshte mjaft i njohur per cilesine mjaft te larte te sherbimit dhe luksin ne akomodim. Hoteli ndodhet 95km larg nga Igoumenitsa. Hoteli ndodhet ne largesi jo shume te madhe me te gjithe plazhet e zones. Hoteli disponon 33 dhoma standarte dhe 3 suite

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Dion Palace Beauty&SPA 5*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet buze detit ne largesine 70km nga Larissa dhe 10km nga Katerini. Hoteli eshte nje zgjedhje ideale per pushuesit ne kerkimi te konfortit , luksit dhe diteve aktive ne det

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Divani Corfu Palace 5*
Korfuz Greqi

Hotel luksoz i cili operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Hotel mjaft modern dhe i ndertuar ne kodren e gjelber ne Kanoni , vetem 4 km larg portit te Korfuzit. Hoteli u prezanton pushuesve te tij , pamjet e mrekullueshme te perendimit te diellit dhe disponon 162 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Dolphin Beach Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board ose Half Board. Ndodhet buze detit , me nje kapacitet akomodues prej 66 dhomash. Hoteli ndodhet shume afer me qytezen Possidi dhe 100 km larg Selanikut.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Domotel Agios Nikolaos 4*+
Parga-Preveza Greqi

Domotel Agios Nikolaos 4*+ operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Domotel Agios Nikolaos Hotel ndodhet ne Sivota. Hoteli konsiderohet si nje resort luksoz i rrethuar nga bukurite natyrore dhe ujrat e kristalte te detit. Hoteli keshillohet per pushime ne cift dhe me familjen

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Egrypos Pension 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Hoteli ndodhet ne Petriti , rreth 30 km larg portit. Fshat i vogel , por gjendet cdo gje per te mundesuar pushime te qeta dhe te paharrueshme. Pensioni eshte vetem 50m larg detit. Ne afersine 50m ndodhet dhe stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Elea Beach Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose All Inclusive. Ndodhet buze detit ne Dassia , 12 km larg portit te Korfuzit. Ndodhet prane nje plazhi te vleresuar me Flamurin Blu te Bashkimit Europian.Hoteli eshte i rrethuar nga kopshte me peme ulliri. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Elea Village Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli ndodhet ne Nikiti vetem 20 m larg Plazhit Elea. Hoteli eshte nje kompleks ndertimesh bungalow. Qyteza Nikiti dhe Nea Marmaras ndodhen 10 km larg hotelit. Hoteli disponon 80 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Hoteli ndodhet ne Sidari , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 150m. Hoteli ndodhet ne pjesen veriore te ishullit , afer me Canal d'Amour. Hoteli disponon 16 apartamente. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 1,5ha.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Elinotel Apolamare 5*
Halkidiki Greqi

Elinotel Apolamare Hotel 5* eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit Ultra All Inclusive , Full Board ose Half Board duke funksionuar per here te pare ne Prill 2009 . Hoteli eshte ndertuar sipas stilit Barque dhe Boutique. Hoteli ndodhet ne Hanioti , buze detit.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Elinotel Polis Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board ose Half Board. Ndodhet ne qender te qytezes Hanioti. Pesoi nje rinovim te plote ne vitin 2010. Hoteli disponon 56 dhoma.Eshte nje mundesi e mire per pushime aktive gjate veres

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Cavtat Epidaurus 3* operon sipas parimit All Inclusive & Half Board . Ndodhet 1km larg Cavtat buze detit, 12 km pa vajtur ne Dubrovnik. Hoteli ofron pamje spektakolare te ujrave te kristalta. ndodhet perballe me detin ne nje zone mjaft te qete te Cavtat. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Hoteli duke qene pjese e zinxhirit hotelier mjaft te njohur ne bote si “Smart Selection Hotels” , shquhet per cilesi ne sherbim . Per te rriturit , te rinjte dhe per femijet , hoteli ofron gjtithcka qe ju nevojitet per te kaluar pushime te gezueshme. Hoteli disponon 312 dhoma ne total

cmimi/nate€39.00 REZERVO

Erkina Villas
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate (Dhoma me Qera). Bdodhet ne Kalami , 37 km larg portit. Largesia e villave nga deti eshte 30-80m. Perbehet nga 6 villa luksoze. Villat jane kombinim i stilit kontemporant me ate tradicional korfiot. Qyteza me e afert Kassiopi eshte 9km larg. Ne rrezen 250m mund te gjenden dyqane dhe taverna me gatime mesdhetare.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Eros Riviera Beach 2*
Korfuz Greqi

operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje + Mengjes). Ndodhet ne Benitses , rreth 10 km larg portit. Hoteli eshte buze detit. Ne afersi te tij ndodhen supermarket dhe stacioni i autobusit. Recepsioni eshte prane Riviera Hotel. Hoteli keshillohet per pushime rinore. Hoteli eshte ne balance te plote cilesi-cmim.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Europe Hotel 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) ose Bed&Breakfast. Europe Hotel eshte rinovuar se fundmi. Hoteli disponon 36 dhoma komode. Ndodhet afer me qendren e banuar duke ofruar mundesine e njohjes nga afer te vendasve

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Fani Apartments
Korfuz Greqi

Fani Apartments operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ) . Hoteli ndodhet ne Ipsos , rreth 12 km larg portit. Largesia nga deti eshte 500m. Largesia supermarketi dhe stacioni i autobusit eshte 100m.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Filorian Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Kompleksi ndodhet buze detit. Perbehet nga 1 ndertese 2 kateshe. Ne largesine 500m ndodhet dhe Waterpark. Hoteli keshillohet per pushime familjare duke ofruar relax maksimal.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Filoxenia Hotel 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Tsilivi , rreth 5 km larg portit. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Diana Hotels Group. Hoteli keshillohet per pushime rinore kryesisht por dhe familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Firefly Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Hoteli ndodhet ne Moraitika , rreth 15 km larg portit. Hoteli eshte 30m larg detit. Largesia nga supermarketi me i afert dhe stacioni i autobusit eshte 50m.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Flegra Palace Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Pefkohori , Kassandra , ne nje zone mjaft te qeta dhe me ujra te kristalte te detit. Ne vitin 2001 hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote duke mundesuar kalimin nga 3* ne nje hotel tashme me 4*. Hoteli eshte rinovuar ne 2007 dhe 2008.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Fouxia Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Perama , rreth 5 km larg portit dhe vetem 100m larg detit. Kompleksi ndodhet ne nje zone te qete duke ofruar mundesine per relaks maksimal. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Siperfaqja e dhomave fillon nga 22m2. Kompleksi konsiston ne 14 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Fundana Villas 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Hoteli ndodhet ne Liapades. Hoteli eshte nje Mansion Historik i shek.XVI. Rrethohet nga 500 peme ulliri. Hoteli ofron pamje te mrekullueshme te kaltersise se detit Jon. Porti ndodhet 14 km larg. Plazhi Liapades eshte 3 km larg. Siperfaqja e dhomave fillon nga 30m2.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Gemini Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Half Board ose Bed&Breakfast . Hoteli ndodhet ne Messonghi , ne jug te ishullit Korfuz , rreth 22 km larg portit. Hoteli ndodhet vetem 50 m larg plazhit me rere te bute , dhe 10 m larg stacionit te autobusit. Hoteli disponon 125 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Gerekos Apartments 3*
Korfuz Greqi

operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Nissi Gerekou , rreth 8 km larg portit. Largesia nga deti eshte 100m , nga stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert eshte 200m. Ofrohen 12 Apartamente komode me siperfaqe 40-50m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Germany Hotel 2*+
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli ndodhet ne Olympiada , buze detit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2011. Hoteli disponon 17 dhoma. Hoteli ofron Mengjesin dhe Darken ne tavernen buze detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

GL Hotel 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. GL Hotel ndodhet vetem 80 m larg plazhit ne Paralia. Hoteli disponon 20 dhoma. Ne afersine 100m nga hoteli ndodhen supermarkete , stacioni i autobusit , bare dhe restorante

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Agios Gordios , rreth 12 km larg portit. Largesia nga deti eshte 300m. Ne afersine 50m ndodhet 1 supermarket. Hoteli disponon 20 dhoma. Ne nje hotel afer klientet mund te marrin dhe sherbimin Half Board.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Golden Sands Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne plazhin St.George Argirades , si nje nder plazht me te gjate dhe me te bukur te Korfuzit. Hoteli ndodhet 40 km larg portit. Hoteli orfon pamje te mrekullueshme te detit dhe te natyres perreth tij. Hoteli disponon 90 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board , Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Ndodhet ne Gouvia , rreth 10 km larg portit. Kompleksi eshte buze detit. Siperfaqja e kompleksit eshte 40,000m2. Keshillohet per pushime familjare. Kompleksi vleresohet per qetesine e tij dhe gjelberimin.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Grand Park Hotel 4* Dubrovnik operon sipas parimit Half Board . Grand Park Hotel ndodhet ne Dubrovnik shume prane me qendren e tij. Hoteli ofron nje gjelberim te pamase dhe duke qene shume prane qendres se Dubrovnik , eshte destinacioni perfekt per pushuesit qe kerkojne kombinim te pushimeve aktive gjate dites me eksplorimet kulturore te traditave dhe kultures vendase. Hoteli disponon 244 dhoma konforte

cmimi/nate€45.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Benitses , rreth 10 km larg portit. Hoteli ndodhet perballe me detin. Hoteli eshte destinacioni perfekt per pushime familjare dhe ne cift.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Grandotel Hanioti 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Hanioti , buze detit.. Largesia nga Selaniku eshte 115km. Plazhi perballe hotelit eshte vleresuar me Falmurin Blu per cilesine e reres dhe pastertine e ujrave. Disponon 135 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon Half Board. Ngrihet madherishem ne gadishull duke u kujtuar pushuesve lluksin e Queen Victoria dhe Perandoreshes Sissy. Resorti eshte mjaft i njohur per lluksin ne akomodim Shumica e dhomave te hotelit jane me pamje nga deti. Hoteli ndodhet vetem 12 km larg portit te Korfuzit. Hoteli eshte arreduar sipas stilit neoklasik. Hoteli disponon 301 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli ndodhet vetem 12 km larg portit te Korfuzit. Hoteli ofron nje pamje spektakolare te detit dhe te natyres i rrethuar me peme ulliri dhe pishe te buta ne faqet e kodres. Hoteli ofron per akomodim 260 dhoma mjaft komode dhe me siperfaqe te bollshme duke filluar nga 28 m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Grecotel Pella Beach 4*
Halkidiki Greqi

Grecotel Pella Beach 4* eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Hoteli ndodhet buze detit. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore Hoteli ndodhet ne Hanioti ne gadishullin Kassandra , buze detit me rere dhe guralece te vegjel. Hoteli eshte pjese e zinxhirit hotelier Grecotels. Hoteli shquhet per cilesi te larte te akomodimit dhe te sherbimit Hoteli disponon dhoma komode me siperfaqe minimale 24m2. Hoteli sugjerohet per pushime familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Hanioti Grand Victorian 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Kassandra , 100km larg Selanikut. Destinacion perfekt per ata qe jane ne kerkim te pushimeve verore duke i alternuar dhe me jeten e gjalle gjate oreve te mbremjes se vone. Ofron nje kapacitet prej 155 dhomash

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Hellinis Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Half Board ose Bed & Breakfast. Ndodhet ne Kanoni vetem 4 km larg portit te Korfuzit. Hoteli disponon 2 ndertesa 6 kateshe. Duke qene afer me qendren e ishullit , hoteli eshte vendi perfekt per pushuesit qe jane ne kerkim te eksplorimit te ishullit dhe te jetes se nates. Hoteli eshte hotel ekonomik , me largesi rreth 600 m larg plazhit Kanoni

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Holiday Island Resort & SPA 4* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board , Half Board ose Bed & Breakfast. Ndodhet ne South Ari Atoll, rreth 97 km larg Male-s , afersisht 30 minuta udhetim me Domestic Flight. Eshte 700m i gjate dhe 100m i gjere

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Hotel Cavtat 3* operon sipas parimit Half Board . Hotel Cavtat ndodhet ne Gjirin Tiha ne Cavtat , 12 km pa arritur ne Dubrovnik. Hoteli ndodhet shume afer me detin duke ofruar pamje te mrekullueshme te perendimit te diellit , pare nga veranda e hotelit. Hoteli disponon 92 dhoma. Hoteli operon deri ne 1 Nentor

cmimi/nate€38.00 REZERVO

Hotel Croatia 5* operon sipas parimit Half Board . Hotel Croatia ndodhet ne Cavtat. Hoteli eshte mjaft i njohur per cilesi te larte akomodimi dhe sherbimi qe ofron per klientet e tij. Hoteli ngrihet madherishem mbi nje koder duke ofruar pamje te mrekullueshme te ujrave te kalter te Detit Adriatik. Hoteli disponon 487 Dhoma luksoze.

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Ikos Oceania Club 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Ultra All Inclusive . Eshte hapur ne vitin 2005. Hoteli ka nje pozicion dominant duke ofruar pamje mahnitese te Detit Egje dhe te Malit Olimpos. Eshte nje kompleks i rrethuar me peme ulliri dhe pishe.Eshte i pozicionuar ne Nea Moudania , 60 Km larg nga Selaniku.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Ikos Olivia Resort 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Ultra All Inclusive. Hoteli ndodhet buze detit ne Gjirin Torroneos. Resorti shtrihet ne nje siperfaqe prej 22 ha. Resorti ofron 3 pishina. Resorti disponon 291 dhoma te tipit deluxe dhe bungalow. Resorti keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Gjatesia e plazhit privat te resortit eshte 450m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Imperial Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon All Inclusive. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Zante Royal Resort. Hoteli ngrihet mbi nje koder , duke ofruar pamje mahnitese te detit. Keshillohet per familje

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Imperial Med Resort 5*
Santorini Greqi

Imperial Med Resort Hotel 4* operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Imperial Med Resort ndodhet ne Agia Paraskevi , ne afersi me Kamari Beach. Kapaciteti akomodues i resorti eshte 47 dhoma , te gjitha te arreduara sipas stilit Boutique. Resorti organizon ceremoni martesore pergjate gjithe vitit. Hoteli ndodhet ne nje zone mjaft te gjalle gjate mbremjeve duke ofruar cdo gje qe nje turist mund te kerkoje ne kete ishull

cmimi/nate€60.00 REZERVO

Ipsos Beach Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board ( Mengjes + Darke ).Hoteli ndodhet ne qytezen me te njohur ne ishull per jeten e nates qe organizohet. Hoteli keshillohet kryesisht per pushues familjar dhe rinor. Hoteli ndodhet 12 km larg portit. Largesia nga deti eshte 100m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Irene Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Ndodhet ne Agios Gordios , rreth 15 km larg portit. Ndodhet 400m larg detit. Gjatesia e detit ne kete zone eshte 1km. Apartamentet jane shume afer me qendren e qytezes. Ne afersi te tyre ndodhet dhe stacioni i autobusit.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board , Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Ndodhet ne Kavos , mjaft e njohur per jeten aktive te nates dhe sportive gjate dites , rreth 40 km larg portit. Largesia nga deti varion 0 - 100m (Annex Building). Ofrohet per pushime rinore. Hoteli operon Adults ONLY.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Ultra All Inclusive ose Half Board. Resorti u ofron pushuesve te tij lluksin dhe relaksin e paimagjinueshem duke pasur dalje te drejtperdrejte ne det . Resorti eshte i stilit modern dhe tradicional

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Ivka Hotel 3*
Kroaci

Ivka Hotel 3* operon sipas parimit Full Board ose Half Board Ivka Hotel ndodhet ne gadishullin Lapad. Hoteli operon gjate gjithe vitit duke qen ne nje zone mjaft te populluar te Dubrovnikut. Ne afersi te hotelit ndodhen shume restorante qe ofrojne gatime tradicionale vendase. Hoteli disponon 76 dhoma

cmimi/nate€25.00 REZERVO

Jason Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Hoteli ndodhet 300m larg Plazhit Ipsos , ne nje kodrine. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Hoteli keshillohet per pushime rinore.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kallisti Thera 4*
Santorini Greqi

Kallisti Thera 4* operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. Kallisti Thera ne qytezen Fira , vetem disa hapa larg muzeumeve , galerive , tavernave dhe lokaleve te nates. Hoteli eshte vndi ideal per te njohur me mire kete ishull magjepses. Hoteli keshillohet per ciftet ne muaj mjalti. Hoteli ofron 50 dhoma luksoze dhe mjaft komforte

cmimi/nate€62.00 REZERVO

Kanali Beach 3*
Parga-Preveza Greqi

Kanali Beach Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hotel Kanali Beach ndodhet ne zonen Kanali ne Preveza , 12 km larg qendres dhe vetem 400m larg detit. Pushuesit e ketij hoteli kane akses te lehte per te vizituar Prevezen ( Qendren Arkeologjike Nikopolis , Teatrin e lashte Dodona , etj ). Hoteli rrethohet me kopshte me gjelberim te perhershem. Hoteli disponon 41 dhoma

cmimi/nate€40.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Dhoma me Qera). Ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Hoteli ndodhet buze detit , vetem 10m larg plazhit. Vendndodhja e hotelit eshte perfekte per te pasur pushime aktive gjate dites dhe sidomos gjate mbremjeve. Hoteli eshte perfekt per pushime rinore , ne afersi te disco lokaleve dhe tavernave me gatime vendase

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Karina Hotel 2*+
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Ndodhet ne Benitses , rreth 12 km larg portit. Hoteli ndodhet 30m larg detit ne Tsaki. Hoteli disponon 23 dhoma komode. Jeta e nates ndodhet vetem 10 minuta larg me ecje nga hoteli.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Karras Hotel 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Laganas , resorti me i njohur ne ishull per jeten e gjalle dhe aktive qe zhvillohet gjate mbremjeve. Hoteli ndodhet 300m larg detit dhe 700m larg qendres se Laganas.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kassandra Palace 5*
Halkidiki Greqi

Hotel buze detit i cili operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Ndodhet ne Kriopigi ne nje largesi prej 80 km nga Selaniku. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 7 ha. Hoteli ka dalje te drejtperdrejte ne det duke ofruar pamjet e mrekullueshme te detit. Disponon 300 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kefalonia Bay Palace 5*
Kefalonia Greqi

Kefalonia Bay Palace 5* eshte nje hotel buze detit qe operon Half Board. Hoteli eshte i pozicionuar ne Agia Effimia. Hoteli ndodhet buze detit ne plazhin Mirto dhe shume afer me liqenin Melissani dhe Shpellen Drogarati. Hoteli disponon 42 dhoma dhe 6 villa luksoze. Duke qene shume prane me qytezen Agia Effimia , hoteli mundeson per pushuesit e tij dhe eksplorimin e ishullit dhe njohjen me traditat vendase te gatimit dhe artit.

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Kefalonia Palace Hotel 4*
Kefalonia Greqi

Kefalonia Palace Hotel 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli eshte i pozicionuar ne Kefalonia. Hoteli eshte 50m larg plazhit te famshem Xi me rere te kuqe. Hoteli ndodhet 6km larg qytezes Lixouri. Dhomat e hotelit jane te dekoruara me shije dhe ofrojne konfort maksimal per pushuesit. Hoteli disponon 197 dhoma

cmimi/nate€50.00 REZERVO

Keri Village 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Zakynthos. Hoteli ofron akomodim per personat mbi moshen 18 vjec. Hotel Adults Only. Hoteli eshte nje kombinim perfekt i relaksit me gjallerine e aktiviteteve gjate dites dhe mbremjeve.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kiki’s Apartments 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Barbati , rreth 15 km larg portit. Apartamentet jane komode dhe ne gjendje te ofrojne komfort per pushuesit. Apartmentet jan ne mes te gjelberimit dhe te pemeve te ullinjve. Apartamentet ofrojne pamje te mrekullueshme nga verandat

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Klelia Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Kalamaki , rreth 4 km larg portit. Hoteli eshte 90m larg detit. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne vitin 2012. Eshte destinacioni ideal per pushime familjare dhe rinore njekohesisht

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Konstantin Beach 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Konstantin Beach Hotel ndodhet buze detit ne Alykes. Largesia e hotelit nga porti eshte 16km. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete. Disponon 48 dhoma. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Apartamentet ndodhen 300m larg detit. Ne afersi ndodhen dyqane dhe restorante me gatime tradicionale. Kompleksi perbehet nga 2 ndertesa. Ofrohen 10 apartamente dhe studio komode.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ) dhe / ose Room Rate (Dhoma me Qera). Hoteli ndodhet ne qender te Korfuzit , 2 km larg portit. Hoteli eshte ndertuar qe ne 1862. Hoteli ndodhet perballe me Portin e Vjeter. Hoteli qendron i hapur gjate gjithe vitit. Ne afersi te hotelit ndodhen gjithe atraksionet e ishullit qe mund te vizitohen dhe ne kembe. Hoteli keshillohet per pushime kulturore. Hoteli disponon 31 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon Full Board , Half Board ose Bed&Breakfast . Resorti eshte i pozicionuar buze detit ne Kontokali rreth 4 km larg portit te Korfuzit. Resorti ndodhet midis gjelberimit dhe detit te kalter. Sherbimi dhe akomodimi qe ofron resorti , jane te nje cilesie te larte.Hoteli disponon 259 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Ndodhet buze detit ne Acharavi , rreth 40 km larg portit. Hoteli ndodhet ne pjesen veriore. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1982 dhe rinovuar ne vitin 2004. Hoteli eshte buze detit , 10m larg plazhit ne Acharavi , plazhi me i gjate ne ishullin e Korfuzit. Hoteli keshillohet si per pushime rinore dhe per familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kriopigi Beach Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne qytezen Kriopigi ne prefekturen e Halkidiki-se. Eshte ndertuar ne majen e kesaj qyteze ne lartesine rreth 120 m mbi nivelin e detit. Kapacitet akomodues prej 180 dhomash. Hoteli ofron sherbimin e transportit falas deri ne plazh

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Kronos Hotel 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) ose Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Kronos Hotel ndodhet ne Platamonas. Hoteli disponon 42 dhoma te rinovuara teresisht gjate vitit 2008

cmimi/nate€0.00 REZERVO

La Calma Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Dassia , rreth 12 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 450m. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Siperfaqja e dhomave fillon nga 22m2. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Moraitika , rreth 20 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 300m. Apartamentet jane komode dhe ne gjendje te ofrojne relaks per cdo familje. Ne afersi te hotelit ndodhen bare , taverna dhe dyqane te ndryshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lagomandra Beach 4*
Halkidiki Greqi

Hotel buze detit sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke). Hoteli ndodhet ne Sithonia , rreth 6km larg Neo Marmaras. Plazhi Lagomandra eshte vleresuar me Flamurin Blu per pastertine e tij. Hoteli disponon 90 dhoma te cilat jane rinovuar teresisht ne vitet 2010 dhe 2011

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lagomandra Hotel & SPA 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board . Hoteli ndodhet ne Sithonia. Hoteli disponon 120 dhoma te rinovuara gjate viteve 2009 dhe 2013. Hoteli eshte zgjedhja e duhur per pushime familjare ne Halkidki. Hoteli shquhet per cilesi te larte

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Le Mirage Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board dhe / ose Bed & Breakfast. Hoteli ndodhet ne Benitses , rreth 10 km larg portit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2006. Hoteli disponon 33 dhoma. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Sherbimi Half Board eshte A La Carte

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lefkes Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 40 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 150m. Disponon 3 Apartamente. Largesia nga stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert eshte 500m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Bed & Breakfast dhe / ose Room Rate. Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 40 km larg portit. Hoteli ndodhet 700m larg detit. Hoteli eshte i stilit Boutique. Hoteli eshte i rrethuar nga gjelberim i perhershem. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lero Hotel 3*
Kroaci

Lero Hotel 5* operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. Lero Hotel ndodhet ne qytetin e vjeter Dubrovnik. Hoteli eshte perfekt per pushuesit qe jane ne kerkim te pushimeve active gjate gjithe vitit. Ne afersi te hotelit ndodhen shume locale dhe restorante me gatime tradicionale vendase. Hoteli ofron mundesine e akomodimit ne 155 dhoma.

cmimi/nate€28.00 REZERVO

Lesse Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Ndodhet ne Kasandra. Eshte ndertuar ne 2003 ne nje siperfaqe rreth 12 ha i rrethuar me peme pishe te bute dhe ullinj. Ndodhet 80 m larg plazhit. Disponon 72 dhoma dhe 16 apartamente komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Liberty’s Studios 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Acharavi , rreth 40 km larg portit. Largesia nga deti eshte 150m. Kompleksi i apartamenteve eshte mes gjelberimit dhe palmave te larta. Kompleksi ofron nje siperfaqe te madhe me kopsht. Kompleksi disponon 6 studio

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lily Ann Village 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Nikiti , Sithonia. Konsiston ne nje kompleks prej 4 ndertesash. Eshte ideal per pushime familjare. Hoteli disponon 40 dhoma me siperfaqe 24m2. Plazhi ndodhet 400m larg hotelit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Lina’s Studios 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Hoteli ndodhet ne Messonghi , rreth 20 km larg portit. Largesia nga plazhi publik eshte 500m. Kompleksi ndodhet ne nje zone te qete ne Moraitika. Perbehet nga ndertesa 2 kateshe.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Livadi Nafsika 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Dassia , 11km larg portit. Hoteli eshte ndertuar ne nje zone mjaft te qete 300m larg detit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2011. Hoteli disponon 102 dhoma. Cdo 20 minuta kalon ne afersi te hotelit autobusi i linjes se Korfuzit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louis Corcyra Beach 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli ndodhet buze detit ne Gouvia. Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote ne vitin 2011. Hoteli eshte destinacioni perfekt per pushime familjare. Hoteli disponon 370 dhoma komode. Hoteli vleresohet per cilesi ne sherbim dhe akomodim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louis Kerkyra Golf 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive . Ndodhet buze detit vetem 3 km larg portit te Korfuzit. Hoteli iu nenshtrua rinovimeve te dhomave dhe te korridoreve gjate viteve 2010 – 2011. Hoteli eshte i rrethuar nga kopshte rreth 95 acres. Destinacion perfekt per pushime familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louis Plagos Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit ne Tsilivi. Hoteli disponon 161 dhoma komode , pjesa me madhe e te cilave iu nenshtrua rinovimit ne dimer 2014.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louis Zante Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit i rrethuar nga kopshte me gjelberim te perhershem me nje siperfaqe 230ha. Ofron cdo gje qe nje familje mund te kerkoje

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Loutra Beach Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne pjesen jugperendimore te gadishullit Kassandra ne fshatin piktoresk Loutra. Hoteli eshte buze detit . Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote ne vitin 2005-2006. Kapacitet akomodues prej 22 dhomash

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Loutrovia Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet buze detit ne Benitses , rreth 12 km larg portit. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes eshte 300m. Hoteli eshte ideal per pushime me kosto te ulet. Stacioni Autobusit eshte100m larg

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Louvre Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 6 km larg portit. Largesia nga deti eshte 100m. Hoteli eshte rinovuar ne 2002 dhe disponon 25 dhoma. Ne afersi te hotelit ndodhet cdo gje qe pushuesit mund te kerkojne: taverna , bare , dyqane

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mabely Grand 5*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Kambi i shtrire ne nje siperfaqe 60.000 m2. Eshte ndertuar ne 2008. Vleresohet per cilesi ne sherbim dhe ne akomodim. Hoteli ofron 108 dhoma luksoze. Hoteli ngrihet madherishem mbi nje koder

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Magna Graecia Hotel 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Hoteli ndodhet ne Dassia , ne pjesen qendrore te ishullit , rreth 12 km larg portit te Korfuzit. Hoteli ofrohet per pushime familjare duke qene nje hotel ne balance midis cmimit ekonomik te ofruar dhe cilesise se sherbimit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Majestic Hotel & SPA 4*
Zakynthos Greqi

Majestic Hotel & SPA 4* operon sipas parimit All Inclusive Majestic Hotel & SPA ndodhet ne Laganas resorti me i njohur ne ishullin e Zakynthos. Largesia e hotelit nga deti eshte vetem 400m. Hoteli disponon 140 dhoma.

cmimi/nate€42.00 REZERVO

Mak Hotel 4*
Bullgari

Mak Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive. Mak Hotel ndodhet ne Varna , Bullgari. Largesia e hotelit nga Tirana eshte 1100 km. Resorti ndodhet ne qender te Golden Sands , rreth 300m larg detit dhe shetitores. Resorti rrethohet me peme te larta dhe te gjelberta per t’u dhene pushuesve relaksin e munguar. Resorti disponon 149 dhoma. Resorti eshte rinovuar ne vitin 2014. Resorti eshte nje ndertese 7 kateshe

cmimi/nate€25.00 REZERVO

Makarios Beach Hotel 3*
Santorini Greqi

Makarios Beach Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive. Makarios Hotel ndodhet ne Kamari , zone mjaft e njohur per plazhin e saj dhe per jeten aktive qe ofron. Largesia e hotelit nga deti eshte vetem 150m ndersa nga Fira eshte 9km dhe nga aeroporti eshte 5km. Hoteli eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor cikladik. Hoteli disponon 68 dhoma komode ne gjendje te permbushin cdo kerkese te pushuesve per pushime relaksuese.

cmimi/nate€38.00 REZERVO

Maltezos Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Ndodhet ne Gouvia , rreth 5 km larg portit. Hoteli ndodhet 250m larg detit. Hoteli disponon 26 dhoma komode. Duke qene ne afersi te qendres se Gouvia, hoteli ofron mundesine e kalimit te gezueshem te pushimeve

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Hoteli eshte mjaft lluksoz. Resorti perbehet nga 2 ndertesa kryesore dhe ndertesa te tjera me te vogla (Cluster), sipas arkitektures mesdhetare. Marbella Beach ofron akomodim elegant me hapesire te bollshme. Ndodhet 15 km larg portit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli ndodhet buze detut ne Agios Spyridon rreth 37 km larg portit. Hoteli ndodhet ne pjesen veri-lindore te ishullit , ne nje zone te virgjer. Hoteli disponon 350 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet ne Benitses , rreth 10 km larg portit. Largesia nga deti eshte 50m. Apartamentet jane komode dhe te mirepajisura. Ne afersi gjenden shume lokale dhe taverna me gatime vendase. Ne afersine 30m ndodhet stacioni i autobusit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet buze detit ne Agios Gordios , rreth 15 km larg portit. Kompleksi konsiston ne 2 ndertesa. Ndertesa e pare eshte 30m larg detit dhe ofron studio dhe apartamente me pamje nga kopshti. Ndertesa e dyte ndodhet buze detit duke ofruar studio me pamje deti

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Marina Grand Beach 5* operon sipas parimit All Inclusive. Marina Grand Beach Hotel ndodhet buze detit ne Varna , Bullgari. Largesia e hotelit nga Tirana eshte 1050 km. Resorti eshte ndertuar ne vitin 2002 dhe eshte rikonstruktuar ne vitin 2014. Resorti ndodhet ne nje zone me gjelberim dhe perballe detit. Ne afersi te resortit ndodhen tavern dhe restorante me gatime tradicionale vendase. Resorti ofron 234 dhoma komode. Resorti keshillohet per Pushime familjare. Resorti ndodhet 200m larg qendres

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Marios Studios 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet ne Sidari , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 400m. Kompleksi ofron 14 studio. Kompleksi rrethohet me gjelberim. Ofrohet BBQ facilities. Ne largesine 100m eshte nje Water Park i vogel. Largesia nga qendra e Sidari eshte 500m , ku mund te gjenden shume restorante , lokale dhe dyqane.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne pjesen me panoramike te ishullit te Korfuzit ne Aquis Gordios. Hoteli ndodhet 19km larg portit te Korfuzit dhe 500m larg qendres se Aquis Gordios. Hoteli operon si Hotel Adults Only. Hoteli disponon 246 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet ne Korfuz , rreth 3 km larg portit. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli eshte i stilit "Art Hotel". Dhomat e hotelit ofrojne komfort dhe luks. Hoteli ofrohet Adults ONLY.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mediterranean Beach 4*
Santorini Greqi

Mediterranean Beach Hotel 4* operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. Hoteli ndodhet buze detit , ne Monolithos prane Kamari Beach me dalje te drejtperdrejt ne det. Hoteli ndodhet ne nje zone mjaft te qete dukeofruar relaks maksimal. Hoteli ndodhet vetem 5 km larg aeroportit dhe 8 km larg Fira-s kryeqytetit te ishullit. Hoteli disponon 70 dhoma disa nga te cilat jane bungalow.

cmimi/nate€48.00 REZERVO

Mediterranean Beach Resort 5* operon sipas parimit Half Board. Mediterranean Beach Resort ndodhet buze detit ne Laganas. Resorti perbehet nga 8 ndertesa me emra te ndryshem , por te gatshem te ofrojne relaksin dhe komoditetin maksimal per pushuesit. Resorti ka kapacitet prej 113 dhoma. Resorti ndodhet ne buze te plazhit me rere te bute ne Laganas. Perballe tij pozicionohet mahnitshem ishulli Caretta - Caretta. Resorti keshillohet si per pushime familjare dhe per rinore

cmimi/nate€56.00 REZERVO

Mediterranean Olympus 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne Litochoro, vend ne kembe te Malit Olympus. Hoteli ndodhet 91km larg Selanikut dhe 24 km larg Katerinit. Hoteli disponon 23 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mediterranean Princess 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne largesine 6km nga Katerini dhe 62 km nga Selaniku. Plazhi ndodhet 400m larg hotelit. Disponon 75 dhoma komode. Eshte ndertuar ne 2008

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mediterranean Resort 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet 70km larg qytetit te Selanikut dhe vetem 50m larg detit. Hoteli ndodhet ne Paralia. Hoteli disponon 68 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mediterranean Royal 5*
Santorini Greqi

Mediterranean Royal Hotel 5* operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board . Hoteli ndodhet 200m larg detit , ne Monolithos prane Kamari Beach. Hoteli ndodhet vetem 5 km larg aeroportit dhe 8 km larg Fira-s kryeqytetit te ishullit. Hoteli keshillohet si per pushime familjare dhe per pushime rinore duke qene mjaft afer me lokalet dhe dyqanet e shumte te Kamar-it.

cmimi/nate€50.00 REZERVO

Mediterranean Village 5*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli eshte ne nje pozicion mjaft te mire i gatshem per te permbushur cdo kerkese te pushuesve. Hoteli ndodhet buze detit ne Gjirin Thermaikos. Hoteli shquhet per cilesine shume te larte te sherbimit dhe te akomodimit. Resorti disponon 176 dhoma luksoze

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mega Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Ndodhet buze detit ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Hoteli disponon 56 dhoma. Per hir te afersise me tavernat , lokalet dhe dyqanet , ky hotel keshillohet pushime familjare dhe per rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Melia Grand Hermitage 5* operon sipas parimit All Inclusive. Melia Grand Hermitage Hotel ndodhet ne Varna , buze ujrave te Detit te Zi ne Bullgari. Largesia e hotelit nga Tirana eshte 1100 km. Ne afersi te resortit ndodhen tavern dhe locale qe sherbejne gatime vendase. Resorti permbush cdo kerkese te pushuesve. Resorti ofron 727 dhoma komode. Resorti ne vitin 2014 eshte pajisur dhe me 1 rreshqitese ujore. Resorti eshte destinacion perfekt per pushime familjare per hi rte afersise me detin dhe te pemeve te pishave qe e rrethojne

cmimi/nate€57.00 REZERVO

Melissa Gold Coast 2*+
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Hoteli ndodhet ne Psakoudia. Hoteli konsiston ne 4 ndertesa te ndara nga Rruga nacionale. Ndertesat shtrihen midis pishave dhe detit. Hoteli disponon 63 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Meliton – Porto Carras 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board , Half Board , Bed&Breakfast. Resorti ngjan me nje anije crociere gati per lundrim. Hoteli eshte mjaft i njohur ne Halkidiki per lluksin e tij ne sherbim dhe facilitete. Resorti ndodhet buze detit dhe disponon 486 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mendi Hotel 3*+
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Kassandra. Hoteli ndodhet buze detit dhe disponon 163 dhoma komode. Hoteli eshte ne largesine 16km nga qendra e qytezes dhe vetem 90km larg Selanikut.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Messonghi Beach 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit ne Moraitika , rreth 20 km larg portit te Korfuzit. Hoteli eshte nje kompleks hotelier i madh me kapacitet akomodues prej 920 dhomash.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Mirabelle Hotel 3*
Zakynthos Greqi

Mirabelle Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes+Darke ). Mirabelle Hotel ndodhet ne Argasi , rreth 4km larg portit te ishullit. Hoteli ndodhet vetem 40 m larg detit. Hoteli konsiston ne 3 ndertesa me 9 studio dhe 18 dhoma. Hoteli keshillohet per pushime rinore

cmimi/nate€20.00 REZERVO

Molfetta Beach 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje + Mengjes). Ndodhet buze detit ne Gouvia , rreth 7 km larg portit. Gouvia eshte nje qyteze e njohur per jeten aktive te nates dhe sportet ujore gjate dites. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 3000 m2. Hoteli disponon 27 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Nautilus Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board . Nautilus Hotel ndodhet ne Barbati , pjesa veri – lindore e Korfuzit. Hoteli ndodhet 15km larg portit dhe 2km larg Ipsos. Vetem 10 minuta me ecje eshte largesia e hotelit me plazhin.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Nefeli Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje + Mengjes). Ndodhet ne Gadishullin Kommeno , rreth 15 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 800m. Hoteli rrethohet me gjelberim dhe me peme ulliri. Hoteli disponon 45 dhoma komode te ndara ne 3 ndertesa. Hoteli i qete per familjar

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Nika Island Resort Hotel 4*+ operon sipas parimit All Inclusive ose Full Board. Nika Island Resort Hotel eshte i vetmi resort i cili ka plazhe private per secilen villa. Resorti ndodhet ne North Ari Atoll , Maldives , rreth 75 km larg Male-s , afersisht 30 minuta udhetim me Sea Plane nga Male. Ky resort eshte me nje siperfaqe rreth 30000 m2. Resorti ofron akomodim ne 43 villa. Cdo villa ka plazhin e vete privat me jacuzzi , shezlong , dush ne natyre , me siperfaqe minimale 35 m2

cmimi/nate€120.00 REZERVO

Nissaki Beach Hotel 4*
Korfuz Greqi

Nissaki Beach Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Nissaki Beach Hotel 4* ndodhet ne Nissaki, pjesa veri-lindore e ishullit te Korfuzit. Hoteli eshte 22km larg portit te Korfuzit. Hoteli pozicionohet buze detit , i ndertuar ne nje kodrine per te ofruar pamje te mrekullueshme te detit. Hoteli disponon 239 dhoma komode.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Oasis Hotel 3*
Korfuz Greqi

Oasis Hotel 3* hotel buze detit sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Perama , vetem 4 km larg portit. Hoteli disponon 90 dhoma komode te arreduara sipas stilit modern dhe te dekoruara me ngjyra te ngrohta. Hoteli ndodhet shume afer me lokalet dhe restorantet e zones

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Resorti ndodhet ne Kavos , rreth 45 km larg portit. Largesia nga deti eshte 200m. Stacioni i autobusit dhe supermarketi me i afert eshte 10m larg resortit. Resorti shtrihet ne nje hapesire te gjelber. Resort Adults ONLY

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympian Bay 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet buze detit ne Leptokaria Pierias. Pozicionimi i hotelit e ben kete hotel te preferuar per pushime familjare. Hoteli disponon 268 dhoma dhe bungalow te ndara ne 7 blloqe. Hoteli ndodhet 25km larg Katerinit dhe 90km larg Selanikut.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympic Kosmas Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Ndodhet ne Hanioti , vetem 85 km larg Selanik. Hoteli eshte ne mes te gjelberimit dhe te detit. Largesia nga deti 150m. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes eshte 500m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympic Star 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Bed&Breakfast. Olympic Star ndodhet ne buze te detit, te vleresuar me flamurin blu , ne Nei Pori Pieria. Hoteli disponon 32 dhoma. Hoteli ndodhet 40km larg Katerinit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympion Melathron 2*+
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Hoteli ndodhet ne Platamonas , rreth 100m larg detit. Hoteli keshillohet per pushime rinore dhe familjare. Hoteli disponon 22 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympion Sunset 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet buze detit ne Fourka ne Kassandra. Disponon 97 dhoma komode. Cilesohet si nje nder hotelet cilesor ne bregdetin e Halkidikise. Per vete pozicionin e tij , keshillohet per personat qe jane ne kerkim te pushime nen rrezet e diellit te kombinuar me freskine e detit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympion Village 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) , Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes) dhe / ose Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet ne Kavos , rreth 40 km larg portit. Largesia nga deti eshte 1 km. Resorti eshte vendi ideal per pushime familjare dhe rinore. Ne largesine 250m nga resorti ndodhet stacioni me i afert i autobusit. Resorti pranon kafshe personale deri ne peshen 4kg

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Olympus Thea 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne Platamonas ne maje te nje kodrine duke ofruar pamje mahnitese te detit. Hoteli vleresohet per cilesi ne akomodim dhe ne sherbim. Hoteli disponon 52 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Omiros Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 6 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 500m. Hoteli disponon 62 dhoma komode. Keshillohet per pushime rinore dhe familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Palazzo Di Zante 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne resortin Vassilikos ne pjesen jugore te ishullit. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Hoteli ndodhet ne majen e nje kodre me gjelberim , 150m larg plazhit Mavratzis ne zonen e Vasilikos.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive , Half Board , Bed&Breakfast. Ndodhet ne Paleokastritsa , zona me e bukur e ishullit , rreth 22 km larg portit te Korfuzit. Pamjet e detit nga ballkonet e hotelit jane magjepsese. Hoteli ndodhet vetem 200 m larg plazhit. Hoteli ofron 179 dhoma komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Palladium Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Kassandra , 3km larg qytezes Kalithea , e njohur per jeten e nates. Eshte 600m larg detit. Perbehet nga 4 ndertesa bungalow . Hoteli disponon 60 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Pallini Beach 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) . Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier “G Hotels”. Pallini Beach Hotel ndodhet buze detit , ne Kasandra , vetem 69 km larg Selanikut. Shumica e dhomave te hotelit jane me pamje pjeserisht ose plotesisht nga deti.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Pantokrator Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Ndodhet ne Barbati , rreth 19 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 300m. Hoteli disponon 86 dhoma superiore dhe 14 dhoma standard. Nga verandat e hotelit ofrohen pamje te mrekullueshme te detit Jon

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Paradise Island Resort Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board , Half Board ose Bed & Breakfast. Paradise Island Resort Hotel ndodhet ne Maldives , rreth 9.6km larg Male-s , afersisht 20 minuta udhetim me Speed Boat nga Male. Ky resort eshte 931m i gjate dhe 201m i gjere i rrethuar me peme tropikale dhe plazhe te mrekullueshme. Dhomat Superiore te resortit ofrojne pamje te Oqeanit Indian. Siperfaqja minimale e dhomave eshte 26 m2. Resorti ofron akomodim ne 280 dhoma.

cmimi/nate€99.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Largesia nga deti eshte 400m. Perbehet nga ndertese 2 kateshe. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Ne afersi ndodhen restorante dhe lokale

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Parga Beach Resort 3*
Parga-Preveza Greqi

Parga Beach Resort 3* operon sipas parimit Half Board. Parga Beach Resort eshte destinacioni perfekt veror per turistet ne kerkim te detit te kalter dhe ushqimit tradicional grek. Hoteli ndodhet ne Parga dhe 48km larg nga Igoumenitsa. Hoteli disponon 77 dhoma te ndertuara midis pemeve te ullinjve dhe kopshteve me lule. Hoteli vleresohet per cilesi te larte akomodimi dhe sherbim qe ofron.

cmimi/nate€55.00 REZERVO

Pegasus Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Roda , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 400m. Hoteli eshte i tipit Family Run , ideal per pushime ne cift , familjare dhe rinore. Hoteli disponon 39 dhoma. Stacioni autobusit dhe supermarketi vetem 100m

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Penelope Studios 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke). Ndodhet buze detit ne Boukari , rreth 20 km larg portit. Hotelin nga deti e ndan vetem rruga. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Hoteli disponon 16 dhoma. 10m larg ndodhet dhe supermarketi

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Perama Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes). Hoteli ndodhet ne qender te Perama , rreth 7 km larg portit. Hoteli eshte 80m larg detit. Hoteli eshte i tipit Family Run Hotel.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Philoxenia Bungalow 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet 100m larg detit duke ofruar per admirim nje pamje te ujrave te kristalte te detit. Ndodhet 80km larg Selanikut. Disponon 155 dhoma .Hoteli eshte vendi ideal per pushime familjare.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Planos Beach 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Tsilivi , disa 80 metra lag detit dhe vetem 2 minuta ne kembe larg qendres Tsilivi. Hoteli keshillohet per pushime familjare. Largesia e hotelit nga porti eshte 5km.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Pomegranate SPA Hotel 5*
Halkidiki Greqi

Pomegranate SPA Hotel 5* eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit Half Board. Hoteli ndodhet ne Nea Potidea. Hoteli pozicionohet buze detit. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne vitin 2011 dhe 2013. Hoteli vleresohet per cilesi ne sherbim dhe ne Akomodim. Hoteli sugjerohet per pushime familjare ne kerkim te relaksit qe te fal natyra e qete dhe deti i kalter.Hoteli disponon 175 dhoma luksoze.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Popi Star 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast (Fjetje + Mengjes). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 6 km larg portit. Largesia nga deti eshte 150m. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2008. Hoteli eshte mjaft ekonomik

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Porfi Beach 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Renditet ne hotelet cilesor ne Halkidiki. Hoteli ka filluar funksionimin e tij qe ne vitin 1992. Vendndodhja e hotelit eshte pika e tij e forte , duke qene ne nje zone mjaft te qete duke ofruar relaks per pushuesit. Hoteli disponon 88 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Port Marina Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive , Full Board ose Half Board. Ndodhet 3 km larg Pefkohori dhe 6km nga Paliouri , ne pjesen jugore te gadishullit Kassandra ( gishti i pare ne Halkidiki ). Hoteli ka nisur funksionimin e tij qe ne vitin 1991. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe prej 13.000m2 Hoteli perbehet nga 74 studio , 4 dhoma dyshe dhe 12 dhoma familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Portes Beach Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon All Inclusive ose Half Board. Ndodhet buze detit ne Nea Potidea , 65 km larg Selanikut. Eshte ndertuar i rrethuar me pisha te buta dhe me lule shumengjyreshe. Ofron 185 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Porto Del Sol 3*
Katerini-Pieria Greqi

Porto Del Sol 3* operon sipas parimit Full Board ( Mengjes + Dreke + Darke ) Half Board ( Mengjes + Darke ) ose Bed & Breakfast. Porto Del Sol Hotel ndodhet ne Katerini. Hoteli keshillohet kryesisht per pushime rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Porto Galini 4*
Lefkada Greqi

Porto Galini Hotel 4* eshte nje hotel luksoz i cili operon sipas parimit Half Board ose Full Board. Hoteli ndohet buze detit ne Lefkada , rreth 12 km larg nga qendra e saj. Hoteli shtrihet ne nje siperfaqe 40ha , i rrethuar me peme dhe gjelberim. Hoteli shquhet per cilesi ne sherbim dhe ne akomodim. Hoteli disponon 135 dhoma komforte.

cmimi/nate€50.00 REZERVO

Porto Skala 4*
Kefalonia Greqi

Porto Skala 4* operon Full Board ose Half Board. Pozicionohet ne Kefalonia. Kompleksi eshte i rrethuar me kopshte dhe ofron nje atmosphere relaksuese. Pamjet e Detit Jon nga veranda e kompleksit jane te mrekullueshme. Kompleksi eshte ndertuar ne formen e amfiteatrit. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2004. Hoteli ndodhet buze detit , Vetem 10m larg tij. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes Skala eshte 3km , qyteze e cila eshte nje mundesi me shume per te shijuar gatimet e tavernave vendase dhe per te blere souvenir. Hoteli disponon 74 dhoma.

cmimi/nate€40.00 REZERVO

Poseidon Beach 3*
Parga-Preveza Greqi

Poseidon Beach Hotel 3* operon sipas parimit Half Board. Poseidon Beach Hotel ndodhet ne Kanali , 18km larg nga qyteti Preveza. Hoteli eshte nje ndertese 3 kateshe e rrethuar me kopshte me lule , peme dhe det. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne pranvere te vitit 2010.

cmimi/nate€27.00 REZERVO

Poseidon Beach 3*+
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Laganas , rreth 5 km larg portit. Eshte nje kompleks 3 katesh i cili eshte prane me tavernat dhe baret duke qene destinacion perfekt per te kaluar gezueshem mbremjet

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Poseidon Palace 4*+
Katerini-Pieria Greqi

Operon All Inclusive. Shtrihet buze detit dhe eshte destinacion pefekt per pushime familjare. Hoteli konsiston ne 7 ndertesa 2 kateshe. Cilesi akomodimi dhe sherbimi

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Possidi Holidays Resort 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Ndodhet buze detit ne Kassandra , rrethuar me pisha te buta. Resorti ofron mikpritjen tradicionale greke dhe relaksin e shume kerkuar. Resorti shquhet per cilesi ne akomodim dhe ne sherbim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Possidi Paradise 4*
Halkidiki Greqi

Possidi Paradise 3* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board . Hoteli ndodhet ne Possidi. Hoteli preferohet kryesisht prej familjeve qe jane ne kerkim te relaksit gjate dites te shoqeruar me zbavitjen dhe kalimin ne menyre te gezueshme te oreve te nates .Hoteli disponon 97 dhoma komode

cmimi/nate€48.00 REZERVO

Potidea Palace 4*+
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Ultra All Inclusive. Ndodhet ne Gishtin e 1-re te Prefektures Halkidiki , ne nje pozicion panoramik midis 2 gjireve ne nje rrip toke mjaft te ngushte. Largesia e resortit nga Selaniku eshte 59km. Ndodhet buze detit ne nje plazh me rere. Disponon 232 Dhoma konforte me siperfaqe minimale 21,5 m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke) ose Bed&Breakfast (Fjetje + Mengjes). Potomaki Beach Hotel eshte nder hotelet cilesor ne Benitses. Hoteli ndodhet buze detit . Hoteli duke qene buze detit ofron dhe pamje mahnitese te perendimit te diellit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Hoteli ndodhet ne Moraitika , rreth 20 km larg portit. Largesia nga deti eshte 60m. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes Moraitika eshte 300m. Hoteli disponon 32 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Preveza Beach Hotel 3*
Parga-Preveza Greqi

Preveza Beach Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board ose Half Board. Preveza Beach Hotel perbehet nga 1 ndertese 4 kateshe ( Ndertesa Kryesore ) dhe disa Bungalow ne krahun e saj te majte. Hoteli ndodhet buze detit Jon ne Kastrosykia , 18km larg nga Preveza. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2008. Hoteli disponon 264 dhoma. Hoteli ndodhet ne zonen midis qytetit te Parga dhe Preveza.

cmimi/nate€25.00 REZERVO

Primasol Ionian Sun 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli ndodhet vetem 20 m larg detit , dhe 14 km larg portit. Hoteli klasifikohet tek hotelet ekonomik dhe familjar. U rinovua gjate viteve 2010 – 2011. Hoteli disponon 221 dhoma.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Primavera Hotel 2*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Ndodhet ne Dassia , rreth 12 km larg portit. Largesia nga plazhi ne Dassia eshte 250m. Stacioni i autobusit dhe supermarketi eshte ne largesine 20m nga hoteli. Hoteli disponon 47 dhoma. Hoteli ndodhet ne nje zone te qete. Hoteli ka kopshte me gjelberim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Reethi Beach Resort 3* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board , Half Board ose Bed & Breakfast. Reethi Beach Resort Hotel ndodhet ne ishullin e holle Fonimagoodhoo ne Baa Atoll , Maldives , 30 minuta udhetim me Sea Plane nga aeroporti ne Male. Ky resort eshte 600m i gjate dhe 20m i gjere i rrethuar me peme tropikale dhe plazhe te mrekullueshme. Resorti ofron akomodim ne 117 villa me siperfaqe minimale 38m2. Resorti eshte rinovuar teresisht ne vitin 2010. Largesia e resortit nga aeroporti Male eshte 124 km

cmimi/nate€60.00 REZERVO

Regina Del Mare 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ose Bed&Breakfast. Regina Del Mare Hotel ndodhet ne qender te Paralias dhe vetem 10m larg detit. Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te plote ne vitin 2007. Hoteli disponon 38 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Rihiveli Maldives Hotel 4* operon sipas parimit Full Board Rihiveli Maldives Hotel ndodhet ne South Male Atoll , Maldives. Resorti eshte i rrethuar nga lagune me ujra te kristalte. Largesia e resortit nga aeroporti Male eshte 49km. Transporti nga aeroporti Ibrahim Nasir Male deri ne hotel realizohet me Speed Boat. Resorti ofron akomodim ne 48 Bungalows me siperfaqe minimale 22m2.

cmimi/nate€110.00 REZERVO

Rigos Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate (Vetem Fjetje). Ndodhet ne Vitalades , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 1km. Apartamentet konsistojne ne 2 ndertesa 2 kateshe. Apartamentet kane ballkone te bollshem. Ofron gjelberim te perhershem. Kompleksi disponon 7 apartamente

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Rivari Hotel 3*
Santorini Greqi

Rivari Hotel 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. Hoteli ndodhet Kamari. Distanca e hotelit nga deti dhe plazhi me guralece eshte 400m. Distanca e hotelit nga qendra e ishullit Fira eshte rreth 9km. Hoteli disponon 63 dhoma me siperfaqe mesatare 30m2. Hoteli ndodhet shume prane me lokalet dhe dyqanet e qytezes

cmimi/nate€30.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate (Dhoma me Qera). Ndodhet buze detit ne Barbati , rreth 15 km larg portit. Kompleksi eshte destinacioni ideal per pushime familjare. Apartamentet e tij jane mjaft komode. Kompleksi perbehet nga 60 apartamente

cmimi/nate€0.00 REZERVO

RK Beach Hotel 4*
Santorini Greqi

RK Beach Hotel 4* operon sipas parimit Half Board ose Bed & Breakfast. RK Beach Hotel ndodhet buze detit ne qytezen Kamari. Plazhi me guralece te zinj Kamari Beach eshte perballe hotelit. Hoteli eshte rinovuar ne vitet 2013-14. Hoteli eshte i dekoruar me stil dhe arkitektura e tije eshte nje nderthurje e stilit cikladik me ate modern. Dhomat e hotelit jane shume komode dhe garantojne relaks maksimal.

cmimi/nate€51.00 REZERVO

Rosa Bella Corfu Suites Hotel & SPA 4* eshte nje hotel i cili operon sipas parimit Half Board dhe / ose All Inclusive . Hoteli eshte i pozicionuar ne Ermones ( Pjesa perendimore e ishullit ), rreth 14 km larg portit te Korfuzit. Hoteli ofron suita me hapesire te bollshme dhe me pamje te mrekullueshme te detit Jon. Hoteli disponon 78 ddhoma mjaft komode ( Siperfaqe minimale 40 m2 ) me siperfaqe nga deti. Hoteli eshte vetem 100 m larg plazhit.

cmimi/nate€44.00 REZERVO

Rose Bay 4*
Santorini Greqi

Rose Bay Hotel 4* operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Rose Bay Hotel ndodhet ne Kamari , zone mjaft e njohur per plazhin e saj dhe per jeten aktive qe ofron. Largesia e hotelit nga plazhi me i afert eshte 150m. Fira dhe Oia mund te arrihen mjaft lehte pasi stacioni i autobusit eshte afer me hotelin. Hoteli eshte perfekt per pushuesit qe duan te jene afer me detin dhe po aq afer me jeten aktive gjate mbremjeve.Hoteli disponon 55 dhoma

cmimi/nate€45.00 REZERVO

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes+Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Ndodhet ne Kanoni , rreth 3 km larg portit. Hoteli eshte 300m larg detit. Hoteli eshte rinovuar se fundmi. Hoteli vleresohet per cilesine e akomodimit dhe te sherbimit qe ofron. Keshillohet per pushime rinore dhe familjare.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Royal Island Resort Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board , Half Board ose Bed & Breakfast. Ndodhet ne Maldives , ne Baa Atoll rreth 118km ne veri-perendim te Male-s , afersisht 20 minuta fluturim nga aeroporti international Ibrahim Nasir ne Male. Ky resort eshte 800m i gjate dhe 220m i gjere i rrethuar me peme tropikale dhe plazhe te mrekullueshme. Villat e resortit jane te konstruktuara me dru Marbeau me verande private dhe pamje te Oqeanit Indian. Siperfaqja minimale e villave eshte 31m2. Resorti ofron akomodim ne 148 villa

cmimi/nate€110.00 REZERVO

Royal Palace Resort&SPA 4*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Ndodhet ne qender te Platamonas , perballe me portin. Hoteli vleresohet per cilesine e larte te sherbimit dhe te akomodimit. Hoteli disponon 17 dhoma dhe 2 suita

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Safari Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board ose Half Board Safari Hotel eshte nje resort me 4* i cili ofron sherbime te nje cilesie te larte. Resorti ndodhet ne Ari Atoll. Resorti shquhet per panoramen e mrekullueshme qe ofron sidomos te restorantit te tij. Relaksi dhe natyra e mrekullueshme eshte pika me e forte e ketij resorti

cmimi/nate€0.00 REZERVO

San Antonio Resort 3*+
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes+Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje+Mengjes ). Ndodhet perballe detit ne Kalami , rreth 25 km larg portit. Largesia e resortit nga plazhi eshte 100m. Resorti ngrihet ne nje kodrine me pamje te mrekullueshme te detit. Resorti eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor mesdhetar. Resorti eshte vendi ideal per pushuesit familjar dhe rinor

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Santa Marina Hotel 3*
Lefkada Greqi

Santa Marina Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) Santa Marina Hotel ndodhet ne Agios Nikitas. Hoteli ndodhet 800m larg detit. Hoteli keshillohet per pushime rinore. Hoteli disponon 56 dhoma

cmimi/nate€25.00 REZERVO

Sea Bird Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes + Darke). Ndodhet ne Moraitika , rreth 19 km larg portit. Largesia e hotelit nga deti eshte 150m , qendra e qytezes eshte 300m. Moraitika eshte mjaft e njohur per jeten aktive gjate dites dhe gjate mbremjeve me lokalet e shumte dhe diskotekat e famshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Silver Bay Hotel 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) dhe / ose Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Ndodhet ne Kontokali , rreth 10 km larg portit. Hoteli ndodhet shume prane gjirit Gouvia. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Across Resorts. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 120m. Kompleksi disponon 10 studio dhe apartamente. Keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Pishina 50m larg kompleksit

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Simantro Beach 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive dhe / ose Half Board. Hoteli shquhet mbi te gjitha per stilin e tij bizantin arkitekturor. Fakti qe hoteli eshte ndertuar sipas stilit te Manastirit te Malit Athos , u jep pershtypjen pushuesve se po kalojne pushimet me mistiken e nje manastiri.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Dassia , rreth 10 km larg portit. Largesia nga plazhi ne Ipsos eshte 150m , nga plazhi ne Dassia eshte 350m. Kompleksi eshte i rrethuar me kopshte me gjelberim. Kompleksi eshte vendi perfekt midis Dassia dhe Ipsos

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Bed & Breakfast ( Fjetje + Mengjes ). Hoteli ndodhet ne Korfuz , rreth 2 km larg portit. Hoteli eshte i stilit antik. Hoteli vleresohet per cilesine e larte te akomodimit dhe sherbimit. Hoteli konsiston ne 9 ddhoma luksoze. Hoteli ka qene prone e Familjes Metaxa

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sithonia Porto Carras 5*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Resorti eshte i pozicionuar ne Nea Marmaras me dalje te drejtperdrejt ne det. Hoteli eshte i rrethuar nga kopshte dhe fusha golfi duke u ofruar pushuesve pervec relaksit ne det dhe pishine , dhe ate qe te fal gjelberimi. Hoteli disponon 276 dhoma komode dhe me hapesire te bollshme.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sivota Diamond 5*
Parga-Preveza Greqi

Sivota Diamond 5* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ). Sivota Diamond Hotel ndodhet ne Sivota ne largesine 300m nga Plazhi Bella Vraka mjaft i njohur per bukurine e tij. Hoteli disponon dhoma me hapesire te bollshme. Hoteli ndodhet 40km larg Parges dhe 24km larg Igoumenitses

cmimi/nate€60.00 REZERVO

Sonia Village 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet ne Sithonia , 60km larg Selanikut. Ndodhet mes gjelberimit dhe ujrave te kristalta ne Gerakini. Hoteli eshte ne pozicionin perfekt , per t’i ofruar pushuesve te tij mundesine per te vizituar Kassandren dhe Sithonian.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sousouras Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board . Ndodhet prane fshatit Hanioti , 98 km larg Selanikut. Eshte ndertuar sipas stilit tradicional grek duke u ofruar pushuesve atmosfere mikpritese dhe facilitete moderne. Hoteli eshte vend perfekt per pushime familjare. Hoteli disponon 80 dhoma komode me siperfaqe minimale 27 m2

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sun Beach Platamonas 3*
Katerini-Pieria Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Sun Beach Platamonas ndodhet ne Platamonas , resorti kryesor ne Pieria. Hoteli ndodhet buze detit . Hoteli disponon 84 dhoma dhe 4 suita

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sun Island Resort & SPA 5* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board , Half Board ose Bed & Breakfast. Resorti ndodhet ne Nalaguraidhoo South Atoll , Maldives , rreth 62km larg Male-s , afersisht 30 minuta udhetim me Avion nga aeroporti Ibrahim Nasir ne Male. Ky resort eshte me i madhi nder resortet ne Maldives. Resorti eshte 1600m i gjate dhe 440m i gjere i rrethuar me peme tropikale dhe plazhe te mrekullueshme. Dhomat e resortit ofrojne pamje te Oqeanit Indian. Siperfaqja minimale e dhomave eshte 21 m2. Resorti ofron akomodim ne 422 dhoma.

cmimi/nate€98.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Resorti eshte 500m larg detit. Resorti shquhet per qetesine dhe hapesirat e gjelbera. Keshillohet sidomos per pushime familjare. Resorti disponon 37 dhoma mjaft komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sunrise Apartments 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Dhoma me Qera ). Hoteli ndodhet buze detit ne Ipsos , rreth 15 km larg portit. Qyteza Ipsos eshte e njohur per jeten e nates dhe lokalet e shumte. Hoteli keshillohet si per pushues rinor ashtu dhe per familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive . Hoteli eshte i pozicionuar buze detit ne Nissaki , nje zone mjaft piktoreske e ishullit te Korfuzit. Hoteli keshillohet per pushime familjare dhe rinore. Hoteli disponon 314 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Sunshine Magnolia SPA 4* operon sipas parimit All Inclusive. Sunshine Magnolia SPA Hotel ndodhet 150 m larg detit ne Varna , Bullgari. Largesia e hotelit nga Tirana eshte 1050 km. Resorti shtrihet ne nje siperfaqe 28000 m2. Hoteli eshte rinovuar teresisht ne vitin 2003. Hoteli disponon 98 Dhoma konforte. Hoteli eshte kombinim perfekt i ujrave te kalter te detit me freskine e pemeve

cmimi/nate€53.00 REZERVO

Tassos Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 100m. Plazhi ne Acharavi eshte me i gjati ne ishull , gajtesia 8km. Largesia e hotelit nga qendra e qytezes eshte 150m. Keshillohet per pushime familjare

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Tesoro Hotel 3*
Lefkada Greqi

Tesoro Hotel 3* operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ) Tesoro Hotel ndodhet ne Lefkada. Hoteli perbehet nga 6 bungalow te ndertuar me baze elementin gur , dhe me nje kapacitet akomodues prej 33 dhomash.

cmimi/nate€38.00 REZERVO

The Barefoot Eco Hotel 4* operon sipas parimit Full Board ose Half Board. The Barefoot Eco Hotel ndodhet ne ishullin Hanimadhoo ne pjesen me veriore te Maldives. Resorti eshte hapur ne 22 Nentor 2014. Resorti ndodhet Vetem 45 minuta me fluturim nga aeroporti Male. Resorti eshte vendi tipik i natyres se paprekur. Ishulli ka nje popullsi prej 2000 banoresh. Resorti disponon 40 dhoma ne ndertesa 2 kateshe

cmimi/nate€120.00 REZERVO

The Lesante Hotel & SPA 5*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Eshte nje hotel i ri me 5* shume luksoz i ndodhur ne zonen Tsilivi. Hoteli eshte zgjedhja e duhur per pushuesit qe jane ne kerkim te luksit , akomodimit konfort dhe sherbimit cilesor. Keshillohet per pushime familjare ashtu dhe rinore. Disponon 120 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Theo Bungalows 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board. Ndodhet ne Kriopigi. Largesia e hotelit nga plazhi eshte 600m , ndersa qendra e qytezes eshte vetem 300m larg tij. Theo Bungalows eshte nje kompleks me 40 dhoma me hapesire te bollshme

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board . Ndodhet buze detit. Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier “ G Hotels “. Hoteli eshte i perbere nga ndertesa dy kateshe dhe bungalow. Hoteli iu nenshtrua rinovimit te plote ne vitin 2008 duke u kthyer elegancen dhomave te tij

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Theoxenia Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive ose Half Board. Ndodhet 120km larg Selanikut , 2km larg Ouranopoli , Mali Athos. Hoteli ofron pamje magjepese te ishullit Ammouliani. Hoteli disponon 136 dhoma duke ju ofruar pushuesve cilesi te larte akomodimi

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Toroni Blue Sea & SPA 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board. Hoteli disponon 85 dhoma te ndertuara ne formen e nje amfiteatri perreth pishines ne 2 ndertesa , njera nga te cilat filloi funksionimin ne vitin 2010. Hoteli eshte destinacioni perfekt per ata qe kerkojne te eksplorojne historine e Toronit te Lashte.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Tropical Hotel 3*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Half Board ( Mengjes + Darke ).Tropical Hotel ndodhet ne Hanioti ne gadishullin Kassandra ( gishti i pare ne Halkidiki ). Hoteli ndodhet 300m larg detit dhe qendres se qytezes. Disponon 50 dhoma.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Tsamis Zante SPA Resort 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet ne Kipseli ne pjesen veri-lindore te ishullit. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli disponon 74 dhoma te ndara ne 2 ndertesa te rrethuara me kopshte me gjelberim te perhershem.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Tsilivi Admiral Hotel 3*
Zakynthos Greqi

Tsilivi Admiral Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive Tsilivi Admiral Hotel ka nje kapacitet prej 150 dhomash. Hoteli keshillohet sidomos per pushime familjare. Hoteli ndodhet ne Tsilivi dhe ka shume afer Water Park ne kete zone. Hoteli ndodhet 7km larg portit dhe vetem 80m larg detit

cmimi/nate€30.00 REZERVO

V.A Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Acharavi , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti eshte 50m. Kompleksi konsiston ne 6 apartamente te pajisura plotesisht dhe me siperfaqe 35-60m2. Kompleksi ofron dhe kopshte me gjelberim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Valamar Club Dubrovnik 3* operon sipas parimit All Inclusive . Valamar Club Hotel ndodhet ne gadishullin Babin Kuk. Hoteli eshte i keshillueshem per pushime familjare duke ju ofrouar shume mundesi argetimi femijeve. Hoteli ndodhet vetem 150m larg detit me guralece dhe plazhit te mirenjohur "Coppacabana" . Hoteli ndodhet vetem 6 km larg qendres se Dubrovnik. Hoteli disponon 338 dhoma ne total. Hoteli shquhet per kopshtet e shumte me gjelberim dhe hapesirat e pamasa

cmimi/nate€29.00 REZERVO

Valamar Lacroma Dubrovnik 4*+ operon Half Board. Hoteli ndodhet ne gadishullin Babin Kuk. Hoteli eshte i keshillueshem per pushime ne cift duke ju ofrouar shume mundesi argetimi. Hoteli shquhet per cilesi mjaft te larte sherbimi dhe akomodimi. Hoteli eshte pjese e grupit te njohur hotelier 'Valamar Hotels". Hoteli ndodhet vetem 250m larg detit me guralece dhe plazhit te mirenjohur "Coppacabana" . Hoteli ndodhet vetem 6 km larg qendres se Dubrovnik. Hoteli pozicionohet ne nje zone mjaft te qete , i rrethuar nga peme pishe. Hoteli disponon 385 dhoma

cmimi/nate€48.00 REZERVO

Vergina Apartments
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Gouvia , rreth 8 km larg portit dhe 1,5 km larg detit. Apartamentet jane mjaft komode dhe ne gjendje te permbushin cdo kerkese te pushuesve. Apartamentet jane te rrethuara me peme ulliri dhe gjelberim

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet buze detit ne Boukari , rreth 25 km larg portit. Konsiston ne nje ndertese 3 kateshe qe ofron pamje te mrekullueshme te detit. Shezlong ne det jane falas. Ofrohen 2 Studio dhe 2 Apartamente

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Hoteli ndodhet ne Vitalades , rreth 35 km larg portit. Largesia nga deti dhe Plazhi Gardenos eshte 200m. Villa eshte e rrethuar me peme dhe me gjelberim te perhershem. Keshillohet per pushime familjare. Ofrohen 10 Apartamente komode

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Villa Anthoula 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Ndodhet ne Nissaki , rreth 20 km larg portit. Largesia nga deti eshte 800m. Villa eshte e stilit arkitekturor modern dhe e arreduar me se miri. Gjeja qe pushuesve ne kete ville ju mbetet ne memorie , jane pamjet e mrekullueshme te detit. Villa eshte e perbere nga 3 dhoma komode ne gjendje te akomodojne 6 persona

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Operon sipas parimit Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes) . Ndodhet ne Dassia , rreth 10 km larg portit. Hoteli eshte vetem 300m larg stacionit te autobusit. Largesia e hotelit nga deti eshte 1,5km. Hoteli ofron luks dhe cilesi te larte akomodimi dhe sherbimi. Hoteli ofron sende personale higjene te linjes "Korres" dhe veshje banjoje te markes "Frette".

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Villa Karmar 3*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Half Board (Mengjes+Darke) , Bed & Breakfast (Fjetje+Mengjes) dhe / ose Room Rate (Vetem Fjetje). Villa ndodhet ne Dassia , rreth 10 km larg portit. Largesia nga deti eshte 500m. Ofrohen 15 studio komode me siperfaqe 25m2.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Villa Magic Perla 4*
Korfuz Greqi

Operon sipas parimit Room Rate ( Vetem Fjetje ). Villa ndodhet ne Kontokali , rreth 7 km larg portit. Largesia nga deti eshte 1km. Villa eshte mjaft komode dhe e pajisur me te gjitha orendite dhe pajisjet e nevojshme te gatimit , ne gjendje te permbushe cdo kerkese te pushuesve

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Village Inn Studios 3*
Zakynthos Greqi

Village Inn Studios Hotel 3* operon sipas parimit All Inclusive. Village Inn Studios Hotel ndodhet shume afer me resortin Laganas dhe ishullin Caretta Caretta. Hoteli ofrohet si per pushime familjare ashtu dhe per pushime rinore. Hoteli disponon 98 dhoma.

cmimi/nate€30.00 REZERVO

Village Mare Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Ndodhet 50m larg detit. Eshte nje destinacion perfekt per pushime familjare. Hoteli ndodhet 80km larg nga Selaniku. Hoteli disponon 134 dhoma

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Villamendoo Island Resort Hotel 4* operon sipas parimit All Inclusive , Full Board. Villamendoo Island Resort Hotel ndodhet ne South Ari Atoll , Maldives , rreth 82km larg Male-s , afersisht 25 minuta udhetim me Sea Plane nga Male. Ky resort eshte 900m i gjate dhe 300m i gjere i rrethuar me rere te bardhe dhe ujra te kristalte te lagunes. Resorti ofron akomodim ne 154 dhoma. Resorti eshte mjaft i njohur per luksin e akomodimit dhe per cilesine e sherbimit qe ofron , pa harruar dhe gatimet tradicionale te ofruara nga mjeshtrat e kuzhines

cmimi/nate€110.00 REZERVO

Xenia Hotel 4*
Halkidiki Greqi

Operon sipas parimit Full Board ose Half Board . Ndodhet buze detit ne Ouranopolis. Hoteli pervec pamjes se mrekullueshme te detit ofron dhe pamjet mistike te Malit Athos. Hoteli eshte vleresuar per plazhin e tij te paster

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Zante Blue Beach 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Laganas , rreth 10 km larg portit. Hoteli ndodhet buze detit. Hoteli keshillohet si per pushime familjare dhe rinore njekohesisht.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Zante Royal Resort 4*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli eshte pjese e grupit hotelier Zante Royal Resort. Arkitektura e jashtme e hotelit eshte e stilit Ionian. Hoteli ndodhet ne majen e nje kodre me gjelberim , 150m larg plazhit Mavratzis ofron dhe ashensor per te zbritur ne det. Hoteli disponon 181 dhoma.

cmimi/nate€0.00 REZERVO

Zante Sun 3*
Zakynthos Greqi

Operon sipas parimit All Inclusive. Hoteli ndodhet ne Agios Sostis , Vetem 80m larg detit. Hoteli perbehet nga 2 ndertesa me nje total akomodues prej 36 dhomash. Hoteli iu nenshtrua nje rinovimi te pjesshem ne vitin 2014

cmimi/nate€0.00 REZERVO